Przeczytaj oficjalny opis

1

Oferujemy szeroką gamę kursów grafiki w Londynie w naszym Chelsea Centre znajduje wystawać poza Drogę Królewską.

Mamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursów. Są one częścią kursy czas nagrania w ciągu dnia i wieczorem.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy grafiki oferuje unikalny wgląd w dyscyplinie grafika.

Techniki nauczysz zaoferuje ekscytujących sposobów dalszego wykorzystania swoich umiejętności i reinterpretacji istniejącego grafiki w formie drukowanej. Unikalne cechy grafiki otworzy nowy świat tworzenia obrazów i odblokować swój twórczy potencjał. Wielu naszych doświadczonych studentów przyszedł jako początkujących i wiele opracowali długoterminowe zobowiązanie ciągłej na poziomie magisterskim i stopnia, a także utworzenie własnej pracowni.

Wielu studentów powiedzieć, grafika jest wciągająca po uruchomieniu! Dlaczego więc nie przyjść i spróbować jednego z naszych kursów.

Opis przedmiotu

Współczesna Printmaking obejmuje techniki wklęsłodruku, takich jak akwaforta, sucha igła, Monoprint, kolagrafia i skupia się na aspektach one opierać się na umiejętności nauczanych we wstępie do kursu grafiki. Łączenie technik będą zachęcani i będzie skierowana do naśladowania własnych pomysłów, jak rozwijają się w trakcie zwiększyć swoją pewność siebie jako artysty. Regularne dyskusje w klasie o pracy współczesnego artysty, ich pomysły i podejścia, pomoże informuje projektów i własną praktykę grafiki.

Opis przedmiotu

Te 4 kursy są zaprojektowane jako tegorocznego programu, ale może być również brane individually.They są kierowane uczniów, którzy nie są jeszcze biegły w ich umiejętności grafika i chcą poszerzyć swoją wiedzę twórczego i technicznego.

Zaczynamy w cyklu 1 z Monoprint, sucha igła, kolagrafia lub Linorytu, w cyklu 2 do dużej ilości trawienia i w cyklu 3, postępu poszczególnych projektów, które zostały opracowane w ciągu roku. Inne techniki mogą być włączone w miarę potrzeby. Łącząc techniki jest zalecane i plan kursu jest elastyczny, gdzie to możliwe.

Nowi gracze dołączą w projekcie klasy i być prowadzony za pomocą technik, aby uruchomić je. Bardziej zaawansowani uczniowie mogą pracować nad własnymi projektami, ale wziąć udział w projektach grupowych i krytyki.

Klasa z dnia na dzień, będzie mieszanką czasie warsztatów i zorganizowanego uczenia się oglądając pokazy i patrząc na prace artysty istotnych dla projektów klasowych i własnych interesów. Zachęcamy, aby znaleźć własne motywy preferowane techniki i pchnąć je do wykonywania wydruków twórczych wykończone w wysokim standardzie technicznym. Nieformalne jeden do jeden tutoriale, krytyka i dyskusje grupowe będą wspierać swoje postępy i osiągnięcia.

wydruki końcowe można składać na nasz koniec roku Wystawie Grafiki w galerii uczelni na początku lipca, kiedy możemy cieszyć się żywą Prywatne Zobacz wieczór z okazji pracy utworzone w ciągu roku we wszystkich naszych kursów.

Co tła i kwalifikacje nie trzeba dołączyć? (Wymagania wstępne)

Zajęcia te mają na celu uczniów, którzy mają pewne doświadczenie w grafice, tych, którzy chcą ponownie świeże swoje umiejętności grafika lub tych, którzy mają tło Pięknych w jakiejkolwiek innej dziedzinie sztuk wizualnych i chcą rozwijać swoje pomysły z grafiką.

Co oznacza oczywiście doprowadzi?

Kursy te dają możliwość budowania portfela odbitek, aby pomóc postęp naszych bardziej zaawansowanych kursach grafiki lub innych zajęć artystycznych, takich jak fundacja lub stopnia kursów.

Gdzie się uczyć?

Studio grafika jest w centrum Chelsea, Hortensia Road, SW10, tuż przy Kings Road, w budynku Carlyle na parterze, pokój CG05.

Ile powinienem studiować poza klasą?

Zaleca się, aby przygotować obrazy i materiały, z wyboru, poza klasą, dzięki czemu można korzystać z czasu w studiu pełniej do druku i przetwarzania technicznych, które nie mogą być wykonane w domu. Zaleca szkicownika dokumentowania swój rozwój pomysłów Uwagi techniczne i badania jest również.

Są jakieś materiały szkoleniowe on-line?

Kiedy są zapisani na kurs zostanie wprowadzony do środowiska wirtualnego nauczania Kolegium. Tu znajdziesz materiały i informacje na poparcie swoich studiów.

Jakie książki i sprzęt są potrzebne?

Trzeba zabrać ze sobą: szkicownik i trochę sprzętu sztuki, takich jak ołówki, gumki, różnych pędzli, Stanley nóż, nożyczki i fartuch. Potrzebny będzie również ciężkie rękawice gumowe obowiązkiem, który można kupić w studiu.

Co jeszcze muszę kupić? Jakie dodatkowe koszty są tam?

Pobierana jest opłata w wysokości £ 20.00 Studio za semestr płatne opiekuna, który obejmuje podstawowe materiały, z wyjątkiem papieru i płyt, które płacisz dodatkowo za jak z nich korzystać. Wszystkie materiały są dostępne do kupienia w studiu są.

Zasoby

Jesteśmy dobrze zasobami działu i mieć dobrze wyposażoną reprocentrum. Nie trzeba pozyskać talerze lub papieru na kurs, mamy duże zapasy różnych materiałów, które można kupić u nas w małych ilościach.

Studio posiada doskonałe światło i ma specjalistycznych urządzeń do wszystkich technik wklęsłodruku i obejmuje:

  • 2 Rochat prasy, size 26 "x48"
  • 1 ulgę prasa do cięć Lino, size 16 "x20"
  • Jednostka wystawienie na działanie światła UV do przesyłania obrazów do płytek
  • zostały sporządzone lub fotografowane Mac oraz komputery PC za pomocą programu Photoshop do pracy produkcyjnej post wykonane zdjęcia lub skanowanych w (rysunek lub fotografie) A3 Skaner płaski łóżko do digitalizacji coś
  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Wto 10:00 - 16:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
5 - 10 tygodnie
Zaoczne
Cena
450 GBP
5 tygodni: pełna opłata £ 225; 10 tygodni: pełna opłata £ 450
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa