Przeczytaj oficjalny opis

Pamiętaj, musisz zapisać się na studia doktoranckie w American College of Norway, co oznacza, że ​​musisz studiować 5 naszych kursów (łącznie 15 kredytów). Będziemy z Państwem komunikować się w celu omówienia, które z naszych innych kursów chcesz dodać.

Kurs przeanalizuje Narracje graficzne Jako gatunek, obejmujący szerokie tematy fantasy, Magiczny realizm, I feminizm.

Po pierwsze zbadamy różne formy, które zajmują Narracje graficzne, w tym książki i komiksy internetowe, obok tego, jak różnią się od komiksów super heroów i japońskiej mangi. W tym czasie omówimy również, jak czytanie i interpretowanie obrazów wpływa na nasze zrozumienie tekstów.

Po omówieniu narracji graficznej jako gatunku, przeczytamy kilka przykładów, które dotykają tematów Fantazji i Magicznego Realizmu, z których każda ma wyjątkową i wyraźną kobiecość perspektywę. Studenci będą rozważać takie tematy, jak Fantazja i Popularna Kultura wpływają na nasze codzienne życie, jak autorzy przedstawiają kobiety w tym gatunku i jak gatunek narracji graficznej informuje o naszych rozmowach i myśleniu o tych tematach.

Uczniowie będą musieli napisać kilka krótkich odpowiedzi na odczyty w ciągu całego kursu, a także dwa dokumenty o różnych długościach. Możliwe teksty mogą obejmować zestaw krótkich odczytów związanych z tematami i tekstami podstawowymi, na przykład Stań jeszcze, milcz; Nimona, Koralina; W prawdziwym życiu; i Duch Anyy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w American College of Norway »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 semestr
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń