Worek Oczywiście projekt

Arsutoria School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Worek Oczywiście projekt

Arsutoria School

Głównym celem Torba Kolekcja czterech tygodni kurs jest zanurzyć uczestników procesu twórczego rozwoju kolekcji toreb. Kurs adresowany jest do uczniów szkół ukończył w modzie, dla profesjonalistów już pracujących w dziedzinie toreb (zarówno w woreczkach lub markami detalistów) i profili z różnych środowisk, którzy zamierzają zbadać możliwość kontynuowania kariery w branży worka.

Pierwsza część kursu poświęcona jest ręcznie szkicowania i cyfrowy rysunek, aby dać studentom podstawowe narzędzia do projektowania i zbierania torebka. To jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby rozwijać kolekcje, które są zarówno opłacalne i efektywne pod względem produkcji. Nowa kolekcja będzie miała powodzenie, jeżeli nowe trendy w modzie są interpretowane i dostosowane do konkretnej sytuacji konkurencyjnej i z myślą o efektywności przedsiębiorstw (inwestycje w wyposażenie, koszty produkcji). Dla młodych projektantów, którzy decydują się na uruchomienie własnej linii, techników i wzór decydentów, które czują potrzebę lepszego zrozumienia dynamiki rynku, lub zarządców produkt z firmy strukturyzowanych z tradycją, celem kursu jest zrozumieć rozwój zbiórki torebka proces przez określenie dokładnej odbiorców, spójność dostarczania produktu i kanał dystrybucji, prawidłowego pozycjonowania cen i odpowiedniego wyboru procesów produkcyjnych i dostaw materiałów.

KLASA TIMES

4 dni, 9 do 5pm, od poniedziałku do piątku

PROGRAM KURSU BAG

W pierwszym tygodniu kursu uczestnicy poznają podstawowe pojęcia z zakresu budowy i rysunek strony różnych stylów torby. Początkowo uczestnicy nauczą się czerpać z prawdziwego worka. Dzięki badaniu proporcjach, studenci będą mogli dokonać precyzyjnej konstrukcji każdy szczegół.

Część czasu klasy poświęcona jest skala projektu 1-do-1 worków, w tym różnych poglądów i szczegóły ozdób. Sztywne, półsztywne i miękkie torby są zarysowane w tym pierwszym tygodniu.

Drugi tydzień kursu poświęcona będzie wykorzystaniu Adobe Illustrator do tworzenia rysunków technicznych i Photoshop do tworzenia ilustracje worków.

Początkowo będziemy wyjaśniać najważniejsze podstawowe funkcje tych dwóch programów. Następnie, począwszy od szkicu strony, będziemy uczyć się, jak narysować precyzyjną torbę techniczną ze szczegółami szycia i akcesoria z Adobe Illustrator. Potem ruszymy do wkładania materiałów, takich jak skóra i tkaniny oraz dane potrzebne do realistycznych ilustracji z Photoshop.

Aby wziąć udział w kursie każdy student będzie musiał nosić notebook z oprogramowaniem Adobe, który będzie używany do kursu (Photoshop i Illustrator, zaleca wersji CS6).

W trzecim tygodniu zajmiemy się procesy rozwoju kolekcji: od analizy rynku do stosowania istotnych działań merchandisingu. Tak jak skonfigurować kolekcji i jak badać swój pomysł, zarówno za kreację, która chce pracować w firmie, albo że chce realizować swoją własną linię.

W szczególności będziemy analizować struktury zbierania, rodziny produktów, materiałów i ich zastosowań. Będą one również wyjaśnić różne czynności i funkcje związane z procesem dla realiów bardziej strukturyzowanych. Czas rozwoju Collection ze wzorem do sprzedaży detalicznej w zależności od czasu w danym sektorze i momentów dostawy w A / W i S / S sezonach.

Rzeczywiste przykłady planu merchandising od firm odzieżowych są wyjaśnione i analizowane. Raz na jakiś czas klasa będzie także poświęcona znaczeniu, jak komunikować swój pomysł: wierzymy w istocie kwestię komunikacji kluczowym ogniwem w tym procesie.

W ostatnim tygodniu studenci będą pracować nad projektem, który zostanie przypisany do nich. Będziemy odtworzyć atmosferę typowym biurze styl / produktem firmy wyroby galanteryjne. Studenci będą pracować jako zespół do zaprojektowania kolekcji i kreatywna część będą wspierane przez nauczycieli.

Faza ta będzie stymulować uczniów i ich kreatywność i pozwoli im się bezpośrednio ze wszystkim, co nabyli w poprzednich lekcjach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Listop. 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
3,500 EUR
€ 2700, jeżeli udział po 6 tygodniach wzór tworzenia kursu.
Locations
Włochy - Milan, Lombardy
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Listop. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Włochy - Milan, Lombardy
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Listop. 2019
Włochy - Milan, Lombardy
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą