Wieczorne lekcje angielskiego

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Jeśli nasz Flexi English nie jest odpowiedni do twoich wymagań, możesz dołączyć do naszych samodzielnych lekcji angielskiego. Zajęcia są zaplanowane na różne dni w ciągu tygodnia, więc pamiętaj o zapoznaniu się z naszym harmonogramem poniżej. Czasy Classe są od 18:30 do 20:30 i przebiegają przez 10 tygodni. Podczas programu nasi nauczyciele przeprowadzą test bezpłatnych miejsc docelowych i analizę potrzeb, aby sprawdzić swój poziom. Nasz personel mówiący po angielsku będzie monitorować twoje postępy na każdym kroku, abyś mógł osiągnąć swoje cele.

Zajęcia obejmują:

  • Certyfikat Cambridge First
  • Przygotowanie do egzaminu IELTS
  • Angielski biznesowy i lekcje pisania
  • Generalny angielski

Native English Speaking Staff

Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy z doświadczeniem w nauczaniu uczniów w różnym wieku i różnych środowiskach.

Dlaczego warto studiować w BWE

Świetne udogodnienia, doskonali nauczyciele, centralna lokalizacja i przystępne ceny. W Birchwater Education robimy różne rzeczy. Nasza wirtualna platforma edukacyjna pomaga poprawić komunikację między uczniem a nauczycielem, monitorować postępy i umożliwia całodobowy dostęp do materiałów szkoleniowych, których używamy na zajęciach, dzięki czemu masz większą kontrolę nad nauką.

Harmonogram wieczorny

Zajęcia z języka angielskiego mają na celu skupienie się na kluczowych umiejętnościach językowych, których potrzebujesz do budowania zaufania i ciągłego doskonalenia.

Class Times: 18.30 - 20.30

Godziny na tydzień: 2

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Birchwater Education is an Institute of Education specialising in English language and business studies programmes both in house and on line. Located in Limerick City Ireland

Birchwater Education is an Institute of Education specialising in English language and business studies programmes both in house and on line. Located in Limerick City Ireland Pokaż mniej