Przegląd

Jeśli nasz Flexi English nie jest odpowiedni do twoich wymagań, możesz dołączyć do naszych samodzielnych lekcji angielskiego. Zajęcia są zaplanowane na różne dni w ciągu tygodnia, więc pamiętaj o zapoznaniu się z naszym harmonogramem poniżej. Czasy Classe są od 18:30 do 20:30 i przebiegają przez 10 tygodni. Podczas programu nasi nauczyciele przeprowadzą test bezpłatnych miejsc docelowych i analizę potrzeb, aby sprawdzić swój poziom. Nasz personel mówiący po angielsku będzie monitorować twoje postępy na każdym kroku, abyś mógł osiągnąć swoje cele.

Zajęcia obejmują:

  • Certyfikat Cambridge First
  • Przygotowanie do egzaminu IELTS
  • Angielski biznesowy i lekcje pisania
  • Generalny angielski

Native English Speaking Staff

Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy z doświadczeniem w nauczaniu uczniów w różnym wieku i różnych środowiskach.

Dlaczego warto studiować w BWE

Świetne udogodnienia, doskonali nauczyciele, centralna lokalizacja i przystępne ceny. W Birchwater Education robimy różne rzeczy. Nasza wirtualna platforma edukacyjna pomaga poprawić komunikację między uczniem a nauczycielem, monitorować postępy i umożliwia całodobowy dostęp do materiałów szkoleniowych, których używamy na zajęciach, dzięki czemu masz większą kontrolę nad nauką.

Harmonogram wieczorny

Zajęcia z języka angielskiego mają na celu skupienie się na kluczowych umiejętnościach językowych, których potrzebujesz do budowania zaufania i ciągłego doskonalenia.

Class Times: 18.30 - 20.30

Godziny na tydzień: 2

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Birchwater Education »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 tygodnie
Zaoczne
Cena
200 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty