Przeczytaj oficjalny opis

Program Web Developer Professional to kompleksowy, 12-tygodniowy, pełnoetatowy program dyplomowy dla początkujących.

Ten program umożliwia studentom rozwijanie umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w karierze jako młodszy programista sieci Web.

Program Web Developer Professional został zaprojektowany, aby pomóc uczniom zdobyć niezbędne umiejętności, aby rozpocząć karierę jako gotowy do użycia w branży front-end web developer. Przez cały ten intensywny 12-tygodniowy program poznasz podstawowe techniczne umiejętności związane z tą ścieżką kariery, w tym HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, PHP i WordPress.

Dowiesz się również o elastycznym projektowaniu stron internetowych i korzystaniu z narzędzi do budowania, takich jak Gulp i Webpack. Przez cały czas trwania programu będziesz miał możliwość budowania swojego portfela dzięki serii indywidualnych projektów, a pod koniec programu będziesz pracował w małym zespole, aby stworzyć rzeczywisty projekt dla partnera społeczności RED.

Program

HTML5

Opanuj język znaczników WWW i twórz dobrze skonstruowany, semantyczny kod HTML.

CSS3

Rozwijaj wrażliwe strony internetowe na urządzenia mobilne dla użytkowników i dodaj interaktywność za pomocą CSS3.

JavaScript

Zbuduj swoją bazę JavaScript, ucząc się języka programowania na poziomie front-end.

JQuery

Ożyw swoje witryny za pomocą jQuery i wykorzystaj je do interakcji z popularnymi webowymi interfejsami API wykorzystującymi Ajax.

ŁYK

Dowiedz się, jak korzystać z uruchamiaczy zadań JavaScript, aby usprawnić i zautomatyzować przepływ zadań wdrażania.

SASS

Naucz się korzystać z preprocesorów CSS i włączaj najlepsze praktyki Sass do obiegu pracy nad rozwojem.

PHP

Zanurz się w PHP i poznaj podstawy tego popularnego języka po stronie serwera, w tym delikatne wprowadzenie do programowania obiektowego.

WordPress

Twórz kompozycje i wtyczki WordPress oraz poznaj inne niezbędne składniki WordPress, takie jak niestandardowe typy postów, pola i taksonomie, a także nowy interfejs API REST.

Git i GitHub

Kontrola wersji głównej za pomocą Git i open-source twój kod na GitHub.Git i GitHub

Podróż studencka

Twój dzień na dzień

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę.

Metodologia aktywnego uczenia się

Instruktorzy ułatwiają lekcje, które mają być wysoce interaktywne i angażujące, aby zoptymalizować wskaźnik retencji. Z pasją uczymy się nauki.

Głośniki dla gości branżowych

Nauczyciele branżowi są często zapraszani do pomocy w dostarczaniu specjalistycznych tematów i dzielenia się inspirującymi spostrzeżeniami na temat stanu przemysłu.

Oparte na projektach nauczanie stosowane

Otrzymasz czas na współpracę z zespołem przy projektach klientów. W tym czasie instruktorzy, mentorzy i pracownicy biurowi będą mogli uzyskać wskazówki i informacje zwrotne na temat swojej pracy.

Osobisty

Umiejętności techniczne i wiedza to jedno, ale rzeczywistość jest taka, że ​​umiejętności miękkie są naprawdę tym, co sprawi, że będziesz kluczowym członkiem każdego zespołu. Kreatywność, empatia i współpraca to tematy, na których skupiamy się w naszym programie PPD.

Par

Ocena rówieśników jest niezwykle efektywnym sposobem, aby nie tylko zdobyć umiejętności wymagane do oceny jakości pracy członków zespołu, ale także aby nauczyć się otrzymywać i wyrażać konstruktywne opinie na ich temat.

Networking

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia agencji i firm zatrudniających się do ról cyfrowych, aby lepiej zrozumieć kulturę i środowisko firmy.

Pracujemy z naszymi grupami, dopóki nie dostaną pracy

Nasz Zespół Wsparcia Kariery służy pomocą w procesie poszukiwania pracy. Doradzą Ci w kwestii możliwości zatrudnienia, wprowadzą Cię w sieć rekrutacji RED i będą Cię szkolić podczas rozmowy kwalifikacyjnej i negocjacji. Będziesz także otrzymywać ciągłe wsparcie od swoich instruktorów. Obejmuje to nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami z branży i dostarczanie referencji potencjalnym pracodawcom. Dążymy do tego, aby wspierać naszych absolwentów, dopóki oferta pracy nie zostanie złożona na ich szanowanych obszarach studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w RED Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,950 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa