Read the Official Description

W programie wczesnej edukacji dowiesz się, jak pomóc małym dzieciom rozwijać swoje fizyczne, społeczne i intelektualne umiejętności, pewności siebie i wyobraźnię.

Najważniejsze cechy programu

Dowiedz się, jak wspierać, zachęcać i wspierać wzrost i rozwój małego dziecka poprzez obserwację i realizacji twórczych zabaw doświadczeń edukacyjnych opartych.

W Fleming College edukacji wczesnoszkolnej uczniowie mają wyjątkowe możliwości do uprawiania aktywnych środowiskach nauczania w klasie, że przekazanie studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy z dziećmi (od urodzenia do 12 lat).

Wszystkie kursy oparte są na filozofii, która zachęca do praktyk integracyjnych i współpracy z rodzinami. Nacisk kładzie się na stosowanie co dowiedziałem się w klasie do ustawień rzeczywistych, przygotowanie studentów do rozpoczęcia kariery jako pierwszych wychowawców dzieciństwa.

Dlaczego warto wybrać Fleming

Mniejszy rozmiar programu oznacza większe indywidualne podejście w klasie i dostosowane staże pól.

Program ma na celu zapewnienie kursów obfite i urozmaicone zastosowano możliwości uczenia -Od jak Interactive Early Learning Z małych dzieci i rodzin oraz wczesnego uczenia practicums w semestrach dwa, trzy i cztery. Interaktywny kurs online i projekt pracy zespołowej "Tworzenie własnych pielęgnacyjne dla dzieci" w ostatnim semestrze konsoliduje i kończy swoją naukę EKG.

Fleming oferuje usługi wsparcia, aby pomóc studentom w dalszym rozwoju podstawowych umiejętności życiowych ważnych i uczenia się do pomyślnego zakończenia programu. Te umiejętności to jest w stanie pracować samodzielnie, udział w zespole, zdolności organizacyjne, biorąc inicjatywę i Rozwijanie dobrych nawyków pracy.

Staz

W semestrach dwóch do czterech będziesz umieścić wykształcenie teoretyczne do pracy w środowisku wychowawczym. W semestrze trzy zespoły ECE będzie wdrożyć i uruchomić program, berbeć Interactive nadzorowane przez ECE wydziału w społeczności Peterborough. Pozwoli to przygotować się do semestru czwartego, kiedy będzie ciągnąć to wszystko razem w swoich końcowych praktyk terenowych bloku.

Tło pracy z małymi dziećmi (w wieku od noworodka do 12) w licencjonowanych ośrodkach opieki nad dzieckiem jest zalecane jako warunek umieszczenia pola.

Czy to ty?

Aby odnieść sukces w tym programie oraz w karierze EKG, trzeba:

 • Dobre umiejętności komunikacyjne (zarówno w mowie i piśmie)
 • Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi
 • Dobrze dostosowane, uziemione osobowości
 • Dobre poczucie humoru i wyobraźni
 • Cierpliwość
 • Empatia
 • Kreatywność

Kariera

Jest bardzo wysoki wskaźnik zatrudnienia dla absolwentów pokrewnych. Jako Early Childhood Educator znajdziesz pracę w ośrodkach opieki nad dziećmi, przedszkola, programów opieki dziennej domu, przed i po programach szkolnych, wczesnego nauczania i ośrodków wychowawczych, usług i zasobów Przedszkole cały dzień classrooms.Possibilities Early Learning, które są bardziej egzotyczne m.in. programy dla dzieci w ośrodkach lub na statkach wycieczkowych. Absolwenci są kwalifikacje, by stać się właścicielem / operatorów centrów opieki nad dzieckiem.

Wojewódzki Rejestracja

W celu wykonywania w Ontario jako Early Childhood pedagog, absolwenci muszą złożyć wniosek o rejestrację w Kolegium Wychowawców wczesnoszkolnej (CECE). Absolwenci Fleming College spełni wymagania edukacyjne dla rejestracji.

Minimalne wymagania wstępne

OSSD z większością punktów w Kolegium (C) i Open (O) poziomu, w tym:

 • 2 College (C) Kursy języka angielskiego (Stopień 11 lub Stopień 12)

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane.

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie.

 • Studenci rozpoczynające się w styczniu są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia w ciągu semestru letniego.

Podobne programy

Jeśli jesteś szczerze zainteresowany w pracy z dziećmi, a nie są jeszcze pewni jaką drogą iść, może warto rozważyć Asystenta edukacyjna, pracownika socjalnego lub usługi programy rekreacji i wypoczynku Usługi.

Zapisy szczepień i dodatkowe wymagania programowe

 • Wymagane jest aktualny rekord szczepień.
 • Aktualny Karnego Sprawdź referencyjny (sektor narażone w zestawie) jest wymagane, zanim będzie można umieścić w polu w semestrze praktyka dwóch. Musisz mieć tę dokumentację w postaci pliku na uczelni w terminie czasowym. Należy ponownie co 6 miesięcy, a na pliku na uczelni 2 tygodnie przed przerwą świąteczną w semestrze trzech zgodności całej swojej 4 semestrze praktyka.
 • Ważny certyfikat CPR i pierwszej pomocy (poziom C) są wymagane, zanim będzie można umieścić w polu w semestrze praktyka dwóch. Aktualny aktualizowana dokumentacja musi być zgłoszona na uczelni w terminie perspektywie być zgodne z praktyka w terenie. Standardowy pierwszej pomocy należy przywrócić co 3 lata. CPR należy przywrócić co roku, aby być zgodne z praktyka w terenie. Trzecie studentów semestr będą potrzebne aktualne informacje na temat pliku, na uczelni, na 2 tygodnie przed przerwą świąteczną w semestrze trzech zgodności całej swojej 4 semestrze praktyka.
 • Możliwość podnoszenia dzieci do piątego roku życia i pielucha dzieci w każdym wieku.

Dodatkowe Koszty

Systemy (nazwa znacznika do umieszczenia, artykuły dla doświadczeń Programu maluch, projektów i zewnętrznych dostaw i podręczników szkolnych), w sumie około 1200,00 dolarów rocznie. Koszty podróży obejmują ustalenia transportu do iz doświadczeń praktyka w terenie.

Umowy Przelewu

 • Brock University
 • Conestoga College
 • George Brown College
 • Griffith University
 • Instytut Technologii w Tralee
 • Nipissing University
 • Ryerson University
 • Seneca College
 • Sheridan College
 • Uniwersytet Guelph-Humber
 • University of Windsor
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,015 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa

Stycz. 2020