Read the Official Description

1

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym lub ma już jakieś doświadczenia w ceramiki i Ceramika będziemy mieć kurs odpowiedni dla Ciebie.

Zaprojektowaliśmy nasze kursy inspirowanie i wyzwanie do rozwijania swoich ceramicznych wiedzy, umiejętności i praktyki.

Nasze warsztaty są wyposażone w specjalistycznych narzędzi i wyposażenia, w tym kół, urządzenia natryskowego, różnych pieców, glinki, zrazów i glazury. Mamy ogień do fajansowych i kamionkowych temperaturach i materiałów podstawowych zasobów, które studenci mogą kupić po obniżonej cenie w razie potrzeby. Nie będzie dodatkowa opłata za studia na pokrycie kosztów wspólnych materiałów.

Nasz doświadczony zespół wykładowców są ćwiczenia, wykazując ceramików, którzy posiadają również profesjonalnych kwalifikacji pedagogicznych. Dadzą ci mnóstwo wsparcia i będzie można korzystać z nauki w przyjaznej środowisku dorosłych.

Opis przedmiotu

Naucz się projektowania, tworzenia i dekorowania ceramiki przy użyciu różnych technik. Klasy poziomu mieszane, początkujący mile widziane.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: Czw 10:00 - 12:30
Program taught in:
Język angielski

See 130 more programs offered by Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
8 - 10 tygodnie
Zaoczne
Cena
567 GBP
10 tygodni: pełna opłata £ 280; Non-EU Opłata £ 567; 8 tygodni: pełna opłata £ 190; Non-EU Opłata £ 378
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Kwiec. 2019

Wrześ. 2019

Stycz. 2020