Warsztat wstępu do uczelni

Summer at Smith College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Warsztat wstępu do uczelni

Summer at Smith College

22-28 lipca 2018 r

Kiedy zaczynasz myśleć o aplikowaniu do college'u, istnieją jasne sposoby na to, aby twoje aplikacje - i siebie - wyróżniały się. Zapoznaj się z najnowszymi spostrzeżeniami i specjalistyczną wiedzą specjalistów ds. Rekrutacji, aby dowiedzieć się, jak odnieść sukces w procesie aplikacyjnym.

Ten jednotygodniowy warsztat College Admission Workshop został opracowany z myślą o uczniach i seniorkach z liceum, aby zapewnić obiecującym młodym kobietom takie jak Ty najlepsze praktyki, wskazówki i najważniejsze wskazówki dotyczące skutecznego poruszania się w procesie aplikacyjnym uczelni. Twoimi instruktorami są profesjonalni pracownicy przyjęć Smitha, a także odwiedzający oficerów wstępujących z innych najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów.

Czego się nauczysz

Nauczysz się, jak napisać fascynujący esej, asem w wywiadzie dla uczelni i mówić publicznie z łatwością i pewnością siebie - umiejętności, które pomogą ci odnieść sukces w nauce, ale także pomogą Ci odnieść sukces w życiu.

Zajęcia odbywają się od 9 rano do 4 po południu każdego dnia. Obecność jest wymagana przy każdym zaplanowanym wydarzeniu. Weźmiesz udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów ds. Rekrutacji i pomocy finansowej od Smitha i innych podobnych instytucji. Wybrane tematy warsztatów obejmują uczenie się na studiach, krytyczne myślenie i czytanie, znalezienie odpowiedniego kształtu dla edukacji policealnej i rok przerwy.

Co pokryjesz

Przez cały tydzień będziesz uczestniczyć w następujących zajęciach:

  • Jak napisać esej wstępu do college'u

Wielu studentów uważa, że ​​esej wstępu do college'u jest jednym z najtrudniejszych do napisania, ponieważ może być wyzwaniem, aby znaleźć równowagę pomiędzy "chwaleniem się" a "nudą". Ta sesja pomaga znaleźć właściwą równowagę, aby zapewnić, że reprezentujesz siebie na papierze.

  • Jak udzielić wywiadu wstępnego do college'u

Jednym z najbardziej stresujących aspektów ubiegania się o przyjęcie na studia jest wywiad. Uczymy Cię, jak podejść do tych wywiadów, jak poradzić sobie ze wszystkimi zaimprowizowanymi wystąpieniami i jak skutecznie przedstawić się i porozmawiać o swoich osiągnięciach i celach.

  • Jak wygłosić mowę wprowadzającą

Istnieją ustawienia, w których możesz zostać poproszony o wypowiedzenie tego typu, często nazywane "A Speech of Introduction", podczas konferencji, rozmowy kwalifikacyjnej lub wykładu akademickiego. Ta sesja jest oparta na programie nauczania dla klasy mówienia publicznego oferowanego seniorom Smitha. Dowiesz się, jak wygłosić mowę wstępną, przezwyciężyć tremy i skonstruować dobrze zorganizowaną dyskusję, wszystko bez konieczności polegania na notatkach.

  • Jak napisać esej na poziomie uczelni

W oparciu o kurs Colloquia in Writing dla studentów Smitha, sesja ta pomoże ci nauczyć się zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych technik tworzenia pracy magisterskiej i wspierania argumentacji w całym eseju. Poznasz także różnice w wymaganiach i oczekiwaniach między esejami licealnymi i college'owymi.

Co zyskasz

Kończysz program zakończonym lub częściowo wypełnionym esejem o dopuszczeniu do wspólnej aplikacji, a także wskazówki, jak dostosować esej, jeśli nie jest używana wspólna aplikacja.

Będziesz przygotowany i zyskasz nowe zaufanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ucząc się, jak mówić swobodnie, gdy mówisz o sobie i swoich osiągnięciach.

Po ukończeniu programu otrzymasz lepszy pomysł na typ college'u lub uniwersytetu, który jest odpowiedni dla ciebie. Zbadamy, jakiego rodzaju środowisko uczenia się dobrze prosperujesz, i jakie obszary zainteresowania akademickiego, co daje ci możliwość stworzenia listy możliwych szkół, które są dla Ciebie odpowiednie i do których chcesz się zgłosić.

Nasz Wydział

Peter Sapira

Dyrektor akademicki i instruktor Peter Sapira otrzymał tytuł licencjata sztuki w języku angielskim na Uniwersytecie Stanowym w San Francisco oraz tytuł magistra sztuk pięknych w języku angielskim na University of Massachusetts-Amherst. Oprócz pracy z letnimi programami, Peter uczy także kompozycji i wystąpień publicznych w Smith College. W ramach swojej pracy w The Smith College Writing Center pomaga studentom pisać wnioski o dofinansowanie, aplikacje do absolwentów szkół i staży oraz listy motywacyjne, a także eseje na zajęcia w ramach programu nauczania. Opublikował krótkie opowiadania w Anarchii , Inkwellowi , The Carolina Review , The Black River Review , The Literary Review i Pleiades . Folio Literary Management reprezentuje obecnie jego pierwszą powieść, Billy Hill .

Morgan Sheehan

Morgan Sheehan-Bubla otrzymała BFA z Tisch na New York University i MFA w Writers Workshop na University of Iowa. W Smith rozpoczęła pisanie na studiach z naciskiem na retorykę i perswazję. Na Western New England University wykłada kursy kompozycji przygotowujące studentów do pisania na poziomie uczelni i pisania poza klasą. Latem Morgan uczy YA fiction w Smith-Young Women's Workshop i pomaga uczniom doskonalić swoje eseje aplikacyjne. Morgan miał sztuki wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i jest opublikowanym poetą.

Harmonogram programu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Summer at Smith College

Ostatnia aktualizacja January 31, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
7 dni
Price
Cena
1,650 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą