Read the Official Description

Part-Time Ogólne Chiński

W niepełnym wymiarze czasu Ogólne chiński ma na celu poprawić ogólną biegłość w języku chińskim. Jest ona odpowiednia dla uczniów, którzy chcieliby poprawić swoją chińskiego w wolnym czasie, zwłaszcza dla tych, którzy pracują w Pekinie i nie mają czasu na naukę w ciągu dnia. Part-time Ogólne Chiński Oczywiście wszystko jest dostępne przez cały rok i na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Układ jest taki sam poziom jak w przypadku intensywnego kursu. Jednak nauka jest bardziej skoncentrowane na kluczowych punktów, aby efektywnie wykorzystać ograniczony czas.

Kto to jest odpowiednie dla?

Początkujący, personel biurowy, gospodynie domowe i zagranicznych studentów, którzy mieszkają w Pekinie, lub tych z elastycznego czasu do nauki w formie krok po kroku i skutecznie poprawić istniejący poziom chińskiego.

Jest w niepełnym wymiarze czasu Ogólne chińskie dla Ciebie?

Kurs pomoże Ci:

 • Poprawić ogólny poziom chińskich i zrozumienie języka chińskiego
 • Rozwijać swoje słownictwo wokół tematów w interesie ogólnym, które są istotne dla codziennego życia
 • Rozwijać swoje umiejętności słuchania i mówienia, a także podstawy gramatyki, niektóre uzupełniające umiejętności czytania i pisania.

Co będziesz studiować?

Jako student następnego Walnego chińskiej oczywiście, poprawić poziom chińskich, jak uczyć gramatyki w kontekście, poszerzyć swoje słownictwo wokół codziennych tematów i poprawić swoją wymowę. Możesz ćwiczyć cztery umiejętności językowe rdzeń słuchania, mówienia, czytania i pisania, a także korzyści z praktyki rozmowy o ciekawych i istotnych tematów do rozwijania znajomości języka.

Jak rezerwować?

Przejdź do strony głównej → Rezerwacja → Część czasu Ogólne Chiński → Homestay / Hotel (lub pominąć) → Lotnisko podnosi (lub pominąć) → Wyślij rejestracji

Poziom

Początkujący poziom

Ten poziom zaczyna się od Hanyu Pinyin nauki, a następnie do podstawowej słuchania, mówienia, czytania i pisania. Będziesz mógł mieć proste rozmowy z Chińczykami na tematy z życia codziennego.

Poziom 1

Na tym poziomie dowiesz się 250 najczęściej używanych słów, 25 wzorce zdań i 150 zdań w powszechnym użyciu, co pozwala na wprowadzenie się, porządek w restauracji i komunikować się z pokojówek domu itp

Poziom 2

Dowiesz się 350 nowych słów, 35 wzorce zdań i 200 zdań, w powszechnym użyciu. Możesz wyrazić życzenia i wymagania dotyczące żywności, strzyżenie itd i być w stanie omówić plany na przyszłość.

Poziom średniozaawansowany

Poziom ten jest głównie o wypowiedziane chiński używany w codziennej komunikacji. Płynnie możesz komunikować się z ludźmi na różne tematy w różnych okolicznościach.

Poziom 3

Dowiesz się 300 nowych słów, 45 wzorce zdań i 250 zdań w powszechnym użyciu. Dowiesz się, aby wyrazić swoje uczucia i opisać sytuacje życiowe.

Poziom 4

Będzie w dalszym ciągu rozwijać swoje słownictwo. Na tym poziomie dowiesz się 350 słów, 55 wzorce zdań i 300 zdań w powszechnym użyciu. Będziesz mógł wyrazić opinie na temat różnych rzeczy i stają się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury.

Poziom zaawansowany

Można poszerzyć swoje słownictwo i poprawić płynność w mówionych chińskim być na równi z native speakerem. Możesz również stać się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury i społeczeństwa.

Poziom 5

Dowiesz się 400 nowych słów, 70 wzorce zdań i 350 zdań, w powszechnym użyciu. Dowiedz się więcej na temat korzystania z powiązanych słów, a także jak wyrazić swój punkt widzenia.

Poziom 6

Dowiesz się około 500 słów, 80 wzorce zdań i 400 zdań w powszechnym użyciu. Możesz również dowiedzieć się więcej na temat chińskiej kultury, lokalnych zwyczajów i nawyków.

Poziom biegłości

Blisko native speakera, nauczysz się używać slangu i idiomów.

Poziom 7

Dowiesz się, wspólnego używania zwrotów i idiomów, slangu i czytać gazety i książki w języku chińskim.

Poziom 8

Bądź na bieżąco z native speakerami przy omawianiu nowości i aktualne wydarzenia i wyrażania poglądów i opinii na ich temat.

Szczegóły kursu

 • Oferowane poziomy: Początkujący do Proficiency (poziom 1 Poziom 8)
 • Liczba uczniów: 2 - 6
 • Materiał: "Mój Chiński szkolna", "Krótkoterminowe używane chińskie", "Boya" chiński "konwersacyjne Chinese301", "Read This Way"
 • Dzień rozpoczęcia: Każdy dzień
 • Czas lekcji:
  • Pon Śr -Pt. (09:30, 12:30 i 1: 30-4: 30pm i 7: 00-9: południe)
  • Wt I czw (09:30, 12:30 i 1: 30-4: 30pm i 7: 00-9: południe)
  • Sob I niedz (09:30, 12:30 i 1: 30-4: 30pm)

See 3 more programs offered by MY Chinese Study »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa