TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Wiosenny semestr Italian Contemporary Design and Trends koncentruje się na kulturowych aspektach projektowania i oferuje uczestnikom praktyczne zapoznanie się z włoskim systemem projektowania z perspektywy zarządzania i metodologii projektowania. Kurs bada współczesne trendy w projektowaniu i języki projektowania, poprzez wykłady i wizyty w salonach wystawowych i targach. Nowe trendy w meblach, różne typy domów, różne style życia oraz ludzkie potrzeby i pragnienia będą analizowane z praktycznego i emocjonalnego punktu widzenia.

Kurs jest zorganizowany wokół głównych międzynarodowych targów branżowych, w tym Salonu Meble Mobilne w Mediolanie i następującego po nim Tygodnia Designu, Salone Satellite, Euroluce, Międzynarodowej Wystawie Łazienkowej i Międzynarodowej Wystawie Wyposażenia Wnętrz.

Przez cały semestr studenci będą angażować się w rozwijanie technicznych i krytycznych umiejętności w klasie i na głównych targach, które podkreślają włoskie wzornictwo.

Harmonogram: lekcje trwają od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin

Cel: Kurs przeznaczony jest dla zmotywowanych studentów i profesjonalistów zainteresowanych zrozumieniem włoskiego systemu projektowania i metod badań trendów.

Wymagana jest podstawowa znajomość poleceń programu Photoshop i Illustrator.

Struktura i metodologia: Pierwsza część kursu pozwoli uczestnikom zrozumieć włoski system projektowania, koncentrujący się głównie na projektowaniu mebli. W tym samym czasie studenci zdobędą narzędzia i metody niezbędne do analizy konkretnego zbioru konkretnej marki; analiza będzie związana z językiem formalnym, użyciem kolorów, materiałów i wykończeń.

Dzięki podstawowej wiedzy zdobytej na początku kursu, studenci będą mogli wykonać doświadczenie analityczne na polu podczas tygodnia Milano Design i wyodrębnić główne trendy w dziedzinie projektowania mebli. Będzie to punkt wyjścia do pracy nad propozycją nowej kolekcji marki "Made in Italy".

Podczas kursu uczestnicy będą rozwijać umiejętności techniczne, które pozwolą im przetłumaczyć swoje pomysły w profesjonalnej prezentacji dla klienta.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Milan »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 11, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,100 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa