Własne kursy hiszpańskiego dla firm

114967_foto-junta.jpeg

Think in Spanish projektach na zamówienie kursy we współpracy z zespołem kadr każdego klienta. W rezultacie nasze programy wykraczają poza ogólny i biznesowy hiszpański, obejmując również inne aspekty mające na celu zapewnienie płynnego i skutecznego opanowania hiszpańskiego w odniesieniu do głównych obszarów zainteresowań, obowiązków i kultury korporacyjnej każdej firmy.

Nasze indywidualne kursy kładą szczególny nacisk na znaczenie kompetencji międzykulturowych, które są kluczową umiejętnością dla sukcesu zawodowego i korporacyjnego w zglobalizowanym środowisku biznesowym.

Jeśli chodzi o nasze metody nauczania, nasze kursy oferują możliwość ćwiczenia hiszpańskiego w prawdziwych sytuacjach komunikacyjnych. Każdy program naturalnie obejmuje czas w klasie poświęcony na doskonalenie czterech umiejętności komunikacyjnych (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie) za pomocą prezentacji, korespondencji, minut, raportów, ofert i mediów społecznościowych itp., Ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki, słownictwa, wymowy oraz intonacja oraz kultura ogólna i korporacyjna. Oprócz tego bierzemy udział w prawdziwych sytuacjach zawodowych, towarzysząc profesjonalistom i prowadząc ich w różnych codziennych sytuacjach i zadaniach, co pozwala nam monitorować postępy, optymalizować naukę i maksymalizować możliwości oferowane przez zanurzenie.

120814_congresos1copia.jpg

Palacio de Congresos y Exposiciones w León

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Zobacz 2 więcej kursów w Think in Spanish »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 11, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Rezerwacja do rejestracji: 300 €. W sprawie opłat za studia prosimy o kontakt.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa