Read the Official Description

Vogue Teen Weekend to dwudniowy program odpowiedni dla szesnasto- i siedemnastolatków. Ten weekendowy kurs oferuje wyjątkowy widok na przemysł mody dzięki soczewce brytyjskiego Vogue.


O kursie


Sobota:
  • Ewolucja mody: warsztaty czasowe
  • Adopcja tendencji
  • Cykl mody: wybieg na chodnik
  • Wprowadzenie do brandingu mody
Niedziela:
  • Wprowadzenie do Fashion Media
  • Projekt grupowy: warsztaty Miss Vogue / Teen Vogue
  • Praca w modzie: kariera
Oprócz słuchania wykładów na kluczowe tematy, kurs ma zachęcać do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, zajęciach grupowych i pracy nad projektem. Maksymalna liczba studentów na kursie wynosi 50, a kohorty podzielone na mniejsze grupy.
Obiad i przekąski będą zapewnione w oba dni. Należy pamiętać, że nie zapewniamy zakwaterowania, a nasza opieka nad studentami trwa tylko w czasie zajęć - rodzice / opiekunowie są zobowiązani do potwierdzenia akceptacji naszej polityki bezpieczeństwa.
Nie jest to kurs oceniany lub formalnie akredytowany, ale otrzymasz certyfikat uczestnictwa.
Weekend Vogue Teen Weekend jest przeznaczony wyłącznie dla osób w wieku szesnastu i siedemnastu lat, a wszyscy studenci są zobowiązani do okazania paszportu w celu weryfikacji wieku w dniu przyjazdu oraz przepisów obowiązujących w Wielkiej Brytanii i Visa Imigracja. Osoby, które nie przedstawią dowodu wieku, nie mogą uczestniczyć w programie - szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie.


Terminy kursów

6
* Rozpoczynamy przyjmowanie rezerwacji na ten kurs od 1 listopada


Opłaty za kurs

2019: 541 £ z VAT


Wymagania wstępne


Kandydaci do tego kursu muszą mieć szesnaście lub siedemnaście lat w czasie trwania kursu, a osoby, które nie mówią w języku ojczystym, muszą być biegły w pisanym i mówionym języku angielskim.

Miejsca w Vogue Teen Weekend są przydzielane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza online, zostaniesz przekierowany do systemu płatności online, gdzie musisz być przygotowany na opłacenie pełnej opłaty za kurs z góry. Tylko wtedy, gdy zapłacisz, twoje miejsce na kursie zostało zarezerwowane.

Pełną opłatę za kurs należy uiścić przed rozpoczęciem wszystkich kursów. Twoje miejsce na kursie nie może być zagwarantowane, dopóki nie otrzymasz pełnej zapłaty.

Upewnij się, że zapoznałeś się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i zapoznaj się z naszą polityką anulowania i zwrotu kosztów przed dokonaniem rezerwacji.

Program taught in:
Język angielski
Last updated October 20, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Czerwiec 2019
Lipiec 2019
Duration
2 dni
Full-time
Cena
534 GBP
534 £ z VAT
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Data końcowa
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Lipiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Welcome to the Condé Nast College!