Vogue Teen Weekend

Informacje ogólne

Opis programu

Vogue Teen Weekend to dwudniowy program dla 15- i 17-latków. Ten weekendowy kurs oferuje wyjątkowe spojrzenie na branżę modową oczami eksperta British Vogue.

O kursie

Sobota:

  • Ewolucja mody: warsztaty czasowe
  • Adopcja tendencji
  • Cykl mody: wybieg na chodnik
  • Wprowadzenie do brandingu mody

Niedziela:

  • Wprowadzenie do Fashion Media & Vogue
  • Projekt grupowy: warsztaty Miss Vogue / Teen Vogue
  • Praca w modzie: Kariera i kursy

Oprócz słuchania wykładów na kluczowe tematy, kurs ma zachęcać do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, zajęciach grupowych i pracy nad projektem. Maksymalna liczba studentów na kursie wynosi 50, a kohorty podzielone na mniejsze grupy.

Obiad i przekąski będą zapewnione w oba dni. Należy pamiętać, że nie zapewniamy zakwaterowania, a nasza opieka nad studentami trwa tylko w czasie zajęć - rodzice / opiekunowie są zobowiązani do potwierdzenia akceptacji naszej polityki bezpieczeństwa.

Nie jest to kurs oceniany lub formalnie akredytowany, ale otrzymasz certyfikat uczestnictwa.

Weekend Vogue Teen Weekend jest przeznaczony wyłącznie dla osób w wieku szesnastu i siedemnastu lat, a wszyscy studenci są zobowiązani do okazania paszportu w celu weryfikacji wieku w dniu przyjazdu oraz przepisów obowiązujących w Wielkiej Brytanii i Visa Imigracja. Osoby, które nie przedstawią dowodu wieku, nie mogą uczestniczyć w programie - szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie.

Terminy kursów

Sobota 24 i niedziela 25 października

Opłaty za kurs

2020: 250 £ z VAT

123297_YasminLeBon3_1.jpg

Wymagania wstępne

Kandydaci na ten kurs muszą mieć w momencie kursu od 15 do 17 lat , a osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, muszą biegle władać językiem angielskim w mowie i piśmie.

Miejsca w Vogue Teen Weekend są przydzielane według kolejności zgłoszeń, pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego online zostaniesz przekierowany do systemu płatności online, gdzie musisz być przygotowany na opłacenie pełnej opłaty za kurs z góry . Tylko po zapłaceniu miejsce na kursie zostanie zarezerwowane.

Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że zapoznałeś się z naszym Regulaminem i rozumiesz naszą politykę anulowania i zwrotów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej