University of Ulster stopnia Fundacja przywództwa i zarządzania

Informacje ogólne

Opis programu

Test , Zatwierdzone przez Ulster University, został opracowany w celu podnoszenia kwalifikacji i fachowości obecnych i przyszłych liderów biznesu. Aby zapewnić wzrost Ni i globalnej gospodarki, przedsiębiorstwa muszą zwiększać konkurencyjność i różnicowanie na rynku światowym. Top przywództwa i zarządzania talentami są potrzebne do tworzenia tych możliwości rozwoju. Fundacja Stopień ten został opracowany, aby pomóc w procesie rozwoju tego talentu i zachęcanie krytycznego i analitycznego myślenia w naszych przyszłych i obecnych liderów biznesu. Po pomyślnym zakończeniu Foundation Degree studenci mogą przejść do programu licencjat z wyróżnieniem zarządzanie i przywództwo Development Uniwersytet Ulster. Progresja jest za pomocą dwóch modułów pomostowych i wejście w ostatnim roku.

Zazwyczaj tygodniowy czas kontaktu są zaplanowane na minimum 17 godzin tygodniowo w semestrze. Oprócz zaplanowanych godzin lekcyjnych, uczniowie powinni przeprowadzenie minimum 12 godzin tygodniowo niezależne badanie. Nakład pracy studenta obejmuje zazwyczaj od 2 do 3 ocen (połączenie zajęć i / lub badania) na module. Fundacja Stopień przewiduje również studentom możliwość podjęcia zorganizowanego umieszczenie w środowisku biznesowym podczas ostatniego roku trwania programu.

Wszelkie nauczanie personelu programu posiadać odpowiednie podyplomowe oraz podyplomowe kwalifikacje, a także posiadających duże doświadczenie w branży.

Obowiązkowe moduły mogą obejmować:

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci muszą spełniać następujące kryteria:

Gdzie zajmie mi?

Studenci, którzy chcą, aby przejść do Ulster University będą musieli wypełnić dwa moduły pomostowe dostarczane w ciągu miesięcy letnich w UU.

Studenci mogą być w stanie APEL do innych programów studiów w całej Wielkiej Brytanii, w zależności od indywidualnych wymagań instytucji szkolnictwa wyższego.

Kurs daje możliwość podjęcia stażu 4 miesiąc w branży firmy, aby pomóc w tworzeniu rzeczywistych doświadczeń i umiejętności, że pracodawcy chcą. Program zapewni studentom uzyskać szerszy uznanie wszystkich obszarach zarządzania i przywództwa i stają się bardziej skuteczne praktyków.

Dowiesz się zbywalne umiejętności, takich jak komunikacja, umiejętności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów, przywództwa i krytycznego myślenia, które pomogą Ci się do odpowiednich miejsc pracy w branży firm. Program ma na celu ułatwić rozwój szeregu cech absolwentów, które są wysoko cenione w miejscu pracy.

Ocena jest poprzez szereg metod, w tym zadań, raportów, prezentacji i egzaminów. Wszyscy studenci są zobowiązani do ukończenia stażu w pełnym wymiarze czasu w swoim drugim roku studiów, który zapewni im możliwość budowania umiejętności zatrudnienia poprzez pracę nad projektem w organizacji pośrednictwa pracy. Studenci, którzy ukończyli ten program zabezpieczyli szereg staży; w tym staże w USA i ROI. Wszyscy studenci są zobowiązani do ukończenia prezentację projektu na ich eksponowanie.

Ostatnia aktualizacja Cze 2017

Informacje o uczelni

South Eastern Regional College combines academic excellence with fantastic facilities, brilliant fun in an amazing part of the world. Northern Ireland offers fabulous locations, stunning landscapes an ... Czytaj więcej

South Eastern Regional College combines academic excellence with fantastic facilities, brilliant fun in an amazing part of the world. Northern Ireland offers fabulous locations, stunning landscapes and the friendliest of welcomes and is the safest place in the UK. Pokaż mniej
Lisburn , Bangor , Downpatrick , Newtownards , Ballynahinch , Newcastle upon Tyne , Holywood + 6 Więcej Mniej