Przeczytaj oficjalny opis

Obecny kurs jest obecnie w trakcie przedłużania z Uniwersytetu Ulster. Jako takie, zawartość programu może ulec zmianie w celu odzwierciedlenia aktualnej potrzeby i praktyki przemysłu począwszy od września 2017 r. Bardziej szczegółowo będzie dostępne po pomyślnym zakończeniu procesu rewalidacji.

To dwa lata pełnym wymiarze czasu program jest przyznawany przez Uniwersytet Ulster. Został on zaprojektowany dla ludzi, którzy są zainteresowani karierą w Technologia architektoniczne i wymagają Foundation Degree, aby przejść do wyższych kwalifikacji akademickich i / lub w celu zwiększenia szans na zatrudnienie.

Kurs koncentruje się na technicznych aspektach projektowania i budownictwa. Obejmuje to potrzebę stworzenia innowacyjnego i zrównoważonego podejścia projektowego w zakresie ochrony środowiska, ekonomicznych i skutków społecznych. Technolodzy architektoniczne opracowanie projektu koncepcyjnego aż do konstrukcji zapewniającej budynki są dobrze projektowania i szczegółowa, a jednocześnie funkcjonalny i energooszczędny.

Zazwyczaj tygodniowy czas kontaktu są zaplanowane na minimum 17 godzin tygodniowo, za semestr. Dodatkowe godziny mogą być wymagane ze względu na seminariów, wizyt i zajęć praktycznych. To oczywiście wymaga dodatkowych badań Spośród godziny dostawy. Potwierdzeniem tego jest korzystanie z Virtual Learning Environment i dostępu do wymaganego oprogramowania za darmo. Studenci są zobowiązani do pracy i zarządzać ich obciążenie całego kursu, przewiduje się, że uczniowie powinni stosować około 15 godzin niezależnego czasu nauki tygodniowo.

Ten kurs jest dostarczane przez wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami w oparciu budowlany, a także doświadczenie w przemyśle.

MODUŁY OBOWIĄZKOWE

Moduły badane mogą obejmować: Zrównoważone budownictwo 1

Gdzie zajmie mi?

Dedykowane artykulacji do drugiego roku BSC Ulster University (z wyróżnieniem) w dziedzinie technologii w zakresie architektury i Zarządzania, podlegają zwolnieniu z rok 3 placement (w zależności od wykonania). Uwzględnione zostaną w następujących kursach podlegających wyników uczniów i Dostępność:

  • BSc (z wyróżnieniem) Budynek Geodezja
  • BSc (z wyróżnieniem) Inżynieria Budownictwo & Zarządzanie

Takie niestandardowe progresji muszą zostać omówione z konkretnym Uniwersytet Ulster dyrektora kursu. Alternatywnie, można podjąć dalsze studia na wydziale innej konstrukcji związanych dyscypliny lub postępów w pracy w branży budowlanej.

Jak będzie golfowe Make Me szanse na zatrudnienie?

Kurs został opracowany i dostarczony przez specjalistów branżowych. Przemysł odpowiednie oprogramowanie i sprzęt służy do realizacji programu, w tym Adobe Photoshop, Trimble Sketch Up Pro, Autodesk AutoCAD i Revit (BIM). Dodatkowe wzbogacanie obejmuje wizyt w terenie, prelegentów, możliwości stażu zawodowego i szkoleń praktycznych działań CSR. Dodatkowe kwalifikacje do zatrudnienia daje krawędzi. Dostawa Oczywiście jest również wspierany przez VLE.

Jak zostanę oceniony i Biorąc pod uwagę opinię?

Studenci są oceniani za pomocą szeregu różnych metod oceny. Należą do zajęć, projektów przemysłowych opartych na sesje laboratoryjne i raporty, portfeli egzaminów zewnętrznych klasy testy, raporty pisemne, prezentacje ustne i osobiste dzienniki. Wszystkie one pozwalają studentowi wykazania zrozumienia obszarów tematycznych. Mowie i piśmie zwrotne zostaną podane na wszystkich ocenach opartych powierzenie zgodnie z wytycznymi SERC HE.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w South Eastern Regional College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 GBP