Read the Official Description

Przeżyj rok w pięknym Queenslandzie i "doładuj" swoje kwalifikacje do Bachelor of Business z uznanego na całym świecie uniwersytetu z najlepszymi 2%. Zaangażuj się w biznes i branżę, biorąc udział w stażu zawodowym w ramach swojego programu studiów, aby podnieść wyniki absolwentów i rozpocząć karierę.

Program oferuje kierunki w:

  • Międzynarodowy biznes
  • Zarząd Gościnności i Turystyki
  • Zarządzanie

Czas trwania: 1 rok

Spożycie: marzec - lipiec - listopad

Cena: 24,500 USD *

  • Zarób nawet do 3000 $ stypendium w zamian za czesne
  • 4 tygodnie bezpłatnego zakwaterowania lub do 8 tygodni, jeśli zarejestrujesz się przez cały rok w Student One. #

* Podane opłaty to ceny specjalne dla całego programu. Nie obejmuje SSAF ani zasobów. Obowiązują akademickie i angielskie kryteria kwalifikacyjne. Wnioski muszą być dostarczone wraz z towarzyszącymi im dokumentami (testamur i oficjalne zapisy) zgodnymi z oficjalnym wymaganiem programu MINISTRE DE L'ENSEIGNMENT SUPERIEUR, DE LA RECHERCHE ET DE L'INNOVATION.

Praktyki

Rozpocznij swoją karierę, zdobywając doświadczenie zawodowe w Australii.

BU3101: Professional Internship to innowacyjny przedmiot, który umożliwia stosowanie teorii w miejscu pracy i zdobywanie praktycznych umiejętności w celu zwiększenia zatrudnienia absolwentów, zapewniając przewagę nad konkurencją.

Twój staż zawodowy zostanie zorganizowany przez partnera uniwersyteckiego Joblinx, bez dodatkowych kosztów. Cała praca jest dla ciebie wykonana. Aby zapewnić sobie jak najwięcej korzyści ze swojego międzynarodowego stażu, nasi wyszkoleni konsultanci ds. Kariery przeprowadzą z tobą wywiad, aby zapewnić, że praktyka będzie zgodna z twoimi studiami uniwersyteckimi, a także z celami twojej kariery.

"Mając dopiero co rozpocząłem mój dyplom, szukałem australijskiego doświadczenia i miałem nadzieję, że zastosuję teorię w miejscu pracy. Joblinx skontaktował się z dyrektorem generalnym hotelu Spicers. Tydzień później byłem już na pokładzie, powitany przez wszystkich pracowników Spicers jako część ich zespołu, a już powiedziano mi, że to dopiero początek wspaniałych możliwości kariery w Spicers! "

- Nadia Zitouni, Francja

Program taught in:
Język angielski
Last updated June 24, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Lipiec 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
24,500 AUD
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Lipiec 2019

Listop. 2019

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane