Kurs Tante Marie 4 Week Essential Skills jest jednym z wiodących kursów kulinarnych tego typu na świecie.

Podczas kursu uczniowie poznają szereg podstawowych umiejętności kulinarnych w kilku obszarach gotowania. Uczniowie będą wychodzić z możliwością gotowania dobrego jedzenia, na każdą okazję iw każdym środowisku.

W ramach tego kursu przyznawana jest także nagroda poziomu 2 w zakresie bezpieczeństwa żywności w gastronomii, wraz z nagrodą CTH Level 2 Award w zakresie umiejętności kulinarnych.

tcma

Czego się nauczysz

Twój kurs rozpocznie się od wprowadzenia do pracy w profesjonalnym środowisku kuchennym, włączając praktyczne rozwijanie umiejętności, takich jak umiejętności nożowe, zanim przejdziesz do podstaw podstawowej kuchni.

Lekcje mają zawierać przepisy i techniki, dzięki którym zrozumiesz, jak zmienia się jedzenie podczas gotowania. Umożliwi to wprowadzanie poprawek i poprawianie błędów podczas tworzenia własnych receptur i menu.

Będziesz nauczany w małej grupie podobnie myślących uczniów, a większość twojego czasu w Akademii będzie wydawana w naszych nowoczesnych kuchniach. Zyskasz wszechstronne zrozumienie obszarów takich jak sosy, zupy, mięso, ryby, kanapki, ciastka, chleb ... i wiele, wiele więcej!

Egzaminy

Na tym kursie nie ma oceny ani egzaminu.

UZYSKANE KWALIFIKACJE

  • Nagroda poziomu 2 w zakresie bezpieczeństwa żywności
  • Certyfikat uczestnictwa

tcma

Perspektywy rozwoju kariery

Studenci, którzy ukończą 4 Tygodniowe Niezbędne Umiejętności w kuchni są dobrze przygotowani do pracy w wielu kuchniach. Wielu absolwentów decyduje się na zastosowanie nowych umiejętności podczas pracy w roku przerwy, podczas gdy inni wprowadzają je do praktyki w sezonie narciarskim. The Essential Skills jest również dobrym prekursorem naszych dłuższych kursów, takich jak Intensywny Cordon Bleu Diploma, dla studentów pragnących uzyskać formalne kwalifikacje.

Absolwenci Tante Marie są znani ze swoich niezrównanych standardów i profesjonalnej dyscypliny, co stawia ich przed wysokimi wymaganiami ze strony właścicieli schronisk. Współpracujemy z szeroką siecią firm, które regularnie oferują doradztwo branżowe i wywiady dla naszych studentów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Tante Marie Culinary Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,750 GBP
OPŁATY 2 450 £ - 2 750 £.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń