Ukryte życie: odkrywanie historii kobiet

Summer at Smith College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ukryte życie: odkrywanie historii kobiet

Summer at Smith College

21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Smith College i okolica są domem dla niezrównanych kolekcji i instytucji dziedzictwa kulturowego, które oferują wciągające doświadczenie w historii kobiet.

Podczas Twojego pobytu w Smith, będziemy badać życie kobiet poprzez badania archiwalne, wizyty w lokalnych muzeach i zwiedzanie historycznych miejsc. Koncentrując się na kobietach i przemianach społecznych, zapoznasz się z kobietami, które zmieniły bieg historii Ameryki poprzez reformy, mobilizację, interwencje kulturowe i jawny bunt.

Program

W specjalnych kolekcjach Smitha przyjrzymy się listom, dziennikom, zdjęciom i manifestom, które kronikują rewolucje osobiste i polityczne w ciągu ostatnich 150 lat. Poznamy pierwsze pokolenie kobiet z uczelni poprzez archiwa instytucjonalne Smitha i Mt. Holyoke. Omówimy sztukę feministyczną w Muzeum Sztuki w Smith College.

W sąsiednim Amherst zanurzymy się w świecie i poezji Emily Dickinson. W pobliskiej wsi Florencja dowiemy się o abolicjoniście i działaczce praw kobiet Sojourner Truth. Możemy także podróżować dalej do Bostonu, Hyde Parku lub Seneca Falls, aby zagłębić się w historię kobiet i polityki.

Poprzez wyjazdy terenowe, piesze wycieczki i badania podstawowe zbieramy wiedzę o kobietach, które zrobiły różnicę - co zainspirowało ich pasję i poświęcenie dla równości kobiet oraz to, jak ich słowa i działania zmieniły możliwości kobiet. Będziesz miał szansę zagrać historyka, odkryć nowy model lub dwie role i dowiedzieć się więcej o tym, co jest dla ciebie ważne i co możesz z tym zrobić.

Nasz Wydział

Jennifer DeClue

Jennifer DeClue jest adiunktem w programie Studium kobiet i płci w Smith College. Uzyskała tytuł doktora. w American Studies and Ethnicity na University of Southern California. Przeniosła się do Western Massachusetts z Los Angeles dwa lata temu i bardzo dobrze się bawi podczas wszystkich pór roku. Jest zarówno filmowcem, jak i profesorem i jest podekscytowana rozpoczęciem filmów dokumentalnych z jej rodzinnego miasta Northampton.

Harmonogram programu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Summer at Smith College

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 21, 2019
Duration
Czas trwania
14 dni
Price
Cena
3,300 USD
Czesne obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie koszty akademickie, w tym książki, wycieczki szkolne itp.
Locations
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Lipiec 21, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 3, 2019
Dates
Lipiec 21, 2019
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 3, 2019