21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Smith College i okolica są domem dla niezrównanych kolekcji i instytucji dziedzictwa kulturowego, które oferują wciągające doświadczenie w historii kobiet.

Podczas Twojego pobytu w Smith, będziemy badać życie kobiet poprzez badania archiwalne, wizyty w lokalnych muzeach i zwiedzanie historycznych miejsc. Koncentrując się na kobietach i przemianach społecznych, zapoznasz się z kobietami, które zmieniły bieg historii Ameryki poprzez reformy, mobilizację, interwencje kulturowe i jawny bunt.

Program

W specjalnych kolekcjach Smitha przyjrzymy się listom, dziennikom, zdjęciom i manifestom, które kronikują rewolucje osobiste i polityczne w ciągu ostatnich 150 lat. Poznamy pierwsze pokolenie kobiet z uczelni poprzez archiwa instytucjonalne Smitha i Mt. Holyoke. Omówimy sztukę feministyczną w Muzeum Sztuki w Smith College.

W sąsiednim Amherst zanurzymy się w świecie i poezji Emily Dickinson. W pobliskiej wsi Florencja dowiemy się o abolicjoniście i działaczce praw kobiet Sojourner Truth. Możemy także podróżować dalej do Bostonu, Hyde Parku lub Seneca Falls, aby zagłębić się w historię kobiet i polityki.

Poprzez wyjazdy terenowe, piesze wycieczki i badania podstawowe zbieramy wiedzę o kobietach, które zrobiły różnicę - co zainspirowało ich pasję i poświęcenie dla równości kobiet oraz to, jak ich słowa i działania zmieniły możliwości kobiet. Będziesz miał szansę zagrać historyka, odkryć nowy model lub dwie role i dowiedzieć się więcej o tym, co jest dla ciebie ważne i co możesz z tym zrobić.

Nasz Wydział

Jennifer DeClue

Jennifer DeClue jest adiunktem w programie Studium kobiet i płci w Smith College. Uzyskała tytuł doktora. w American Studies and Ethnicity na University of Southern California. Przeniosła się do Western Massachusetts z Los Angeles dwa lata temu i bardzo dobrze się bawi podczas wszystkich pór roku. Jest zarówno filmowcem, jak i profesorem i jest podekscytowana rozpoczęciem filmów dokumentalnych z jej rodzinnego miasta Northampton.

Harmonogram programu

Program prowadzony przez:
Język angielski
Summer at Smith College

Zobacz 4 więcej kursów w Summer at Smith College »

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 19, 2020
Duration
14 dni
Cena
3,300 USD
Czesne obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie koszty akademickie, w tym książki, wycieczki szkolne itp.
Deadline
Czerwiec 2, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 19, 2020
Data końcowa
Sie 1, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 2, 2020

Lipiec 19, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 2, 2020
Data końcowa
Sie 1, 2020