Read the Official Description

Witamy na naszej intensywnej Ukraińskiej Wiosny Programu spędzenia czasu w Ukraiński Uniwersytet Katolicki!

wiosna

opis programu

Trzy-tygodniowy kurs „Ukraińska Wiosna” zapewni Państwu intensywne badania języka ukraińskiego i różnorodny program kulturalny, Kurs obejmuje:

60 godzin lekcji w języku ukraińskim z rodzimych ukraińskich nauczycieli (w małych grupach od 3 do 7 osób), 15 godzin indywidualnego nauczania, 18 godziny interaktywnych lekcji lub zajęć i gości 45 godziny programowania kulturowego.

W tym kursie będziesz mieć również możliwość wzięcia udziału w wycieczkach wycieczek na terenie miasta i obwodu lwowskiego.

Podczas programu możemy zorganizować kilka spotkań ze znanymi osobami (historycy, politycy, muzycy). Te unikalne spotkania okazją, aby dowiedzieć się więcej o kontekście społecznym i kulturalnym Ukrainy.

Otrzymasz stopniowanie certyfikatu podając rodzaj kursu, termin Oczywiście poziom ukraińskiego i liczbę punktów (ECTS) zdobytych. Uniwersytet katolicki ukraiński jest w pełni akredytowany instytucja przez Ministerstwo Edukacji Ukrainy. Wszystkich (ECTS) ECTS dostaniesz tutaj można łatwo przenieść do Ameryki Północnej, australijskich i europejskich uniwersytetów za pomocą systemu ECTS.

Obecność jest obowiązkowa dla kredytowanych studentów. zostanie przyznane kredyty jeśli masz rekord frekwencji ponad 75% programu. W sumie, jeśli jesteś uznawany student, otrzymasz 8 punktów ECTS za udział w tym programie.

Poziomy Grupa:

Możesz być zapisane w programie z dowolnego umiejÄ ™ tnoĹ języka od początkującego do zaawansowanego. Próba oceny język jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów. Test jest podawana w pierwszym dniu sesji i składa się zarówno w formie ustnej i pisemnej komponentu. Studenci są pogrupowane według wyników badań. Elastyczność istnieje dla ponownej oceny w przypadku, jeśli czujesz, powinien być przypisany do innego poziomu grupy.

Podczas kursu można korzystać z wszystkich podręczników i arkuszy potrzebnych do najbardziej efektywnej nauce języka.

wiosna

10 powodów, dla których warto wziąć udział w „Ukraińska Wiosna”

 1. Indywidualne korepetycje - każdy uczeń ma lekcji z opiekunami - młody Ukrainiec osoby mówiącej, który pomoże Ci pokonać barierę komunikacji!
 2. Nauczanie interaktywne - Nasi nauczyciele stosują innowacyjne metody, które pomogą nauczyć ukraińskiego każdy krok po kroku.
 3. Bezpieczeństwo - Ukraiński Uniwersytet Katolicki jest międzynarodową instytucją z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zagranicznymi studentami. Oferujemy komfortowe pokoje i wsparcie.
 4. Urządzenia techniczne - Szkoła znajduje się w nowym budynku uczelni, który jest wyposażony zgodnie z nowoczesnymi standardami
 5. Środowisku międzynarodowym - Nasi studenci pochodzą z różnych części świata.
 6. Lwów jest najbardziej ukraiński mówiąc miasto na Ukrainie. Tak więc, jeśli naprawdę chcą się uczyć ukraińskiego - należy przyjść do Lwowa.
 7. Celebration Day miasta i inne ciekawe wydarzenia kulturalne i festiwale odbywają się w maju.
 8. Maj to najlepszy czas, aby połączyć naukę i wakacje, ponieważ zimna zima się skończyła i gorące lato jest jeszcze przed nami.
 9. Lwów jest bardzo przyjazny i gościnny dla turystów, więc będziesz miał szeroki wybór restauracji, kawiarni i klubów.
 10. Pamiętaj, że język ukraiński jest jednym z najbardziej Euphonic języków świata.

Opłaty

2 tygodnie

 • 80 godziny
 • 5 ECTS
 • $ 1,380

3 tygodnie

 • 120 godz
 • 8 ECTS
 • $ 1,830

Opłata za kurs zawiera

 • Opłata za rejestrację
 • Język i kultura kurs
 • Zakwaterowanie (dwójka)
 • Posiłki (śniadanie i obiad, kolacja końcowy)

Aby ubiegać się o programie „Ukraińska Wiosna” we Lwowie

 • Wypełnij formularz online
 • Czekać na oficjalne przyjęcie z nas (w ciągu 3 dni, możemy poprosić Cię o jakiejś dodatkowej dokumentacji)
 • Uiszczenia opłaty rejestracyjnej (w ciągu 10 dni roboczych od przyjęcia)

Kto jest uprawniony?

 • Licencjackich studenci wszystkich kierunków studiów (studia na stopień BA) zainteresowanych ukraińskiego studia, kultury i dziedzictwa.
 • Doktoranci wszystkich kierunkach (studia na stopień magistra) zainteresowanych ukraińskiego studia, kultury i dziedzictwa.
 • Dorosłych, studentów, nie-studenci i seniorzy powyżej 17 roku życia - nie starszy niż 60

Rejestracja kończy się 1 tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Program taught in:
Ukraiński

See 4 more programs offered by School of Ukrainian Language and Culture - Ukrainian Catholic University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 2019
Duration
2 - 3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,830 USD
3 tygodnie
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline

Maj 2019

Location
Application deadline
Data końcowa