Przeczytaj oficjalny opis

Niemieckie Obozy

Przyjdź i uczyć się języka niemieckiego w jednym z naszych letnich obozach w Szwajcarii lub Niemczech.

Poranne zajęcia skupiają się na komunikacji, za pomocą technik interaktywnych i dynamicznych, aby uzyskać studentów do aktywnego udziału i doskonalić swoje umiejętności. W połączeniu z bogatym wyborem codziennych czynności i tygodniowych wycieczek, studenci wiele okazji do praktykowania języka zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klasy.

Berlin-Wannsee Niemcy

Berlin-Wannsee, Niemcy

Położony w spokojnej dzielnicy Grunewald, zaledwie 30 minut od centrum stolicy Niemiec środkami transportu publicznego, nasz ośrodek Oczywiście wygląda bezpośrednio na jezioro Wannsee.

Niemieckie Obozy

Berlin-Werbellinsee, Niemcy

Idealnie usytuowany nad brzegiem jeziora Werbellinsee, nasz ośrodek jest otoczony lasem, położony w rozległym chronionym osiedlu ponad 100 hektarów, gdzie natura i jeziora panują.

Niemieckie Obozy

Freiburg, Niemcy

Położony w cichej okolicy na skraju lasu, 20 minut do centrum miasta, nasz ośrodek kurs oferuje komfortowe, w pełni wyposażone pokoje z łazienką dla czterech uczniów.

Niemieckie Obozy

Lahntal, Niemcy

Znajduje się w górnej części doliny Lahn, 120 km od Frankfurtu, nasz ośrodek jest pośród typowej średniowiecznej architektury, w pobliżu imponującej zamku wznosi się na szczycie wzgórza.

Zug, Szwajcaria

Położony w prestiżowej St. Michael College, mniej niż pięć minut od centrum miasta i jeziora, nasz ośrodek kurs oferuje najlepsze jakości udogodnienia dla niemieckiego pobytu naukę języka.

o niemieckim

  • Niemiecki jest językiem urzędowym w czterech krajach i najczęściej używanym językiem w Unii Europejskiej.
  • Ponad 180 milionów ludzi na całym świecie mówi po niemiecku.
  • Niemiecki jest drugim najważniejszym językiem w nauce i istotne dla badania w muzyce, psychologii i filozofii.
  • Jak płodnych naukowców, badaczy i innowatorów, niemieckie głośniki generują prawie ilości 80000 tytuły książek rocznie, tuż za chińskim i angielskim.
Alpadia Szkoła Językowa Niemiecki

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Język muzyki, nauki, biznesu i kultury, w ciągu jednej dziesiątej książek na świecie są publikowane w języku niemieckim i jest uznana za jedną z najważniejszych języków na World Wide Web. Nauka niemieckiego daje rozszerzony dostęp do informacji, nie wspominając o lepsze możliwości rozwoju zawodowego w przyszłości.

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 5 więcej kursów w Alpadia Language Schools »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
805 EUR
od
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń