Read the Official Description

Ogólne wprowadzenie

College Program Przygotowawczy (CPP) Program studiów jest jeden rok na celu przygotowanie wybranych absolwentów szkół średnich o przyjęcie do programu studiów w Akademii Morskiej w Dalian (DMU).

CPP oferuje studentom zagranicznym możliwość uczenia się języka chińskiego, chińskiej kultury, matematyki i języka angielskiego w sposób systematyczny. Łączenie ten program, będziesz miał możliwość uczestniczenia w różnych praktyk językowych i działalności społecznej. Dzięki za rok nauki, będzie można opanować podstawowe umiejętności językowe i wiedzę kulturową chiński, z pewną zdolność komunikacji werbalnej chińskiej i międzykulturowej kompetencji komunikacyjnej; w wyniku, będzie w zasadzie mieć kwalifikacje wymagane do prowadzenia kursów Licencjat na DMU.

Po pomyślnym zakończeniu CPP, studenci będą akceptowane jako student na DMU. Warunki są następujące:

  1. Uzyskanie certyfikatu ukończenia Kolegium program przygotowawczy; 2. Uzyskać 4-sze HSK Level Certificate.

Kalendarz akademicki

Akademia Morska w Dalian dzieli każdy rok akademicki w wiosennych i jesiennych semestry, z oznakowaniem rozpoczęcie roku akademickiego ostatniego. Semestr jesienny rozpoczyna się we wrześniu, a kończy się w styczniu następnego roku, gdy semestr letni zaczyna się w marcu i kończy się w lipcu.

Kwalifikacje aplikacji

Wnioskodawca musi być cudzoziemiec w dobrym stanie zdrowia, w wieku od 18 do 35 lat, posiadający ważny paszport, a ukończył instytucji równej chińskiej liceum. Wnioskodawca użyte do chińskiej narodowości powinny trzymać ważnego paszportu zagranicznego lub inny certyfikat narodowość wydane co najmniej 4 lata temu. Co więcej, w ciągu ostatnich 4 lat (aż do 30 kwietnia w roku przyjęcia), długość pobytu w tym kraju powinno być więcej niż 2 lata.

Materiały aplikacji

  1. Formularz zgłoszeniowy dla studentów międzynarodowe studia na Akademii Morskiej w Dalian 2. Kserokopię informacji stronie osobistej paszportu (kserokopia ważnej wizy chińskiej jest zobowiązany do przedłożenia, jeżeli wnioskodawca jest w Chinach na wniosek) 3. Notarialnie maturę lub świadectwo rejestracji Gimnazjum (dotyczy tegorocznych absolwentów, którzy nie otrzymali dyplom) 4. Notarialnie wszystkie stenogramy z liceum

Uwaga:

  1. Termin nadsyłania zgłoszeń: każde 10 lipca.
  2. Dokumenty w innych językach niż chiński lub angielski musi być dołączony z notarialnie tłumaczenia w chińskim lub angielskim.
  3. Materiały aplikacyjne można wysłać e-mailem lub DMU za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
  4. Studenci, którzy studiują w Chinach powinny także dostarczyć zaświadczenie studiów i stenogramy, wydaną przez instytucję.
Program taught in:
Język angielski
Chiński

See 1 more programs offered by Dalian Maritime University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20,000 CNY
Opłata za rozpatrzenie wniosku: 600 RMB.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa