Uczelni program przygotowawczy

Dalian Maritime University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Uczelni program przygotowawczy

Dalian Maritime University

Ogólne wprowadzenie

College Program Przygotowawczy (CPP) Program studiów jest jeden rok na celu przygotowanie wybranych absolwentów szkół średnich o przyjęcie do programu studiów w Akademii Morskiej w Dalian (DMU).

CPP oferuje studentom zagranicznym możliwość uczenia się języka chińskiego, chińskiej kultury, matematyki i języka angielskiego w sposób systematyczny. Łączenie ten program, będziesz miał możliwość uczestniczenia w różnych praktyk językowych i działalności społecznej. Dzięki za rok nauki, będzie można opanować podstawowe umiejętności językowe i wiedzę kulturową chiński, z pewną zdolność komunikacji werbalnej chińskiej i międzykulturowej kompetencji komunikacyjnej; w wyniku, będzie w zasadzie mieć kwalifikacje wymagane do prowadzenia kursów Licencjat na DMU.

Po pomyślnym zakończeniu CPP, studenci będą akceptowane jako student na DMU. Warunki są następujące:

  1. Uzyskanie certyfikatu ukończenia Kolegium program przygotowawczy; 2. Uzyskać 4-sze HSK Level Certificate.

Kalendarz akademicki

Akademia Morska w Dalian dzieli każdy rok akademicki w wiosennych i jesiennych semestry, z oznakowaniem rozpoczęcie roku akademickiego ostatniego. Semestr jesienny rozpoczyna się we wrześniu, a kończy się w styczniu następnego roku, gdy semestr letni zaczyna się w marcu i kończy się w lipcu.

Kwalifikacje aplikacji

Wnioskodawca musi być cudzoziemiec w dobrym stanie zdrowia, w wieku od 18 do 35 lat, posiadający ważny paszport, a ukończył instytucji równej chińskiej liceum. Wnioskodawca użyte do chińskiej narodowości powinny trzymać ważnego paszportu zagranicznego lub inny certyfikat narodowość wydane co najmniej 4 lata temu. Co więcej, w ciągu ostatnich 4 lat (aż do 30 kwietnia w roku przyjęcia), długość pobytu w tym kraju powinno być więcej niż 2 lata.

Materiały aplikacji

  1. Formularz zgłoszeniowy dla studentów międzynarodowe studia na Akademii Morskiej w Dalian 2. Kserokopię informacji stronie osobistej paszportu (kserokopia ważnej wizy chińskiej jest zobowiązany do przedłożenia, jeżeli wnioskodawca jest w Chinach na wniosek) 3. Notarialnie maturę lub świadectwo rejestracji Gimnazjum (dotyczy tegorocznych absolwentów, którzy nie otrzymali dyplom) 4. Notarialnie wszystkie stenogramy z liceum

Uwaga:

  1. Termin nadsyłania zgłoszeń: każde 10 lipca.
  2. Dokumenty w innych językach niż chiński lub angielski musi być dołączony z notarialnie tłumaczenia w chińskim lub angielskim.
  3. Materiały aplikacyjne można wysłać e-mailem lub DMU za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
  4. Studenci, którzy studiują w Chinach powinny także dostarczyć zaświadczenie studiów i stenogramy, wydaną przez instytucję.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
20,000 CNY
Opłata za rozpatrzenie wniosku: 600 RMB.
Locations
Chiny - Dalian, Liaoning
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Dalian, Liaoning
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą