Read the Official Description

Catering obejmuje szeroką gamę potencjalnych możliwości kulinarnych. Wszystko, począwszy od przyjęcia urodzinowe dla dużych przyjęć weselnych na bankiety dla firm z listy Fortune 500 może spaść poniżej tego gastronomii.

Na kulinarnej Apprentice School of the Arts możemy powiązać was z gastronomicznego kuchni / mentorem, który nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o wielu częściach świata gastronomii. Zyskasz aplikację realnym świecie, co byłoby teoretyczne w większości szkół kulinarnych. Uczenie się przez działanie, poprzez opieką jeden na jednego to co mamy. Do ukończenia naszego kursu będziesz miał ponad 300 godzin świata rzeczywistego doświadczenia w branży.

Kulinarny Uczeń Szkoły Advantage Arts cukiernik: - 6 miesięcy jeden-na-jeden trening - Dowiedz się wewnątrz prawdziwej restauracji - 100 procent na stanowisku pracy Instrukcja - Under $ 15,000 Czesne Wykorzystując naszą sprawdzoną praktykę metody wypróbowane i (externship) dopasujemy Ci profesjonalnego szefa kuchni, który przeprowadzi cię przez naszego strukturze programu nauczania przedmiotu i nauczy cię wszystkiego, co trzeba wiedzieć o satysfakcjonującej kariery w sztuce kulinarnej. Od nauki, co jest potrzebne do przygotowania potraw na ekscytujące, jak odwołać się do podniebienia Ludowej, Kulinarny Apprentice School of the Arts pokazuje, że tworząc niezapomniane doznania kulinarne jest duch udanej edukacji kulinarnej.

Kulinarny Apprentice School of the Arts miejscach prawym w ogniu działania, w ekskluzywnej kuchni hotelowej lub gastronomii firmie, gdzie dowiesz się receptur, techniki i przygotowania od ludzi, którzy są rzeczywiście wchodzących dziś na życie prawdziwej restauracji. Wierzą, jeden z najlepszych sposobów, aby nauczyć się sztuki kulinarnej jest on-the-job-a ponieważ z naszych rozległych połączeń gastronomicznych, są gotowi dać naszym studentom ucznia (extern) w swoich kuchniach. Najlepszym sposobem, aby zatrudniony jest już być w środku. To jest dokładnie to, gdzie umieścić cię od pierwszego dnia.

Oferujemy all-inclusive staż (externship) program, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby pomóc uczniowi w rozszerzaniu bazy wiedzy przemysłu żywnościowego i kulinarnego Skillset. jednocześnie umożliwiając im zbudować wysokiej jakości profesjonalne połączenia, które mogą prowadzić do umieszczania i lepszych możliwości budowania kariery. Kulinarny Apprentice School of the Arts nauczania został zaprojektowany do produkcji wysokiej jakości kucharzy, którzy są dobrze umiejscowione, aby przejść do mają kwitnącej kariery kulinarnej.

Niezależnie od początkowego poziomu umiejętności kulinarnych Apprentice School of the Arts pomoże Ci w karierą w sztuce kulinarnej. Czy jesteś obecnie zatrudniony przemysłu gastronomicznego profesjonalny kucharz własnej roboty lub początkujący mamy dróg, aby pomóc w osiągnięciu swoich celów.

Kulinarny Apprentice School of the Arts działa na prostym podejściu mentorem / praktykant. Mamy powiązać was z profesjonalnym kucharzem, która zabierze Cię w środku swojej kuchni i uczy, jak dokładnie działa przemysł spożywczy prawdziwy świat. Brak pomieszczenia, nie staromodny, bezużytecznych lekcji. Zamiast tego, uczysz się swojego rzemiosła prosto od ludzi, którzy sprawiają wrażenie pierwszorzędną kuchnię na życie.

W przeciwieństwie do innych tradycyjnych instytutów kulinarnych, to nie będziemy się uczyć tylko sztuki gotowania oraz sposoby profesjonalnej kuchni, będzie również miał możliwość pokazania, co można zrobić z tymi samymi ludźmi, którzy mogą pomóc rozwijać swoją karierę. Przez uczniostwa, będzie stale potwierdzając swoją pasję do żywności oraz dysk zrobić dobrze. Połączenia dokonane w trakcie swojej praktyki (externship) są tym, co może prowadzić do pracy w polu, gdzie znając właściwych ludzi dostaje się lepiej niż w jakimkolwiek stopniu drogie kiedykolwiek mogą.

Kulinarny Apprentice School of the Arts oferuje unikalny program, który nie tylko pomaga w wypukłości, rozpoczynając swoją karierę, ale uczy od wewnątrz unikalnym otoczeniu profesjonalnej kuchni.

Lokalizacje

Czy rozważa przeniesienie więc można uczęszczać do szkoły kulinarnej lub Kolegium programu sztuki kulinarnej? Czy znalezienie tuitions drogie? Nie musiał utonąć w długach, aby swój cel bycia kucharzem lub pracujących w branży restauracyjnej rzeczywistość.

Przemysł restauracja jest umiejętności i doświadczenie oparte. Prawda jest taka, kosztownych stopni w tej branży nie są tym, co robi się podczas pracy. Co chcą wiedzieć: Czy można gotować? Zrobiliście tego wcześniej? Czy jesteś kreatywny?

Przemysł ten jest dużo bardziej podobny do Hollywood, niż mogłoby się wydawać. To wszystko o kim wiemy, a co ważniejsze, kto cię zna. Istotne jest, aby dokonać połączenia i zawsze być uprzejmy dla wszystkich, można spotkać i pracować bardzo ciężko. Musisz pokazać się gotowi i chcą jak najlepiej każdego dnia. Bo to, co trzeba, aby odnieść sukces i nigdy nie wiadomo, kto patrzy. Pierwsze w profesjonalnej kuchni z Kulinarnego Apprentice School of the Arts dostaje to, czego najbardziej potrzebują: dostęp. Z tego całkowicie intensywnym sztuki kulinarnej programu jesteś w drzwi w pierwszym dniu, w którym można uzyskać połączenia, umiejętności w świecie rzeczywistym i know-how potrzebny do jego wytworzenia. Optymalne wykorzystanie tej bardzo wyjątkowej, bardzo realnej szansy zależy od ciebie.

W tym momencie, może być zadając sobie pytanie, gdzie znajduje się nasza szkoła. Dzięki wciągającej, praktycznego strukturze Kulinarnego Apprentice School of the Arts jest wszędzie z mentorów w prawie każdym mieście w Stanach Zjednoczonych. już trzeba mieć prawo do życia i pracy w Stanach Zjednoczonych. Ten kurs nie kwalifikują się do międzynarodowej wizy studenckiej.

Mamy cię w profesjonalnej kuchni na jeden dzień przez sześć miesięcy nauczania-backed szkolenie pod okiem profesjonalnego kucharza. To zadanie, aby uczynić bardzo wiele rzeczy. Można stać ciepła?

Kulinarny Apprentice School of the Arts został niedawno zaproszony na programie Larry'ego Kinga mówić o tym, jak nasza praktyka Program (externship) czyni różnicę poprzez podłączenie naszych studentów i zachęcając zatrudniony.

Porównaj nasze Tuition

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by CASA Schools »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,500 USD
10500
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline