Ucz się niemieckiego - kurs

Alpadia Language Schools

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się niemieckiego - kurs

Alpadia Language Schools

Alpadia Języki Szkoła niemiecki

Nauka niemieckiego z Alpadia

Nasze szkoły dla dorosłych w Niemczech oferują szeroką gamę kursów do nauki języka niemieckiego. Czy jesteś początkującym lub kompletne chce wziąć egzamin na poziomie zaawansowanym, możemy pomóc Ci znaleźć klasy, które potrzebujesz. Nasze Berlin i Freiburg szkoły są oficjalne centra egzaminacyjne do egzaminu TELC i Alpadia Berlin proponuje egzaminy Goethe, które mogą zostać podjęte w pobliżu.

Alpadia Języki Szkoła Berlin

Berlin, Niemcy

W dzielnicy Schöneberg, rzut kamieniem od głównych atrakcji stolicy, nasza szkoła oferuje studentom niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału niemieckich zajęcia w jednym z najpiękniejszych zakątków miasta.

Alpadia Języki Szkoła Freiburg

Freiburg, Niemcy

Założona w 1972 roku, nasza szkoła językowa w Freiburg ma siedzibę w eleganckim neoklasycystycznym budynku położonym w centrum miasta. Tutaj znajdziesz stymulowanie, wielokulturowe środowisko, sprzyjające nauce niemieckiego szybko.

o niemieckim

  • Niemiecki jest językiem urzędowym w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Liechtensteinu, Luksemburga i Belgii.
  • Około 100 milionów ludzi jest niemiecki native speakers i ponad 80 milionów ludzi na całym świecie w języku niemieckim jako językiem obcym.
  • Niemiecki jest drugim najważniejszym językiem w nauce, istotne dla badań w dziedzinie muzyki, a także drugim najpopularniejszym językiem w internecie po angielsku.
  • Wiedząc niemiecki zwiększa szanse powodzenia ze znalezieniem pracy w UE, z niemieckich firm za granicą lub w krajach niemieckojęzycznych.
Alpadia Szkoła Językowa Niemiecki

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Niemiecki jest językiem oficjalnym w sześciu krajach europejskich czyni go najbardziej powszechnie używany język ojczysty Unii Europejskiej.

Jest również językiem muzyki, nauki i literatury, z imponującą listę niemieckich mówców, którzy opuścili swoje piętno na historii ludzkości. Nie obawiają się niekiedy dość długich wyrazów złożonych, najdłuższy jest 64 znaków „Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz”, niemiecki jest charakterystyczny, złożony język jeszcze logiczny z podobnych korzeni na angielski, dzięki czemu znacznie łatwiej nauczyć niż myśli.

Nauka niemieckiego ułatwia imigrację do krajów takich jak: Niemcy, Austria i Szwajcaria i może otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych umożliwiających jednostkom rozwoju zarówno osobistego i zawodowego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
150 EUR
od
Locations
Szwajcaria - Montreux, Vaud
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Szwajcaria - Montreux, Vaud
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą