Ucz się angielskiego obóz letni

Alpadia Language Schools

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się angielskiego obóz letni

Alpadia Language Schools

English Summer Camp

Angielski Obozy

Alpadia zapewnia fantastyczne języka angielskiego obozy letnie w Szwajcarii, Anglii i Niemiec.

Z szeregiem miejsc na oferty, wystarczy wybrać doświadczenie wolisz. Chcą być blisko plaży? Następnie wybierz Portsmouth, Anglia lub bardziej bogate w tle przyrody, w pobliżu jeziora i gór, wybierz Leysin, Zug, Keele lub Ascona. Do ostatecznego latem, pick London-City i korzystać ze wszystkich dynamicznych, ciekawych zajęć w ofercie.

Z porannych zajęć codziennie, nacisk kładzie się na aktywnym korzystaniu z języka pozwalającego na szybki postęp umiejętności komunikacyjnych. W połączeniu ze sportem, działalność pakowane popołudnia i rozrywkowych wieczorów, to na pewno, aby podnieść się języka szybko i poznać nowych przyjaciół w procesie!

Angielski Obozy

Ascona, Szwajcaria

W idealnej sytuacji, w pobliżu starego miasta i brzegu jeziora Maggiore, nasz obóz letni Ascona znajduje się we wspaniałym Collegio Papio.

Angielski Obozy

Berlin-Werbellinsee, Niemcy

Dzięki doskonałej lokalizacji nad brzegiem jeziora Werbellin i otoczony lasem, nasz ośrodek położony jest w rozległym chronionym osiedlu ponad 100 hektarów, gdzie dominuje natura.

Angielski Obozy

Keele, Anglia

Centrum oferuje liściastych chodniki dla pieszych, bezpieczną witrynę, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, łatwy dostęp do wszystkich obiektów i nagradzany zespół wyżywieniem.

Angielski Obozy

Lahntal, Niemcy

Położony w górnej Lahn i tylko godzinę jazdy od Frankfurtu, obóz letni Lahntal Alpadia oferuje doskonałą okazją dla młodych studentów, aby bawić się i oddychać świeżym powietrzem podczas nauki języka angielskiego.

Angielski Obozy

Leysin-Juniors, Szwajcaria

Zapewniając wspaniałe warunki dla kursu języka angielskiego dla młodzieży, nasz „Le Central-Résidence” centrum kurs znajduje się w pobliżu głównego dworca kolejowego w Leysin.

Angielski Obozy

Leysin-Teens, Szwajcaria

Odkryj nasze centrum letnim obozie „Le Central-residence”, oferuje nowoczesne udogodnienia urządzone w typowo alpejskim stylu.

Angielski Obozy

Londyn-City, Anglia

Nasz ośrodek jest usytuowany w samym sercu tętniącego życiem i modnej Hoxton, Shoreditch, to idealne miejsce, z którego można dowiedzieć się wszystkich różnych działań miasto ma do zaoferowania.

Angielski Obozy

Portsmouth, Anglia

Znajduje się na wyspie Portsea, nasz ośrodek Oczywiście jest kilka minut spacerem od urokliwego centrum miasta i tylko jeden kilometr od morza. Odkryć ten obóz letni

Angielski Obozy

Zug, Szwajcaria

Położony w prestiżowej St. Michael College, zaledwie pięć minut od centrum Zuga i jeziora, nasz język angielski obóz letni oferuje najwyższej jakości udogodnienia.

o języku

  • Angielski jest językiem urzędowym w 59 krajach i posługuje się około 800 mln ludzi na całym świecie.
  • Angielski jest językiem nauki, lotnictwa, turystyki, dyplomacji, mediów i muzyki.
  • Angielski jest najbardziej rozpowszechnionym językiem wśród obcojęzycznych i jest językiem ojczystym dla około 400 milionów ludzi na całym świecie.
  • Jest językiem urzędowym w większości organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, NATO, WTO i Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu.
Angielski Obozy

Po co uczyć się angielskiego?

Angielski jest niezwykle cenny w dzisiejszym świecie i jest niezbędna, jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty, zarówno osobistego i zawodowego. Angielski jest językiem uniwersalnym komunikacji i umożliwia dostęp do najlepszych uniwersytetów na świecie, jak również daje szerszy dostęp do bogactwa informacji dostępnych online i off. Przygotuj się do globalnego obywatelstwa i leczyć się na najbardziej udany naukę języka angielskiego z Alpadia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
740 GBP
od
Locations
Szwajcaria - Montreux, Vaud
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Szwajcaria - Montreux, Vaud
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą