Tygodniowy kurs piękności

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs Business of Beauty to intensywny, tygodniowy program, którego celem jest przekazanie studentom szczegółowego wprowadzenia do wewnętrznego funkcjonowania branży kosmetycznej. Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych pięknem, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa ten dynamicznie rozwijający się sektor.

73468_73429_photo.png.jpeg

O kursie

Podczas kursu studenci poznają wewnętrzne funkcjonowanie branży kosmetycznej, dotykając wszystkiego, od artykułów redakcyjnych, blogów kosmetycznych, sprzedaży detalicznej kosmetyków, reklam kosmetycznych, marek kosmetycznych, trendów kosmetycznych, PR i marketingu kosmetycznego i biznesu kosmetycznego.

Terminy kursów

Marzec 2021 dokładna data TBC

Pamiętaj, że twoje miejsce na kursie nie jest zarezerwowane, dopóki nie otrzymamy pełnej opłaty za naukę, którą należy uiścić w całości i z góry.

Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że zapoznałeś się z naszym Regulaminem i rozumiesz naszą politykę anulowania i zwrotów.

Uczniowie mogą spodziewać się lekcji od 10 rano do 5 po południu od poniedziałku do piątku.

123297_YasminLeBon3_1.jpg

Opłaty za kurs

894 £ z VAT

Wymagania wstępne

Kandydaci na te kursy muszą mieć ukończone 18 lat, aby się zapisać, a osoby nie władające językiem angielskim muszą być biegłe w mowie i piśmie w języku angielskim.

Miejsca na tygodniowe kursy są przydzielane według kolejności zgłoszeń, pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Jak złożyć wniosek

Przyszli studenci proszeni są o utworzenie profilu, wypełnienie formularza rezerwacji i dokonanie płatności. 123292_StudentexperienceforKeystone.jpg

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej