Tygodniowy kurs kultury ulicznej i upuszczania marek

Informacje ogólne

Opis programu

Ten tygodniowy intensywny kurs oferuje ekscytującą okazję do wglądu i wiedzy o tym, jak streetwear zyskał swoją ważną pozycję w branży detalicznej mody.

Rynek rozwijał się w szybkim tempie w ostatnich latach, a streetwear również przenosi się do luksusowej przestrzeni. Firma Bain & Company oszacowała ostatnio, że do 2025 r. Rynek będzie wart 425 miliardów dolarów na całym świecie, dlatego istnieją możliwości na tym rynku; ale jak dostać się do tych możliwości? A kiedy je zdobędziesz, co robisz? Dowiedz się, jak zidentyfikować klienta, jak robi zakupy i jak stworzyć kolekcję, która stworzy szum i zyska wiarygodność.

Program obejmuje wykłady, seminaria, warsztaty rozwiązywania problemów i studia przypadków obejmujące następujące tematy:

 • Przegląd historii odzieży ulicznej;
 • Ewolucja odzieży ulicznej w luksusowy rynek;
 • Stylizacja streetwear;
 • Wprowadzenie do kreatywnego planowania biznesowego;
 • Zachowania konsumentów i klient streetwear;
 • Branding i rozwój marki dla odzieży ulicznej;
 • Stworzenie wyróżniającej się kolekcji odzieży ulicznej;
 • Korzystanie z mediów społecznościowych w celu uruchomienia i budowy marki;
 • Współpraca marki i upuszczanie kultury.

Sesje prowadzone przez profesjonalistów z branży, zaproszonych gości i ekspertów akademickich.

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć własną markę, chcesz pracować dla marki, interesujesz się stylizacją lub projektowaniem, czy po prostu wielkim miłośnikiem streetwearu, ten kurs jest dla Ciebie.

Na pierwszy rzut oka

 • Czas trwania: 1 tydzień
 • Lokalizacja: Soho, Londyn
 • Ogólna opłata za kurs: 894 £ (z VAT)
 • Daty kursów: marzec 2021 TBC

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

Dalsza informacja

Na każdym kursie dostępne są 24 miejsca, a każde miejsce przydzielane jest według kolejności zgłoszeń. Pamiętaj, że twoje miejsce nie zostanie potwierdzone, dopóki nie otrzymamy pełnej opłaty za naukę z góry.

Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że przeczytałeś nasze Warunki, w tym nasze zasady anulowania i zwrotu pieniędzy.

Uczniowie mogą spodziewać się uczestnictwa w zajęciach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 17.

Twój kampus

Condé Nast College mieści się w nowoczesnym budynku w sercu Soho, kreatywnego i kulturalnego centrum Londynu. Obszar ten jest domem dla wielu domów filmowych, modowych i medialnych, zapewniając niezrównane możliwości profesjonalnych kontaktów i doświadczeń kulturalnych. College znajduje się 10 minut spacerem od siedziby Condé Nast International, a także Vogue House, które odwiedzają nasi studenci w ramach kontaktu ze światem zawodowym.

Kto uczy w Condé Nast College of Fashion & Design?

Podczas kursu będziesz prowadzony przez szereg naszych pracowników akademickich, a także gości branżowych i wykładowców wizytujących.

Prowadzący kurs - Lisa Mann

Lisa jest wielokrotnie nagradzanym nauczycielem akademickim z 14-letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów licencjackich i magisterskich na wielu brytyjskich uniwersytetach. Ma pierwszorzędny tytuł licencjata z promocji mody i magister kreatywnej praktyki. Specjalistyczne tematy Lisa obejmują biznes modowy, zarządzanie / marketing, branding, innowacje detaliczne, przedsiębiorczość i kreatywne przedsięwzięcie.

Lisa jest założycielką Re: Tak, pierwszego w historii stałego przedsiębiorstwa prowadzącego sprzedaż detaliczną dla studentów w Wielkiej Brytanii. Została odznaczona nagrodą dla brytyjskich nauczycieli szkół wyższych oraz nagrodą BCSC Purple Pip Award za współpracę społeczną, która jest nadal otwarta i działa do dziś.

Lisa bada obecnie doktorat na temat doświadczeń wschodzących projektantów w branży modowej.

Przyjęcia i kryteria wejścia

Wymagania wstępne

Nie ma formalnych wymagań wstępnych, ale kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat lub więcej na początku kursu i posiadać dobrą znajomość języka angielskiego.

Wymagania w języku angielskim

Nie ma formalnych wymagań dotyczących języka angielskiego dla tego kursu. Jeśli jednak jesteś studentem spoza Wielkiej Brytanii, a angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, zalecamy, abyś uzyskał wynik Academic IELTS na poziomie 5,5 lub być w stanie używać angielskiego na tym poziomie przed rozpoczęciem studiów. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że będziesz w stanie w pełni uczestniczyć w kwalifikacjach dostarczonych i ocenianych w języku angielskim.

Jak złożyć wniosek

Możesz złożyć wniosek za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.

Nie ma żadnych terminów składania wniosków, jednak miejsca przydzielane są według kolejności zgłoszeń.


Jeśli zostaniesz przyjęty na kurs, będziesz musiał uiścić pełną opłatę z góry, aby zabezpieczyć swoje miejsce.

Kariera w modzie

Szanse na zatrudnienie i przygotowanie do pracy są w centrum wszystkich naszych kursów. Naszym celem jest skuteczne przygotowanie naszych absolwentów do udanych karier w branży mody, mediów i szeroko pojętej branży kreatywnej.

College of Fashion & Design Condé Nast oferuje niezrównane powiązania branżowe i partnerstwa marek, aby umożliwić studentom intensywne kontakty ze światem zawodowym przed ukończeniem studiów. Doświadczenie zawodowe i możliwości stażu oferowane są naszym studentom na zasadach konkurencyjnych.

Kolegium zapewnia szerokie wsparcie kariery oraz dokonuje odpowiednich prezentacji i rekomendacji dla naszych studentów podczas spotkań indywidualnych i poprzez naszą serię prelegentów branżowych - do poprzednich prelegentów należą Victoria Beckham i Edward Enninful.

Nasz zespół karier jest w stanie doradzać studentom w sprawie dalszych studiów, możliwości zatrudnienia, staży, staży i odpowiednich projektów, oferując profesjonalną obsługę dostosowaną do indywidualnych talentów, umiejętności, aspiracji i potrzeb.

Nasi doradcy zawodowi organizują warsztaty z pisania CV, prezentacji portfolio, umiejętności poszukiwania pracy i technik rozmów kwalifikacyjnych, a także wspieramy naszych absolwentów znacznie po ukończeniu studiów.

Należy pamiętać, że indywidualne doradztwo zawodowe i wsparcie absolwentów nie jest dostępne dla naszych kursów letnich, tygodniowych lub weekendowych, jednak oferujemy warsztaty kariery i ogólne porady.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej