Tygodniowy Kurs Dziennikarstwa Modowego

Conde Nast College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Tygodniowy Kurs Dziennikarstwa Modowego

Conde Nast College

Kurs dziennikarstwa Condé Nast Fashion to intensywny tygodniowy program wprowadzający uczniów w szereg praktycznych umiejętności i niezbędnych informacji na ten temat. Jest odpowiedni dla każdego, kto interesuje się dziennikarstwem w modzie i stylu życia, który chce dowiedzieć się więcej o mediach i rozwinąć umiejętności pisania.


O kursie


W trakcie zajęć studenci będą badać i rozwijać pomysły na artykuły, zanim zaczną tworzyć witrynę internetową, która będzie stanowić wizytówkę dla ich osobistej pracy.

Studenci usłyszą od pracowników Condé Nast i innych ekspertów w zakresie modowych mediów na temat pokrewnych tematów, takich jak zrozumienie topu, rola redaktora, prowadzenie wywiadów i profilowanie czytelników. Oprócz analizy prac inspirujących pisarzy i redaktorów oraz eksploracji języka mody, dowiedzą się również, jak działają czasopisma, jak generować dochody z treści medialnych i jakie są kluczowe różnice między formatami drukowanymi i cyfrowymi.

Kurs daje wgląd w to, co dzieje się za kulisami magazynu Condé Nast i umiejętności potrzebne do zbudowania udanej kariery w dziennikarstwie modowym.


Terminy kursów

24-28 września 2018 r

Kurs odbywa się w każdym marcu i wrześniu. Dostępnych jest 30 miejsc w każdym spożyciu, przydzielanych według zasady "kto pierwszy, ten lepszy". Prosimy pamiętać, że twoje miejsce na kursie nie jest zarezerwowane, dopóki nie otrzymamy pełnej opłaty za naukę, którą należy uiścić w całości i z góry.

Upewnij się, że zapoznałeś się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i zapoznaj się z naszą polityką anulowania i zwrotu kosztów przed dokonaniem rezerwacji.

Uczniowie mogą spodziewać się lekcji od 10 rano do 5 po południu od poniedziałku do piątku.


Opłaty za kurs

2018: 858 GBP z VAT


Wymagania wstępne


Kandydaci na te kursy muszą mieć ukończone 18 lat lub więcej, a osoby, które nie mówią w języku ojczystym, muszą być biegły w pisanym i mówionym języku angielskim.

Miejsca na tygodniowe kursy są przydzielane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 4, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 24, 2018
Duration
Czas trwania
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
858 GBP
858 GBP z VAT
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 24, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Wrześ. 28, 2018
Dates
Wrześ. 24, 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Wrześ. 28, 2018
Filmy

Inside the Condé Nast College of Fashion and Design