Trening stylistyczny One Week Fashion

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs Condé Nast College Fashion Styling to intensywny, tygodniowy program wprowadzający uczniów w szereg praktycznych umiejętności i niezbędnych informacji na ten temat. Jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych stylizacją, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tworzeniu obrazów mody.


O kursie

Podczas kursu uczniowie będą opracowywać pomysły na sesję zdjęciową w studio, a następnie pracować z zespołem profesjonalistów z branży, aby stworzyć własne obrazy mody. Uczniowie będą także planować i fotografować zdjęcie z martwej natury.

Będą słyszeć od ekspertów z branży modowej na temat pokrewnych tematów, takich jak fotografia uliczna, tworzenie książek z wyglądem i stron zakupów, celebryci i trendy. Oprócz sprawdzenia pracy inspirujących stylistów i fotografów, studenci dowiedzą się również, jak działają agencje, w jaki sposób pozyskiwane są produkty do sesji i kluczowe różnice między pracą redakcyjną a reklamową.

Kurs daje wgląd w pracę, która idzie do tworzenia obrazów mody i umiejętności wymaganych do osiągnięcia udanej kariery w stylizacji.

Terminy kursów

Marzec 2021 dokładna data TBC

Pamiętaj, że twoje miejsce na kursie nie jest zarezerwowane, dopóki nie otrzymamy pełnej opłaty za naukę, którą należy uiścić w całości i z góry.

Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że zapoznałeś się z naszym Regulaminem i rozumiesz naszą politykę anulowania i zwrotów.

Uczniowie mogą spodziewać się lekcji od 10 rano do 5 po południu od poniedziałku do piątku.

Opłaty za kurs

2020: 894 £ z VAT

Wymagania wstępne

Kandydaci na te kursy muszą mieć ukończone 18 lat, aby się zapisać, a osoby nie władające językiem angielskim muszą być biegłe w mowie i piśmie w języku angielskim.

Miejsca na tygodniowe kursy są przydzielane według kolejności zgłoszeń, pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej