Trening sportowy fundacja stopień (FDA)

The Manchester College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Trening sportowy fundacja stopień (FDA)

The Manchester College

Co oczywiście Sports Foundation Degree Coaching (FDA) o?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają prawdziwą pasję do sportu i chcą dowiedzieć się o sztuki / nauki coachingu umiejętności sportowe. Studenci będą rozwijać zakres umiejętności i wiedzy w kluczowych obszarach sportowego coachingu, który będzie odpowiedni dla pomyślnego przejścia do kariery w oparciu o sport Trening / dostawy. Kurs jest idealny dla tych, którzy chcą pracować z klubów sportowych, szkół, krajowych organów zarządzających lub prowadzący działalność w oparciu sport coachingowych.

Oczywiście jest dostarczane poprzez różne sposoby, w tym zajęcia praktyczne w oparciu, refleksyjnej praktyki, analizę wyników sportowych i planowanie i organizowanie i prowadzenie imprez sportowych coachingu. Kurs oparty jest głównie praktyczna i koncentruje się na kodeksy postępowania i praktyki zawodowej. W ramach kursu studenci będą podejmować pracy doświadczenia. Oczywiście jest w pełni obsługiwana przez Manchester rekreacja i dostawców pośrednictwa pracy.

Oczywiście jest dostarczany zarówno w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu pracy, głównie w ciągu trzech dni (pełny etat) przez specjalistę w tej dziedzinie pracowników. Pracownicy mają szeroki zakres wiedzy w ramach sportu i coachingu, a aktywnie zaangażowany w zawodowej piłce nożnej, podnoszeniu ciężarów, gimnastyka, hokej i fitness.

Oczywiście jest oceniana przez dwóch zadań na moduł. Zadania opiera się sytuacjach przemysłowych i są praktyczne oparte na wielu modułów. Rozwój umiejętności praktycznych i naukowych (np sesje dostarczanie, esej pisanie, pisanie raportu, studia przypadków i samoświadomości / odblaskowe oceny własnych zestawów umiejętności) są wbudowane w zadań, aby umożliwić studentom rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach .

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Po ukończeniu stopnia fundacji studenci programu mogą mieć okazję do postępu i ukończenia związany dyplom z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Salford lub BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie Sport i Wypoczynek.

Alternatywnie studenci posiadają umiejętności, aby przejść bezpośrednio do zatrudnienia. Wcześniejsze uczniowie mają iść do pracy w coachingu sportowego, rozwoju sportu, sporty oparte na bazie zarządzania i sportowe kontekstów nauczania.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Manchester, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Manchester, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą