Co oczywiście Sports Foundation Degree Coaching (FDA) o?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają prawdziwą pasję do sportu i chcą dowiedzieć się o sztuki / nauki coachingu umiejętności sportowe. Studenci będą rozwijać zakres umiejętności i wiedzy w kluczowych obszarach sportowego coachingu, który będzie odpowiedni dla pomyślnego przejścia do kariery w oparciu o sport Trening / dostawy. Kurs jest idealny dla tych, którzy chcą pracować z klubów sportowych, szkół, krajowych organów zarządzających lub prowadzący działalność w oparciu sport coachingowych.

Oczywiście jest dostarczane poprzez różne sposoby, w tym zajęcia praktyczne w oparciu, refleksyjnej praktyki, analizę wyników sportowych i planowanie i organizowanie i prowadzenie imprez sportowych coachingu. Kurs oparty jest głównie praktyczna i koncentruje się na kodeksy postępowania i praktyki zawodowej. W ramach kursu studenci będą podejmować pracy doświadczenia. Oczywiście jest w pełni obsługiwana przez Manchester rekreacja i dostawców pośrednictwa pracy.

Oczywiście jest dostarczany zarówno w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu pracy, głównie w ciągu trzech dni (pełny etat) przez specjalistę w tej dziedzinie pracowników. Pracownicy mają szeroki zakres wiedzy w ramach sportu i coachingu, a aktywnie zaangażowany w zawodowej piłce nożnej, podnoszeniu ciężarów, gimnastyka, hokej i fitness.

Oczywiście jest oceniana przez dwóch zadań na moduł. Zadania opiera się sytuacjach przemysłowych i są praktyczne oparte na wielu modułów. Rozwój umiejętności praktycznych i naukowych (np sesje dostarczanie, esej pisanie, pisanie raportu, studia przypadków i samoświadomości / odblaskowe oceny własnych zestawów umiejętności) są wbudowane w zadań, aby umożliwić studentom rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach .

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Po ukończeniu stopnia fundacji studenci programu mogą mieć okazję do postępu i ukończenia związany dyplom z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Salford lub BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie Sport i Wypoczynek.

Alternatywnie studenci posiadają umiejętności, aby przejść bezpośrednio do zatrudnienia. Wcześniejsze uczniowie mają iść do pracy w coachingu sportowego, rozwoju sportu, sporty oparte na bazie zarządzania i sportowe kontekstów nauczania.

Zobacz 8 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty