Read the Official Description

Pakiet testowy Przygotowanie

Nasz wyspecjalizowany pakiet przygotowanie testu zapewnia rygorystyczny i intensywny trening dla wszystkich grup testów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych programów nauczania i metody nauczania.

Studenci są przeszkoleni i przygotowani do osiągnięcia sukcesu w Cambridge, IELTS, TOEFL lub testów oraz zdobyć zaufanie poprzez opracowanie testu biorąc strategie podczas robienia testów regularnej praktyki.

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) jest znajomość języka angielskiego, który mierzy egzamin umiejętności językowe kandydatów, którzy chcą studiować lub pracować w których angielski jest językiem komunikacji. To sprawdzone na świecie Test angielski. Ponad 1,7 mln kandydatów do egzaminu każdego roku, aby rozpocząć swoją podróż do międzynarodowej edukacji i zatrudnienia.

 • Kto powinien przystąpić do egzaminu? Przyspieszony Program Professional (APP) International Business English pomaga uczniom rozwijać umiejętności potrzebne do skutecznego komunikowania się w pracy z naciskiem na czytanie strategii, analitycznego myślenia, dyskusji i prezentacji ustnej. Tematy włączone do szkolenia obejmuje globalną komunikację, zagadnienia biznesowe i zagadnienia związane z biznesem.
 • Gdzie mogę korzystać z tego certyfikatu? IELTS wyniki są akceptowane przez ponad 8000 organizacji na całym świecie, w tym uniwersytety, pracodawców, władz imigracyjnych i innych podmiotów profesjonalnych.

Zalety przygotowanie się do egzaminu z inlingua Waszyngtonie

Inlingua Waszyngton został oferując egzamin od ponad 10 lat i jesteśmy dumni z bycia największym centrum IELTS w USA.

 • IELTS przeszkolonych nauczycieli: Nasi nauczyciele i egzaminatorów specjalne szkolenie i są certyfikowane przez IELTS akredytacji ciała.
 • Materiały autentyczne Cambridge: Uczniowie będą korzystać z pełnej długości IELTS i testy podręczniki opracowane przez twórcę testu.
 • Lokalizacja: Przygotowanie i badania w tym samym miejscu. Nasze dwie lokalizacje centrum badań i głównym kampusie zostały uznane przez IELTS USA w górnej środkowej IELTS w USA przez 3 kolejne lata.

Egzaminy Cambridge (FCE i CAE)

Egzaminy Cambridge są międzynarodowe kwalifikacje Język angielski odpowiednie do sytuacji akademickich lub profesjonalnych. Egzaminy te pozwalają chętnych z powodzeniem ubiegać się o rekrutacji z setkami bardzo uznanych uniwersytetów i szkół w większości krajów anglojęzycznych, a przygotowania do niej również pomoże uczniom rozwijać znajomość języka angielskiego wymagane do sukcesu zarówno studia, jak również pracy.

 • Kto powinien wziąć te egzaminy? Każdy, których pierwszym językiem nie jest angielski może wziąć te egzaminy. Niektóre przystąpić do egzaminów, bo chcą międzynarodowego certyfikatu; inni egzaminu przygotować się do podróży lub mieszkających za granicą, w celu poprawy ich perspektyw zatrudnienia lub poszukiwania możliwości kształcenia na poziomie wyższym.
 • Gdzie mogę korzystać z tego certyfikatu? Egzaminy Cambridge English są akceptowane przez ponad 13,500 uczelni, pracodawców i rządów na całym świecie.

Zalety przygotowanie się do egzaminu z inlingua Waszyngtonie

 • Materiały autentyczne Cambridge: Studenci będą przygotowywać używając prawdziwych egzaminów FCE i CAE oraz podręczniki opracowane przez twórcę egzaminu. Kursy czynienia systematycznie z obszarów rozwoju słownictwa i regularne egzaminy diagnostyczne do pomiaru postępów uczniów.
 • Lokalizacja: Inlingua Waszyngton jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym Cambridge. Kurs i urzędowe badanie będzie podawany w inlingua Waszyngtonie.

TOEFL

Test TOEFL iBT mierzy zdolność kandydata do używania i rozumienia języka angielskiego na poziomie uniwersyteckim. Ocenia również, jak dobrze połączyć, słuchania, czytania, mówienia i pisania umiejętności do wykonywania zadań akademickich.

 • Kto powinien wziąć ten test? Kandydaci do egzaminu TOEFL z wielu powodów: Jak z IELTS niektórzy kandydaci zgłosić się do osiągnięcia biegłości języka angielskiego wymagania przyjęć do szkół wyższych; inni zgłosić się do poprawy znajomości języka angielskiego dla celów zawodowych lub biznesowych. TOEFL jest również używany do celów imigracyjnych w niektórych krajach, w których angielski jest językiem urzędowym.
 • Gdzie mogę używać certyfikat TOEFL? Więcej niż 8500 uczelnie, agencje i inne instytucje w ponad 130 krajach akceptuje TOEFL wyniki. TOEFL jest również uznawane przez organizacje zawodowe, władze imigracyjne i innych agencji rządowych.

Zalety przygotowania do tego egzaminu w inlingua Waszyngtonie

 • Autentyczne materiały: Nasz kurs TOEFL Przygotowanie materiału wykorzystuje opracowaną przez producenta egzaminu, i korzysta z oprogramowania, które przybliża Tymczasowy wielokrotnego wyboru TOEFL iBT.
 • Lokalizacja: Inlingua Waszyngton jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym TOEFL / iBT. Kurs i urzędowe badanie będzie podawany w inlingua Waszyngtonie

State-of-the-art pracownia komputerowa: Nasze state-of-the-art pracownia komputerowa / język z ponad 30 stanowisk pozwala nam dostosować się do zwiększonego zapotrzebowania na korzystanie z uczenia się i nauczania opartych na technologii zasobów.

Długość kursu

8 tygodni

Wymagania

Wysoka Intermediate do Advanced English; w zależności od wyniku docelowej i testu.

Wielkość klas

5-15 osób w grupie.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by inlingua® Washington DC »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
8 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline