Read the Official Description

Ścieżka kariery Leśnictwo Technik będzie odwoływać się do ciebie, jeśli jesteś pasjonatem na zewnątrz, a dana do odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi.

Najważniejsze cechy programu

Technik jako Leśnictwa, możesz być częścią zwartej wspólnoty mężczyzn i kobiet z całego kraju, którzy robią różnicę w naszym środowisku. Program Leśnictwo Fleming Kolegium jest największym w Kanadzie. W tym dwuletniego programu, będziesz nabywają umiejętności efektywnej pracy w zarządzaniu zasobami naturalnymi - nauka tradycyjnych umiejętności leśnych, takich jak compassing i identyfikacji drzew, oraz jak pracować z ArcMap, GPS i inne oprogramowanie high tech.

 • W idealnym połączeniem teorii i technicznych, praktycznych doświadczeń, swoje studia w klasie zostaną uzupełnione przez liczne wycieczki w terenie.
 • Będziesz uczestniczyć w unikalnym doświadczeniem obozowym pola programu Leśnictwa w Mattawa, Samuel de Champlain w parku.
 • Ponadto, możesz zwiększyć swoje poświadczenia (i gotowości kariery i wszechstronność), biorąc kursy certyfikacyjne, takich jak walka pożarom lasów, pierwszej pomocy i resuscytacji, oznakowania i certyfikacji tnącej drzewa (na niewielką dodatkową opłatą).

Poznasz podstawowe umiejętności potrzebne w semestrach jeden i dwa. W semestrze trzy, trzy kursy są oferowane za pośrednictwem serwisu YouTube i sesji samouczka, co pozwala uczyć się we własnym tempie, w wolnym czasie. Jak rozwijać swoje umiejętności, możesz zacząć branie odpowiedzialności za własne uczenie się. Twoje kursy leśnych staną się bardziej intensywne i specjalistyczne.

Możesz również pracować w zespołach na opracowanie woodlot Konferencji ponad 200 uczniów szkół średnich. Jest szansa, aby ćwiczyć coaching, wystąpień publicznych, planowania i pracy zespołowej ucząc tych studentów podstawowych umiejętności leśnych.

Oczywiście na planowaniu kariery i mapowania pomoże Ci je połączyć, gotowy do poszukiwania pracy.

Wymiana międzynarodowa

Chcesz zdobyć międzynarodową perspektywę na leśnej? W drodze międzynarodowego programu wymiany, można odwiedzić Europę ciągu zaledwie trzech tygodni, lub tak długo, jak jeden semestr, uczestnictwa w kursach w naszych instytucji partnerskich - University of West Węgrzech, w Sopron, Węgry i Uniwersytetu w Padwie, we Włoszech, w Legnaro.

Dlaczego warto wybrać Fleming

Trzy dekady produkujących doskonałe stopniach ma przemysłu leśnego zgrany poszukuje się więcej nowych możliwości zatrudniania co roku. Nasze grads są teraz w stanie zatrudnić nowych grads, a czyni to w wyniku ich własnych pozytywnych doświadczeń w programie. Program Leśnictwo Fleminga ma doskonałą reputację producenta najwyższej klasy, kompetentnych techników dla wielu agencji, firm i organizacji. Grad Leśnictwo jest bardzo poszukiwane przez ministerstw, agencji i firm leśnych - w tym, na przykład, BC Serwis Leśnictwo i ministerstwa Nowej Szkocji rządu zasobów naturalnych i środowiska naturalnego. Pracodawcy przyznają, że szkolenia uczniów jest holistyczny, i przygotowuje je do różnych zadań i obowiązków.

Wspólna Pierwszy semestr

Studenci studiów dyplomowych naszej szkoły podejmują takie same kursy dla pierwszego semestru po wybraniu i są akceptowane w jednym z naszych programów. Ten wspólny nacisk naraża się na wiele opcji kariery zawodowej i innych programów. Będziesz mieć wolność do odkrywania i uzyskania interdyscyplinarnego perspektywę, a nabyć bazę wiedzy i podstawowych umiejętności.

Chociaż studenci przyjęci do konkretnego programu na pierwszy semestr, wspólny pierwszy semestr pozwala zmienić kierunek, jeśli znajdziesz inny program lub obszar kariera jest bardziej atrakcyjne. Po pomyślnym zakończeniu wspólny pierwszy semestr, można wprowadzić program do wyboru w drugim semestrze, z zastrzeżeniem możliwości przyjęć.

Doświadczenie zawodowe

Istnieje wiele praktycznych, praktyczne możliwości w całym programie. Będziesz miał okazję uczestniczyć w naszym obozie w terenie, ćwiczenia umiejętności leśnych przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pracy w zespole.

Czy to ty?

Technicy leśnictwa są odpowiedzialne za planowanie zarządzania zasobami i ochrony. Doświadczenie w pracy w parkach, centrach przyrody, lub w podobnych miejscach, albo jako wolontariusz lub pracownik, będzie dodatkowym atutem. Twój sukces w leśnictwie będzie znacznie pomógł, jeśli masz:

 • Zamiłowanie do lasów, środowisko, na zewnątrz
 • umiejętność rozwiązywania problemów
 • silne umiejętności organizacyjne
 • dobre tło z matematyki, nauk
 • Gotowość zmiany miejsca zamieszkania na możliwości kariery

Kariera

Istnieją możliwości kariery wszędzie tam, gdzie las, na wsi, puszczy, a środowisko miejskie. Główni pracodawcy w zakresie poszukiwania zatrudnić absolwentów Fleming, więc istnieje wiele możliwości kariery prosto z college'u. Można się znaleźć pracę dla spółek wodnych, władz konserwatorskich, gminy, przemysłu leśnego (Lasy, drewno iglaste, celulozowniach), agencji rządowych, szkółkach leśnych, ministerstw federalnych związanych z leśnictwem / prowincjonalne i prywatnych wykonawców, zarówno w Kanadzie jak i za granicą. Tytułów służbowych można trzymać to ekosystemu leśnego asesora, strażak, leśnictwo technikiem, las technika, technika ochrony, organ sprawujący nadzór nad eksploatacją, las i las planner. Z dodatkowego szkolenia, można również pracować jako leśniczy. Istnieje wiele możliwości dla kobiet! Pracodawcy Techników Leśnictwa są po mózgach, nie Brawn w mężczyzn i kobiet, ich zatrudniających.

Minimalne wymagania wstępne

OSSD z większością punktów w Kolegium (C) i Open (O) poziomu, w tym:

 • 2 College (C) Kursy języka angielskiego (Stopień 11 lub Stopień 12)
 • 2 kursy College (C) Matematyka (klasy 11) lub klasy 12

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane.

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie. Aktualizacji lub dodatkowe badania akademickie mogą być konieczne do spełnienia konkretnych wymagań kursu dla tego programu.

 • Studenci rozpoczynające się w styczniu są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia w ciągu semestru letniego.

Program Ścieżka

Jeśli nie spełnia wymagań wstępnych dla technika leśna, rozważ Arts handlowe i nauka - Środowiska i Zasobów Naturalnych Studies Option. Program ten szlak może przewidywać wymagania potrzebne do przyjęcia, a otrzymasz kredyt na pierwszym semestrze Leśnictwa Technician.

Podobne programy

Po przejściu z programu Leśnictwo Technician, można kontynuować na trzeci rok ochrony i egzekwowania prawa ochrony środowiska lub rozważyć Systemy Informacji Geograficznej jeszcze więcej możliwości rozwoju zawodowego. Możesz także robić podwójny dyplom, biorąc kolejny z naszych programów dyplomowych technika. Można przejść z dodatkową dyplomu technika z zaledwie dwóch kolejnych semestrów studiów.

Dodatkowe Koszty

Planują wydać około 1100 dolarów w pierwszym roku i 600 dolarów w drugim roku na książki, dostaw i opłat obozowych.

Umowy Przelewu

 • Lakehead University
 • University of New Brunswick
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,995 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa