Read the Official Description

Opis przedmiotu

Z mocnym naciskiem na rozwój praktycznych umiejętności w zakresie projektowania i produkcji, kurs zapewnia idealną okazję dla hands-on w wybranej dziedzinie. Będziesz korzystać z szerokiej gamy narzędzi, technik, sprzętu i oprogramowania, oprócz sprzętu laboratoryjnego. Co więcej, można tworzyć profesjonalne predyspozycje, które zwiększają swoje szanse na zatrudnienie po ukończeniu studiów.

Podczas tego kursu, będziesz miał możliwość poznania szeregu obszarów, w tym zróżnicowanym sektorze inżynierii. W pierwszym roku będzie: - Zysk zrozumienie podstaw inżynierii i umiejętności niezbędnych do skutecznego stosowania tej wiedzy.

  • Dowiedz się, jak ocenić ryzyko związane z praktycznym inżynierii i szybko zdobyć wiedzę na potrzebę rozwoju, promowania i stosowania bezpiecznych systemów pracy.
  • Zachęcać do kreatywności, rozważając proces projektowania, analityczne, w jaki sposób rozwiązać problemy i innowacyjny, gdy poszukują rozwiązań problemów inżynierskich.
  • Zastanów się zawodowych i etycznych obowiązków i zrozumienie wpływu rozwiązań inżynierskich w globalnym i społecznym kontekście.
  • Wzmocnienie świadomości istotnych zagadnień współczesnych, takich jak zrównoważony rozwój, przedsiębiorczość i odpowiedzialnych praktyk biznesowych.

Kurs obejmuje również cztery tygodnie staż, pomaga zdobyć doświadczenie w rzeczywistym środowisku miejsca pracy. Ponadto będziesz miał okazję uczestniczyć Autosport i Inżynieria Pokaż w NEC w Birmingham, A także prezentacje i wykłady w innych instytucjach.

Nauczanie i ocena

Dzięki wsparciu naszego bardzo doświadczony zespół wykładowców, zyskasz praktyczne doświadczenie w naszych doskonałych laboratoriów i warsztatów. Ocena jest poprzez skierowanie, badań i prezentacji, a także być zobowiązany do realizacji projektów, zarówno indywidualnie, jak iw grupach.

Cechą jest oczywiście zastosowanie w-trakcie oceny modułową, co oznacza twój postęp będzie monitorowana na bieżąco. Istnieje również oceniać obowiązkowy okres stażu pracy w pierwszym roku.

Możliwości awansu

Po pomyślnym ukończeniu kursu FdSc może być w stanie przejść w kolejny rok studiów dla licencjata (z wyróżnieniem) konstrukcja mechaniczna i producenci stopień w Plymouth University.

Prosimy pamiętać, że termin składania aplikacji Postęp i miejsc może być ograniczona.

Progresja kariera

Możesz przejść do wielu karier z tego stopnia Fundacji, w tym programowania CNC, projektowania technicznego, kreślarstwo, analizy produktu i rozwoju produktu. Szanse na zatrudnienie ma zasadnicze znaczenie dla tego kursu i poprzednie absolwenci przeszli do pracy w dużych organizacjach międzynarodowych.

Wymagania kwalifikacyjne

Potrzebny jest odpowiedni poziom 3 Rozszerzony Dyplom (PPP) lub A2 / jak poziom (minimum 120 punktów, w tym 80 punktów na A2 Level). Alternatywnie, NVQ Level 3 lub CGLI Poziom 3 Badania techniczne lub zaawansowane dyplomu lub świadectwa Dostęp wystarczy.

Wymagamy również każdemu studentowi minęło GCSE angielskiego i matematyki z minimum w grupie zaszeregowania C

Dorośli studenci, którzy nie spełniają tych wymogów formalnych wejścia zapraszamy do zastosowania, jeśli mogą one dowody zainteresowania w dziedzinie badań.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Somerset College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,120 GBP
rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019