Read the Official Description

Program Ryby i Wildlife Technik może doprowadzić cię do satysfakcjonującej kariery zawodowej, łącząc swoją miłość na zewnątrz i żywe zainteresowanie ryb i dzikich zwierząt, z zobowiązaniem do zarządzania zasobami odpowiedzialny.

Najważniejsze cechy programu

 • Oprócz sesji w klasie uczą się teorii i umiejętności potrzebne do praktycznych prac, można spędzić dużo czasu w laboratorium przyrody ryb i pracy, a także uczestniczyć w wielu wycieczek w teren.
 • W 3 semestrze, będzie można wziąć udział w tygodniowym obozie dziedzinie rybołówstwa, gdzie będziesz pracował w małych łodzi, obsługi sieci pułapek i żywe ryby.
 • Podczas wycieczek terenowych można ćwiczyć umiejętności w zakresie zarządzania rybołówstwem i dowiedzieć się o logistyce w projektowaniu i realizacji projektów w terenie, w tym brodząc w ruchu wody podczas noszenia plecaka.
 • Zostanie także spędzać sporo czasu na uczenie umiejętności dzikich roślin, ptaków i ssaków identyfikacyjnych, takich jak teledetekcji śledzenia zwierząt w trudnym terenie, a prowadzenie obserwacji przyrodniczych w każdych warunkach atmosferycznych, w tym deszczu, głęboki śnieg i ekstremalne temperatury.

Dlaczego warto wybrać Fleming

 • Nasz program jest jedynym w Ontario akredytację Amerykańskiego Stowarzyszenia Technologii Przyrody Północnej (NAWTA).
 • Fleming jest jednym z dwóch szkół w prowincji oferujących Fish i Wildlife program, i jedynym, który znajduje się w południowym Ontario.
 • Kompleksowe, wymagające szkolenia otrzymasz w tym programie, ułatwione przez wykładowców z doświadczeniem w tej dziedzinie, zapewnia, że ​​będzie uzyskać dobrze zaokrąglone, odpowiednich umiejętności pracodawców poszukujących.

Wspólna Pierwszy semestr

Studenci studiów dyplomowych naszej szkoły podejmują takie same kursy dla pierwszego semestru po wybraniu i są akceptowane w jednym z naszych programów. Ten wspólny nacisk naraża się na wiele opcji kariery zawodowej i innych programów. Będziesz mieć wolność do odkrywania i uzyskania interdyscyplinarnego perspektywę, a nabyć bazę wiedzy i podstawowych umiejętności.

Chociaż studenci przyjęci do konkretnego programu na pierwszy semestr, wspólny pierwszy semestr pozwala zmienić kierunek, jeśli znajdziesz inny program lub obszar kariera jest bardziej atrakcyjne. Po pomyślnym zakończeniu wspólny pierwszy semestr, można wprowadzić program do wyboru w drugim semestrze, z zastrzeżeniem możliwości przyjęć.

Doświadczenie zawodowe

Będziesz miał wiele możliwości, aby umieścić swoją edukację w praktyce w tym programie. Praca laboratoryjna, wycieczki w teren, i tygodniowego obozu pola oferują szansę na praktyczne doświadczenie.

Czy to ty?

Oczywiście, masz kochać pracy na zewnątrz, i zobowiązanie do ochrony ryb i dzikich zwierząt. Byłoby atutem pracowałem w wolontariusz lub płatne stanowisko w organizacji związanych z naturalnego środowiska lub zasobów lub projektu. Należy również posiadać:

 • umiejętności analityczne
 • dobra nauki liceum / matematyki tle
 • chęć do pracy, aby przejść
 • gotowość do pracy w trudnych sytuacjach i na zewnątrz warunków atmosferycznych

Kariera

Absolwenci programu Fish and Wildlife technik najczęściej znaleźć pracę na terenie Kanady. Pozycje będziesz trzymać to ryby i dzikiej przyrody technika / technikowi, tłumacza w dzikich rezerwatów ryb i rybołówstwa / przewodników, polowania i techników inwentarzowych mokradeł. Ryby i pracodawców poszukujących Wildlife techników to agencje rządowe badawcze i ministerstwa oraz prywatne firmy doradcze lub agencji zarządzania w zakresie ochrony środowiska - takie jak kaczki nieograniczone i Ontario Federacji wędkarzy i myśliwych.

Minimalne wymagania wstępne

OSSD z większością punktów w Kolegium (C) i Open (O) poziomu, w tym:

 • 2 College (C) Kursy języka angielskiego (Stopień 11 lub Stopień 12)
 • 2 kursy College (C) Matematyka (klasy 11) lub klasy 12

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane.

Polecamy:

Klasa 11 lub 12 Chemia jest zalecane. (Chociaż nie jest to wymagane do przyjęcia, kursy te pomogą przygotować się do programu).

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie. Aktualizacji lub dodatkowe badania akademickie mogą być konieczne do spełnienia konkretnych wymagań kursu dla tego programu.

 • Studenci rozpoczynające się w styczniu są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia w ciągu semestru letniego.

Program Ścieżka

Jeśli nie spełnia wymagań wstępnych dla ryb i Wildlife Technician, należy rozważyć Arts handlowe i nauka - Środowiska i Zasobów Naturalnych Studies Option. Program ten szlak może przewidywać wymagania potrzebne do przyjęcia, a otrzymasz kredyt na pierwszym semestrze Fish and Wildlife Technician.

Podobne programy

Po zdobył dyplom swój Fish and Wildlife Technician, może chcesz wziąć trzeci rok zarobić Ryby i dyplom Technologia Wildlife. Otworzy się jeszcze więcej kariery dla Ciebie po ukończeniu studiów. Absolwenci programu Fish and Wildlife Technik może również rozważyć kontynuowanie nauki w ekosystemie zarządzania, technik ochrony środowiska lub innego z naszych dwuletnich programów nauki naturalnych zasobów środowiska lub dyplomu. W zaledwie dwa więcej semestrów, można uzyskać dodatkowy dyplom technik i rozwinąć swoje możliwości kariery.

Wymagania zdrowotne

 • Ryby i programu Wildlife studenci są zobowiązani do okazania dowodu miana ochronnego od szczepień przeciwko wściekliźnie przed ich wejściem w semestrze 3 i / lub semestrze 5. Odnosi się to do wszystkich uczniów, w tym tych, którzy mogą przekazywać do lub wejść do programu w zaawansowanym stanie.
 • Studenci będą obsługiwać tusz ssaków, więc ze względów bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, którzy nie dostarczają dowodu miana ochronnego nie będzie mógł przejść do semestrze 3 i 5 semestrze tego programu. Aby uzyskać więcej informacji i do wydrukowania wymaganej formy, przejdź do: Strona Szczepienia Informacyjnego.
 • Ryby i rezerwaty studenci są zobowiązani do uczestnictwa w zajęciach terenowych, które zawierają km chodzenia po nierównym terenie, niosąc ciężki sprzęt, a działa małe jednostki pływające, w każdych warunkach pogodowych, w tym deszczu, głębokim śniegu i ekstremalne temperatury.
 • Studenci z zaawansowaną sytuacji, którzy wchodzą lub przekazania do programu w semestrze 3 i 5 semestrze muszą udowodnić miana ochronnego od szczepień przeciwko wściekliźnie przed rozpoczęciem zajęć.

Dodatkowe Koszty

Planują wydać około 1,050 dolarów w pierwszym roku i $ 900 w drugim roku, dostawy książek, sprzętu i obozach terenowych.

Umowy Przelewu

 • Griffith University
 • Lakehead University
 • Królewski Uniwersytet drogach
 • University of Northern British Columbia
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,995 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa