Read the Official Description

Jako technika Środowiska, będziesz pracować, aby uniknąć problemów w zakresie ochrony środowiska, przy rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska konieczna i zapewnienie edukacji dla publiczności.

Najważniejsze cechy programu

W całym tym programie, będzie angażować się w szerokim zakresie praktyczne działania szkoleniowe dla środowiska uzupełniać swoje kursy w klasy. W rezultacie, będziesz dobrze przygotowany do monitorowania i poprawy stanu środowiska naturalnego.

 • Nasz Program ochrony środowiska Technik osiągnął akredytację Komisji Akredytacyjnej (Canadian Środowiska), w CEAC komisji stałej kariery środowiska organizacji (ECO) w Kanadzie.
 • Uczniowie mają prawo do liczby certyfikatów środowiskowych poprzez ECO Kanadzie, w tym środowiska Professional (PE) i Środowiska w profesjonalnym szkoleniu (EPT-).
 • Absolwenci programu ochrony środowiska Technik którzy pomyślnie zdali egzamin certyfikacji w trakcie uzdatniania wody oraz kontroli zanieczyszczeń będzie spełnili wymogi Ministerstwa Środowiska i Kontroli Klimatu (MOECC) entry-level kurs dla operatorów pitnej wody (które muszą być uzyskane aby być zatrudniony jako woda pitna Operatora). Oczywiście jest dostarczana przez Fleming College we współpracy z Ministerstwem Środowiska i Centrum Wodnego Walkerton Clean.
 • Studenci nabywają cztery MOECC Operatora w trakcie szkolenia Certyfikatów ("OIT to"), w uzdatnianiu wody, dystrybucja wody, oczyszczania ścieków i ścieków Collection wymaganego do zatrudnienia w wodzie pitnej i oczyszczania ścieków dyscyplin.
 • Ontario Association Biegłych techników i technologów (OACETT) warunkowo rozpoznaje absolwentów programu jako spełniające akademickich wymogów certyfikacji jako C. Tech. (Certified Technician).

Absolwenci programu ochrony środowiska Technik, które nadal do programu technologii środowiskowych może mieć również możliwość, aby pomóc naukowcom w centrum Kolegium alternatywnych Oczyszczanie ścieków (CAWT). Celem tego kraju akredytowanych obiektu jest rozwój technologii oczyszczania ścieków do użytku w klimacie północnym.

Doświadczenie zawodowe

Podręczniki nie są wystarczające, jeśli chodzi o przygotowanie zdolnych techników w dziedzinie. Będziesz mieć mnóstwo praktycznych doświadczeń poprzez wykorzystanie naszych urządzeń, w tym specjalistycznych laboratoriów środowiskowych, na zewnątrz sieci monitoringu wód podziemnych, a także dostęp do wyjątkowej scenerii geologicznej i fizjograficznego uczelni. Będziesz ćwiczyć pracę zespołową w czasie szkoły w terenie i projektów, a także uczestniczyć w wielu wycieczkach do obu ustawień plenerowych i obiektów przemysłowych / miejskich.

Kariera

Nasi absolwenci znaleźli się w szerokim zakresie kariery środowiskowych, w tym:

 • Konsultant środowiska
 • Technik przełomowym
 • Technik ochrony środowiska
 • Oficer ochrony środowiska
 • Specjalne środowisko "Zgodność Sektor" Zespół
 • Technik wód podziemnych
 • Operatorzy wody / ścieków (przemysłowych i komunalnych)
 • Technik geotechniczna
 • Gleba Rehabilitacja Technik
 • Technik jakości wody

Poziom zatrudnienia jest stale bardzo wysokie z absolwentów znalezienie pracy w Kanadzie i na całym świecie w sektorze publicznym i prywatnym. Pracodawcy są ministerstwa rządowe departamenty, agencje / regulacyjnych, konsultantów w zakresie ochrony środowiska, organizacje pozarządowe i non-profit oraz urbanistów / wiejskie.

Wspólna Pierwszy semestr

Studenci studiów dyplomowych naszej szkoły podejmują takie same kursy dla pierwszego semestru po wybraniu i są akceptowane w jednym z naszych programów. Ten wspólny nacisk naraża się na wiele opcji kariery zawodowej i innych programów. Będziesz mieć wolność do odkrywania i uzyskania interdyscyplinarnego perspektywę, a nabyć bazę wiedzy i podstawowych umiejętności.

Chociaż studenci przyjęci do konkretnego programu na pierwszy semestr, wspólny pierwszy semestr pozwala zmienić kierunek, jeśli znajdziesz inny program lub obszar kariera jest bardziej atrakcyjne. Po pomyślnym zakończeniu wspólny pierwszy semestr, można wprowadzić program do wyboru w drugim semestrze, z zastrzeżeniem możliwości przyjęć.

Czy to ty?

Oczywiście, masz cieszyć się pracy na zewnątrz. Dotychczasowe doświadczenie pracując dla organizacji lub wolontariat z wszelkiego rodzaju środowiska jest atutem. Należy również posiadać:

 • dobre ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne
 • umiejętności badawcze
 • technicznych umiejętności pisania
 • dbałość o szczegóły
 • umiejętność analitycznego
 • elastyczność w środowisku pracy
 • procentowych w plenerze i ochrony / poprawy środowiska

Zatrudnienie w tej dyscyplinie środowiska często wymaga noszenia specjalistycznego sprzętu (takich jak wodery klatki piersiowej) do wykonywania określonych zadań, podnoszenia (takie jak silniki zaburtowe), pracy z pomp i silników, chodzenie w trudnym terenie do przeprowadzenia oceny podmokły, błotniaki i leśnych ptaków ankiety i pracy w niepogody, takich jak wyciek oleju podczas czyszczenia i deszczowe, zimowych warunkach.

Minimalne wymagania wstępne

OSSD z większością punktów w Kolegium (C) i Open (O) poziomu, w tym:

 • 2 College (C) Kursy języka angielskiego (Stopień 11 lub Stopień 12)
 • 2 kursy College (C) Matematyka (klasy 11) lub klasy 12

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane. * Studenci rozpoczynające się w styczniu są zobowiązani do uczęszczania na semestr letni.

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie. Aktualizacji lub dodatkowe badania akademickie mogą być konieczne do spełnienia konkretnych wymagań kursu dla tego programu.

Zaawansowane stojąca

Czy jesteś absolwent uniwersytetu z Bachelor of Science lub środowiskowe Studiów? Możesz kwalifikować się do zaawansowanej stojąca wprowadzić ten program w semestrze trzy.

Program Ścieżka

Jeśli nie spełnia wymagań wstępnych dla Środowiska Technician, należy rozważyć Arts handlowe i nauka - Środowiska i Zasobów Naturalnych Studies Option. Program ten szlak może przewidywać wymagania potrzebne do przyjęcia, a otrzymasz kredyt na pierwszym semestrze Środowiska Technician.

Podobne programy

Absolwenci programu kwalifikowane są Środowiska Technik kontynuować naukę w programie Technologii. Warto również sprawdzić na zarządzanie ekosystemem, ryby i technika lub inny Wildlife naszych programów dyplomowych dwuletnich. W zaledwie dwa więcej semestrów, można uzyskać inny technik dyplom, rozwinąć swoje możliwości kariery i absolwentów z podwójnym dyplomem.

Dodatkowe Koszty

Oprócz czesnego, planujecie spędzać około 750 dolarów w pierwszym roku i 525 dolarów w drugim roku do książek, materiałów i szkół w terenie.

Umowy Przelewu

 • Acadia University
 • Lakehead University
 • Królewski Uniwersytet drogach
 • Uniwersytet Guelph
 • Western University
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,995 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa