Technik elektroenergetyczny (czwarta klasa)

Parkland College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Technik elektroenergetyczny (czwarta klasa)

Parkland College

Saskatchewan Polytechnic's Power Technician program da ci narzędzia i wiedzę, których potrzebujesz, aby rozpocząć w tej złożonej i ekscytującej dziedzinie. Inżynierowie energetyczni utrzymują ciepło w zimie, a światła w nocy. Obsługują szpitalne lodówki, chłodnice przemysłowe, wszystkie rodzaje kotłów, sprężarki, generatory, silniki i wiele innych.

W Centrum handlowym i technologicznym Parkland College poznasz podstawy wytwarzania energii poprzez praktyczne szkolenie z zakresu obsługi kotłów, sterowania elektrycznego i oprzyrządowania, konserwacji i użytkowania narzędzi. Rozwiniesz umiejętność rozwiązywania problemów w praktycznych laboratoriach, uzyskasz czas wypalania kotłów w laboratorium energetycznym i doświadczenie w pracy w branży w drugiej kadencji.

Chociaż energetyka nie jest klasyfikowana jako handel, to rząd jest regulowany i certyfikowany przez prowincję, w której mieszkasz i pracujesz. Jest on podzielony na cztery poziomy umiejętności i szkolenia (pierwsza klasa jest najwyższa). Połączenie doświadczenia zawodowego i ukończenia kursu, a następnie rygorystyczne egzaminy międzyprowincjalistyczne umożliwiają inżynierowi przechodzenie z jednej klasy do drugiej.

Będziesz uczyć się standaryzowanego materiału międzyprowincjalnego Czwartej Klasy jako przygotowanie do kwestionowania Międzyprowincjalnych Egzaminów Czwartej Klasy.

Absolwenci są uprawnieni do zakwestionowania egzaminu wojewódzkiego w celu uzyskania świadectwa inżynierii chłodniczej wymaganego do obsługi dużych instalacji chłodniczych w Saskatchewan. Absolwenci mogą przejść bezpośrednio do pracowników lub zapisać się do trzeciej klasy energetycznej.

Dlaczego Parkland College?

"Korzyści wynikające z posiadania programu energetycznego realizowanego lokalnie przez Parkland College mogą być mierzone w pieniądzu i czasie, ale to, czego nie można określić ilościowo, to możliwość powrotu do domu po zajęciach.

Zaletą takiej firmy, jak Louis Dreyfus Commodities, która uczestniczy w programie stażu, jest spojrzenie na uczniów jako potencjalnych pracowników. Ostatni inżynier elektryk, którego zatrudniliśmy, uczył się w szkole w Parkland College, a teraz trenuje, aby uzyskać licencję drugiej klasy.

-Henry Bouchard
Były główny inżynier, Louis Dreyfus Commodities, Yorkton

Kariera

Absolwenci są przygotowani do pracy jako inżynierowie energetyczni lub operatorzy procesów w różnych zakładach przemysłowych i ciepłowniczych. Należą do nich zakłady energetyczne, rafinerie, szpitale, zakłady celulozowo-papiernicze, browary, kopalnie, zakłady przetwórstwa gazu, modernizatory ciężkich olejów, zakłady nawozowe lub zakłady chemiczne.

Warunki przyjęcia

  • Stopień 12 z podstawami matematyki 30 lub przed-rachunku 30 lub matematyką B30 przed 2012 r. - minimalna średnia 65%. Zalecane są chemia, fizyka i matematyka C30.
  • Specjalne wstęp.
  • Wymaganie w języku angielskim.
  • Bezzwrotna opłata za złożenie wniosku: 60,00 USD (online) LUB 90,00 USD (papierowa).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Parkland College

Ostatnia aktualizacja November 8, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
32 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
5,925 CAD
Locations
Kanada - Yorkton, Saskatchewan
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Kanada - Yorkton, Saskatchewan
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą