Szkolenie wyższego stopnia w zakresie wzornictwa i mody

Informacje ogólne

Opis programu

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Dominuje procesy uszlachetniania odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie.

Dzięki modelowi CFGS wzoru i mody odkryjesz sekrety, aby stać się profesjonalnym projektantem mody. W ciągu zaledwie dwóch lat opanujesz techniki haute couture, opracujesz modelowanie na manekinie i wykonasz objętość odzieży. Ponadto będziesz mógł zarządzać procesem tworzenia kolekcji od zakończenia rysunków po wybór materiałów.

fashion design

Po co studiować szkolenie na poziomie wyższym w zakresie wzornictwa i mody w IED Madrid?

Program edukacyjny cyklu kształcenia wyższego stopnia w Patronaje y Moda oferuje pełne szkolenie, dzięki któremu student jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez przemysł mody w obecnej epoce.

Od dwóch lat student specjalizuje się w procesach modelowania, modelowania, konfekcjonowania i produkcji tekstyliów. W ten sposób opanowuje techniki wymagane przez projektowanie mody poprzez program teoretyczno-praktyczny.

Program obejmuje ćwiczenia w wielowartościowych salach wzornictwa, laboratorium jako centrum badań i eksperymentów oraz warsztaty odzieżowe. W komplementarny sposób centrum oferuje studio fotograficzne, salon, cyfrową szatę graficzną i klasę szycia, aby wzbogacić szkolenie uczniów.

Po zakończeniu dwuletnich studiów, w tym staży nadzorowanych i studiów projektowych, uzyskuje się oficjalną kwalifikację 120 punktów ECTS, ważną i uznawaną w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego, która umożliwia dostęp do innych programów szkoleniowych, Stypendia i stypendia Ministerstwa.

Własny projekt cyklu szkoleniowego stopnia wyższego w Patronaje i modzie

Własny projekt wyższego wykształcenia w zakresie wzorców i mody Szkolenie powstaje jako propozycja uzupełniającego modelu edukacyjnego, który pozwala uczniom wzbogacić się nową wiedzą, a tym samym skonfigurować złożony sektor mody.

Dlatego proponujemy zwiększenie oferty szkoleniowej, w tym 2 moduły każdego roku:

  • Pierwszy rok: Techniki i wykończenia w Haute Couture i Metodyce projektowania
  • Drugi rok: projekt i projekt Haute Couture

Z tego powodu utrzymujemy strukturę dydaktyczną kursu w pojemnikach wiedzy, przez różne lata, i oferujemy następujące modyfikacje dla odpowiedniej synchronizacji poprzecznej i postępu wiedzy.

perspektywy kariery

W IED Moda Madrid uczniowie są szkoleni z niezbędnym, multidyscyplinarnym nastawieniem na rozwój zawodowy i umiejętność doskonalenia się w bardziej złożonym środowisku pracy.

  • Fashionista dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
  • Szef dumcto.
  • Modelarz
  • Kierownik produkcji
  • Projektant mody Haute Couture.
  • Asystent warsztatu krawiectwa i szycia.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Czytaj więcej

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Pokaż mniej