JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Dominuje procesy uszlachetniania odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie.

Dzięki modelowi CFGS wzoru i mody odkryjesz sekrety, aby stać się profesjonalnym projektantem mody. W ciągu zaledwie dwóch lat opanujesz techniki haute couture, opracujesz modelowanie na manekinie i wykonasz objętość odzieży. Ponadto będziesz mógł zarządzać procesem tworzenia kolekcji od zakończenia rysunków po wybór materiałów.

fashion design

Po co studiować szkolenie na poziomie wyższym w zakresie wzornictwa i mody w IED Madrid?

Program edukacyjny cyklu kształcenia wyższego stopnia w Patronaje y Moda oferuje pełne szkolenie, dzięki któremu student jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez przemysł mody w obecnej epoce.

Od dwóch lat student specjalizuje się w procesach modelowania, modelowania, konfekcjonowania i produkcji tekstyliów. W ten sposób opanowuje techniki wymagane przez projektowanie mody poprzez program teoretyczno-praktyczny.

Program obejmuje ćwiczenia w wielowartościowych salach wzornictwa, laboratorium jako centrum badań i eksperymentów oraz warsztaty odzieżowe. W komplementarny sposób centrum oferuje studio fotograficzne, salon, cyfrową szatę graficzną i klasę szycia, aby wzbogacić szkolenie uczniów.

Po zakończeniu dwuletnich studiów, w tym staży nadzorowanych i studiów projektowych, uzyskuje się oficjalną kwalifikację 120 punktów ECTS, ważną i uznawaną w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego, która umożliwia dostęp do innych programów szkoleniowych, Stypendia i stypendia Ministerstwa.

Własny projekt cyklu szkoleniowego stopnia wyższego w Patronaje i modzie

Własny projekt wyższego wykształcenia w zakresie wzorców i mody Szkolenie powstaje jako propozycja uzupełniającego modelu edukacyjnego, który pozwala uczniom wzbogacić się nową wiedzą, a tym samym skonfigurować złożony sektor mody.

Dlatego proponujemy zwiększenie oferty szkoleniowej, w tym 2 moduły każdego roku:

  • Pierwszy rok: Techniki i wykończenia w Haute Couture i Metodyce projektowania
  • Drugi rok: projekt i projekt Haute Couture

Z tego powodu utrzymujemy strukturę dydaktyczną kursu w pojemnikach wiedzy, przez różne lata, i oferujemy następujące modyfikacje dla odpowiedniej synchronizacji poprzecznej i postępu wiedzy.

perspektywy kariery

W IED Moda Madrid uczniowie są szkoleni z niezbędnym, multidyscyplinarnym nastawieniem na rozwój zawodowy i umiejętność doskonalenia się w bardziej złożonym środowisku pracy.

  • Fashionista dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
  • Szef dumcto.
  • Modelarz
  • Kierownik produkcji
  • Projektant mody Haute Couture.
  • Asystent warsztatu krawiectwa i szycia.
Program prowadzony przez:
  • Spanish (Spain)

Zobacz 46 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 30, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa