Read the Official Description

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, którzy chcieliby, aby zwiększyć ich świadomość i wykorzystanie technologii w kontekście nauczania. Poranne sesje koncentrują się na rozwoju języka, gdzie uczestnicy zdobyć zaufanie w posługiwaniu się językiem angielskim. Sesje popołudnie metodologia wprowadzają nowe i komunikatywne podejście do wykorzystania technologii w nauczaniu.

Przez przeżywa szereg praktycznych technik nauczania, uczestnicy będą rozwijać swoje pomysły podczas pracy w klasie i rozwija swoje odświeżające znajomość języka angielskiego.

Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli: - Większa świadomość tego, jak technologia może być stosowane w klasie - Nabyte nowe pomysły na motywowanie uczniów - Zebrane portfel dydaktycznych - Wspólne pomysły i doświadczenia - zwiększenie świadomości środowisk kulturalnych, jak może mieć wpływ na dynamikę w klasie - utworzono sieć kontaktów dydaktycznych w Europie Kurs dostępny jest w regularnych terminach w ciągu roku. Chociaż jest to dwa tygodnie Oczywiście, jest możliwość łączenia tylko do jednego tygodnia.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Anglolang Academy of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment