Szkoła letnia w Paryżu

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

O Paryżu

Paryż to miasto, którego nie trzeba przedstawiać - miasto świateł . Bezdyskusyjna stolica świata, miejsce do podpisania najbardziej ambitnych porozumień międzynarodowych w sprawie ograniczenia zmian klimatu, porozumień paryskich w 2016 r. I gospodarzem igrzysk olimpijskich w 2024 r. . Jakie jest lepsze miejsce na spędzenie 2 tygodni na zdobywaniu wiedzy o technologiach zakłócających i ich wpływie na firmy i menedżerów, którzy ich używają?

eiffel tower, paris, france

Nasz program

Nasz program letni na kampusie Kedge Business School w Paryżu oferuje zagranicznym studentom możliwość pogłębienia wiedzy i zrozumienia rewolucyjnych technologii i ich wpływu na nowoczesne zarządzanie w centrum Paryża.

W ciągu naszej 2-tygodniowej szkoły letniej oferujemy:

 • 2 kursy, każdy z 5 punktami ECTS
 • Każdy kurs jest intensywnym, 1-tygodniowym modułem
 • Wizyta biznesowa w paryskich firmach korzystających z technologii sztucznej inteligencji i Blockchain.
 • Wycieczka z przewodnikiem po Paryżu nad Sekwaną
 • 1 śniadanie, 1 lunch i 1 kolację
 • Oficjalne transkrypcje i certyfikat

Kwalifikujący się uczestnicy: wysoce zmotywowani i otwarci studenci studiów licencjackich lub magisterskich o dobrej sytuacji akademickiej z wystarczającą znajomością języka angielskiego.

Programy

Pakiet 1: Przełomowe technologie i nowoczesne zarządzanie

 • Kurs 1: Przełomowe technologie
  Format kursu: 6 godzin dziennie przez 1 tydzień; od 29 czerwca do 3 lipca 2020 r
 • Kurs 2: Tworzenie wartości dla klienta za pomocą innowacyjnych technologii
  Format kursu: 6 godzin dziennie przez 1 tydzień; od 6 do 10 lipca

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

Dlaczego warto wybrać ten program?

2 intensywne kursy

Możesz wziąć tylko jeden kurs w ciągu tygodnia, kończąc z 5 punktami ECTS lub z obydwoma kursami w pakiecie (10 ECTS). A jeśli chcesz mieszać i łączyć się z innymi programami Kedge Summer School, możesz śledzić aż 6 klas od 8 czerwca do 17 lipca. „Hop-On” - weź udział w zajęciach przez 2 tygodnie - potem „Hop-Off” i podróżuj po Europie przez dwa tygodnie, a następnie wróć i weź udział w kolejnej klasie. Istnieje wiele możliwości dostosowania programu do własnych potrzeb, zainteresowań, harmonogramu i budżetu!

Wszystkie kursy dostarczane są w języku angielskim

przez zróżnicowaną, międzynarodową pulę najwyższej jakości członków wydziału

Wizyty towarzyskie i firmowe

Co tydzień uwzględniamy wizytę w firmie lub zajęcia towarzyskie (wliczone w czesne). W naszym programie w Paryżu odbędzie się wizyta w paryskiej firmie korzystającej z AI i zarządzania Big Data oraz wycieczka z przewodnikiem po Paryżu wzdłuż Sekwany!

Dostosuj swój program letni zgodnie z Twoimi zainteresowaniami

Nasz elastyczny format pozwala śledzić nasz pakiet programowy w Paryżu lub wybierać i wybierać kursy w naszych kampusach w Bordeaux i Marsylii, które najbardziej Cię interesują, aby zbudować własną opcję „hybrydową”

Zdobywaj przeniesione punkty ECTS

Każdy kurs w szkole letniej Kedge obejmuje 30 godzin kontaktowych, jest formalnie oceniany, posiada 5 możliwych do przeniesienia punktów ECTS i prowadzi zarówno do ukończenia kursu, jak i do oficjalnych transkryptów. Jeśli 5 punktów ECTS stanowi problem z przeniesieniem na równoważny kurs w instytucji macierzystej, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie możliwości można wypracować.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Czytaj więcej

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Pokaż mniej
bordeaux , Marsylia , Paryż , Toulon , Szanghaj , Dakar + 5 Więcej Mniej