Read the Official Description

Co systemów wsparcia Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście temat?

Ten stopień fundacja ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do utrzymania i naprawy urządzeń i systemów komputerowych. Kurs jest idealny dla profesjonalistów, naprawy i konserwacji (technicy IT / IT Zarządzający usług), obecnie w pracy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i uzyskać wyższy poziom kwalifikacji, lub dla każdego, kto chciałby rozpocząć karierę w naprawy i konserwacji .

Uczniowie rozwijają umiejętności bardzo techniczne i specjalistyczne, oprócz biznesowych umiejętności informacyjnych, które są nauczane na wniosek pracodawców biorących udział w projekcie programu.

Przedmioty studiowali m.in.:

  • konserwacja sprzętu i oprogramowania - Harmonogram konserwacji zadania - Notebooki, laptopy i PDA - aplikacje internetowe - Elektronika i logika cyfrowa - Networking Essentials - A + Essentials (CompTIA) - Network + (CompTIA) - Information Technology Infrastructure ITIL V3 Biblioteka

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, czas ograniczonych badań, oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Stopień fundacja przygotowuje absolwentów do szerokiej gamy kariery, w tym korporacyjnej help desk technika, naprawy i konserwacji komputera ławce technika, technika naprawy komputera i pola utrzymanie i Menedżer IT usług.

Po pomyślnym zakończeniu studenci studiów fundacja może prowadzić na trzecim roku i "doładować" w celu ich FdSc Licencjat (z wyróżnieniem) Computing firm z IT (Zatwierdzona przez Salford University).

See 8 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019