Dlaczego interesuje Cię Szkoła Letnia?

Tutaj w Fundesem Business School opracowaliśmy innowacyjny trzytygodniowy program dla studentów i absolwentów uniwersytetów, który pozwala studentom zdobyć wiedzę o biznesie i poprawić swoje umiejętności osobiste w bardzo krótkim czasie.

Zajęcia prowadzone są przez tych samych nauczycieli, którzy uczestniczą w programach FBS MBA i stosują tę samą metodologię studium przypadku. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim ze względu na dużą liczbę zagranicznych studentów, do których przyciąga szkoła. Omawiane i analizowane są studia przypadków opracowane przez najlepsze szkoły biznesu na świecie, takie jak Harvard, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg itp.

Dlaczego warto wybrać FBS?

FBS to szkoła z ponad 50-letnim doświadczeniem, posiadająca uznany prestiż, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Szkoła posiada najwyższej klasy obiekty z salami wykładowymi w stylu klasowym, dużymi tablicami i technologią multimedialną niezbędną do zaspokojenia potrzeb studentów chcących studiować w najwyższej szkole biznesu.

Ponadto FBS znajduje się w Alicante, jednym z miast o najlepszej jakości życia w Europie. Alicante ma doskonały klimat i jest uważany za Miami w Europie. Miasto oferuje duże plaże i wyjątkowe środowisko, co czyni go zazdrością innych śródziemnomorskich miast.

Uczniowie uczęszczający do Letniej Szkoły mogą cieszyć się kosmopolitycznym miastem, wyjątkowym w Hiszpanii i Europie. Alicante jest czwartym miastem Hiszpanii pod względem PKB.

Program Szkoły Letniej obejmuje zarówno przedmioty akademickie, jak i aktywizujące, takie jak doskonalenie i uczenie się umiejętności osobistych, a także planowanie i ocenianie kariery w celu uzyskania pierwszej pracy.

Jakie są daty szkoły letniej?

Szkoła letnia rozpoczyna się 8 lipca, a kończy 26 lipca ceremonią wręczenia dyplomów.

Ile kosztuje szkoła letnia?

2.000 €

W tym: zajęcia teoretyczne, warsztaty i zajęcia zewnętrzne. Zniżka za wcześniejszy wniosek: zniżka 500 € będzie obowiązywać, jeśli pełna płatność programu zostanie dokonana przed 31 maja 2019 roku.

Czy są miejsca noclegowe dla studentów?

Tak, FBS może pomóc uczniom w zakwaterowaniu (w mieszkaniach w pobliżu szkoły) poprzez umowy z agentami nieruchomości.

Uczniowie uczęszczający do Letniej Szkoły mogą cieszyć się kosmopolitycznym miastem, wyjątkowym w Hiszpanii i Europie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja May 15, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Lipiec 26, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 26, 2019