Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego interesuje Cię Szkoła Letnia?

Tutaj w Fundesem Business School opracowaliśmy innowacyjny trzytygodniowy program dla studentów i absolwentów uniwersytetów, który pozwala studentom zdobyć wiedzę o biznesie i poprawić swoje umiejętności osobiste w bardzo krótkim czasie.

Zajęcia prowadzone są przez tych samych nauczycieli, którzy uczestniczą w programach FBS MBA i stosują tę samą metodologię studium przypadku. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim ze względu na dużą liczbę zagranicznych studentów, do których przyciąga szkoła. Omawiane i analizowane są studia przypadków opracowane przez najlepsze szkoły biznesu na świecie, takie jak Harvard, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg itp.

Dlaczego warto wybrać FBS?

FBS to szkoła z ponad 50-letnim doświadczeniem, posiadająca uznany prestiż, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Szkoła posiada najwyższej klasy obiekty z salami wykładowymi w stylu klasowym, dużymi tablicami i technologią multimedialną niezbędną do zaspokojenia potrzeb studentów chcących studiować w najwyższej szkole biznesu.

Ponadto FBS znajduje się w Alicante, jednym z miast o najlepszej jakości życia w Europie. Alicante ma doskonały klimat i jest uważany za Miami w Europie. Miasto oferuje duże plaże i wyjątkowe środowisko, co czyni go zazdrością innych śródziemnomorskich miast.

Uczniowie uczęszczający do Letniej Szkoły mogą cieszyć się kosmopolitycznym miastem, wyjątkowym w Hiszpanii i Europie. Alicante jest czwartym miastem Hiszpanii pod względem PKB.

Program Szkoły Letniej obejmuje zarówno przedmioty akademickie, jak i aktywizujące, takie jak doskonalenie i uczenie się umiejętności osobistych, a także planowanie i ocenianie kariery w celu uzyskania pierwszej pracy.

Jakie są daty szkoły letniej?

Szkoła letnia rozpoczyna się 8 lipca, a kończy 26 lipca ceremonią wręczenia dyplomów.

Ile kosztuje szkoła letnia?

2.000 €

W tym: zajęcia teoretyczne, warsztaty i zajęcia zewnętrzne. Zniżka za wcześniejszy wniosek: zniżka 500 € będzie obowiązywać, jeśli pełna płatność programu zostanie dokonana przed 31 maja 2019 roku.

Czy są miejsca noclegowe dla studentów?

Tak, FBS może pomóc uczniom w zakwaterowaniu (w mieszkaniach w pobliżu szkoły) poprzez umowy z agentami nieruchomości.

Uczniowie uczęszczający do Letniej Szkoły mogą cieszyć się kosmopolitycznym miastem, wyjątkowym w Hiszpanii i Europie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja May 15, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 8, 2019
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
Deadline
Maj 31, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 8, 2019
Data końcowa
Lipiec 26, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2019

Lipiec 8, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2019
Data końcowa
Lipiec 26, 2019