Przeczytaj oficjalny opis

Żyj i ucz się w jednym z najbardziej uwielbianych miast na świecie - we Florencji.

Podczas gdy możesz w pełni wykorzystać włoską kulturę i styl życia, zarabiasz na przekazywanie środków.

Kamienie szlachetne

W ciągu zaledwie 2 lub 4 tygodni możesz poznać i nauczyć się włoskiej kultury według własnego wyboru. Staż szkolenia z pewnością wzmocni twoje perspektywy zawodowe.

Ten zabawny, praktyczny kurs uczy się w uniwersalnym języku angielskim.

Przegląd kursu

Kamienie szlachetne

Odkryj swój artystyczny gust dzięki doświadczeniu stażu we Florencji, centrum sztuki renesansu

Akcesoria z kamieniami szlachetnymi (w tym niektóre odmalowane kamienie szlachetne) odważnie podkreślone naturalnym odcieniem (srebro użyte do łańcucha i części) oraz - jak zaprojektować i stworzyć własną i jedyną na świecie biżuterię z Twoim birthstone lub twoimi ulubionymi kamieniami?

Nie musisz się martwić, jeśli nie masz wcześniej doświadczenia w projektowaniu. Nasi instruktorzy, którzy są aktywnymi mistrzami biżuterii, nauczą Cię od ABC. Przyjdź, dołącz do nas we Włoszech i odkryj tradycyjną sztukę włoską!

Latem we Florencji roi się od ludzi z całego świata. Zmierz się z ludźmi o różnym pochodzeniu kulturowym i ucz się na doświadczeniach związanych z handlem detalicznym.

Możesz wziąć biżuterię stworzoną przez siebie z powrotem do domu! Florencja, miejsce narodzin kultury renesansu, czeka na ciebie, ze sztuką i wspomnieniami.

Barista

Prawdziwe praktyczne doświadczenie we włoskich kawiarniach. Zostań prawdziwym baristą!

Bogaty aromat świeżego espresso otacza słodkie bułeczki spiętrzone na blacie barowym - zwykły włoski dzień zaczyna się od takiej kawiarni lub baru (kawowego). Przyjdź i skosztuj wyjątkowej, bogatej włoskiej kultury kawy!

Jak mówią Włosi - jeśli jest dziesięć osób, każdy z dziesięciu espresso jest przygotowywany inaczej. Prawdziwy barista to ten, który z pewnością może zaspokoić różne zamówienia na espresso.

W pierwszym tygodniu bierzesz lekcje przygotowywania włoskiej kawy, znajomości kawiarni, przygotowywania cappuccino i rysowania latte art. Od 2. tygodnia i po zakończeniu przechodzisz na szkolenie stażowe.

Gościnność i stylowa sztuka rozmowy to także podstawowe elementy baristy. Najlepszym sposobem, aby stać się doskonałym baristą, jest bezpośrednia interakcja z klientami w autentycznej kawiarni, w której można uzyskać praktyczne doświadczenie. Możesz nawet dostać treningi w jednej z historycznych kawiarni w centrum Florencji.

Gelato

Dowiedz się, jak zrobić autentyczne włoskie lody używając świeżych, naturalnych składników w miejscu urodzenia!

Kto by nie kochał lodów we Włoszech? Widzisz ludzi w każdym wieku i każdej płci trzymających w dłoniach Gelato pod wygrzewającym się słońcem niezależnie od pory roku we Włoszech.

Istnieje prawie sześćset różnych receptur lodów. Według profesjonalnych mistrzów gelato, robienie lodów wymaga skrupulatnego pomiaru i dbałości o szczegóły. Wymaga nienagannej receptury i znakomitych wskazówek, dzięki którym można zrobić pyszne lody.

Dzięki naszemu skoncentrowanemu programowi możesz poznać tajemnice i techniki mistrza gelato w zaledwie 1-3 tygodnie.

W pierwszym tygodniu bierzesz lekcje, jak zrobić ręcznie robione gelato. Różne żelaty, takie jak na bazie mleka, na bazie czekolady, z prażonymi orzechami, ze świeżymi owocami itp., Będą twoje.

Począwszy od 2. tygodnia i później, będziesz asystował przy "gelateria", aby poznać biznesowe aspekty tworzenia lodów, a także handlu detalicznego. Czeka na Ciebie wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie we Włoszech!

Bag / marketing biżuterii, sprzedaż detaliczna i sklep Wyświetlanie w sklepie Atelier

Przeżyj praktyczne szkolenie z technik sprzedaży i marketingu w sklepie atelier we Florencji!

Szkolenie dla stażystów w małym sklepie z atelier prowadzonym przez rodzinę z Ekwadoru. Będziesz mieć do czynienia ze sprzedażą detaliczną, marketingiem i wystawą w sklepie sprzedającym oryginalne torby i złote akcesoria.

Wspaniałe i delikatne klejnoty pozłacane 24-karatowym złotem, a także stylowe skórzane torby sprzedawane w tym sklepie są bardzo popularne we Florencji.

Ciesz się nauką z serdecznej obsługi klienta, typowej dla małych sklepów we Włoszech prowadzonych przez rodzinę. Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące wskazówek marketingowych i technik sprzedaży. W sklepie atelier możesz zobaczyć fascynujące dzieło rzemieślnika z bliska. I doświadczenie wyświetlania sklepu, aby dowiedzieć się, jak trudne jest to naprawdę, choć może wyglądać na łatwe. Nie przegap tej wspaniałej okazji do nauki nowych rzeczy!

Opis kursu

Kurs 2-tygodniowy

  • 1. tydzień: wykłady
  • Drugi tydzień: Praktyki (2 - 4 godziny dziennie) x 5

* Może się różnić w zależności od sklepu.

Kurs 4-tygodniowy

  • 1. tydzień: wykłady
  • 2 - 4 tydzień: Praktyki (2 - 4 godziny dziennie) x 5 / tydz

* Może się różnić w zależności od sklepu.

* Wszystkie kursy są oferowane tylko w języku angielskim. Kursy języka włoskiego NIE są uwzględnione w kursach, ale są dostępne jako opcja za dodatkową opłatą. (45-minutowa lekcja prywatna x 8/400 euro) Prosimy o kontakt.

* Możesz wziąć do 2 kursów na raz.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 14 więcej kursów w Accademia Riaci »

Ostatnia aktualizacja June 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 - 4 tygodnie
Zaoczne
Cena
2,800 EUR
2 tygodnie 2 800 € Opłaty za media (w tym gaz / woda / prąd) 16 € / tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa