Przeczytaj oficjalny opis

MODUŁ Fashion Styling PROBLEMÓW Fashion Styling moduł Strzelanie z Milan Fashion Campus to warsztaty stylizacji przeznaczony do przygotowania prawdziwej modzie fotografowania w studio z profesjonalnym fotografem, modelu i fryzjera. Będziemy pozwalają uczniom rozwijać poczucie stylizacji z praktycznych ćwiczeń i zwiększyć swój portfel stylizacji.

Projekt ma na celu prowadzenie ucznia od początku do końca sesji zdjęciowej, dając możliwość udowodnienia jego / jej możliwości stylizacji. Moduł ten składa się z czterech dni pracy, w zależności od różnych etapów projektu. W szczególności: - Pierwszy dzień poświęcony jest przygotowaniu i realizacji projektu, który obejmuje badania pokładzie nastrój: Wybór koncepcji, budynek zarządu historia, decydując styl fotografii, wyboru lokalizacji, wybierając odpowiedni model, decydując się na pozy, make-upand fryzurę.

  • Studenci drugiego dnia otrzyma listę kluczowych elementów: wyboru trzy lub cztery z nich do sesji zdjęciowej i dostosowywania wyglądu za pomocą ubrania oferowane przez szkoły i własne ubrania i akcesoria, będą tworzyć prawdziwe stroje. Stylizacja może być zakończona wynajem ubrania i dodatki w sklepach zrzeszonych w szkole.
  • Dzień trzeci obejmuje montaż z modelem i spotkanie z wizażystów, stylistów fryzur i fotografa do omówienia projektu i sesję zdjęciową.
  • Czwarty dzień to dzień strzelanie! Warsztat ten może być połączony z kursem Fashion Styling lub można to zrobić osobno. Na końcu modułu każdy student otrzyma zdjęć cyfrowych w oparciu i certyfikat partecipation. Otrzymać szczegółowe informacje, jak to działa Kliknij tutaj!

Zapytanie o informacje merytoryczne rezultaty kształcenia --be stanie połączyć nowy up-to-date wygląda - być w stanie zorganizować strzelanie - jest w stanie pracować w międzynarodowym otoczenia - do pracy zdobywają wiedzę z profesjonalistami - poprawić swoje portfolio Poziom: początkujący Materiał: notebook - Laptop - pamięć USB - Photoshop - (30-dniowa wersja próbna wersja porządku) Dostępny Harmonogram Czas Daytime 1 tydzień - Koniec - 4 dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) Opłata: € 1.500 (Photoshop Lekcje zawarte) Combination Course Moda Stylizacja Moda & Fashion Shotting Shooting & Fashion Styling 2 tygodnie Fashion Styling - Koniec - 4 dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) i 1 tydzień Opłata Moda fotografowania: € 2,800 Kliknij tutaj, aby Fashion Styling programu o 22% VAT i 150 euro wpisowe.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 13 więcej kursów w Milan Fashion Campus »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
1 - 2 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa