Study Abroad Program

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Nasz program Study Abroad zaprasza zagranicznych studentów do złożenia wniosku o studia tutaj na jeden lub dwa semestry. Pomyślne ukończenie jednostek może się liczyć do stopnia uczelni macierzystej.

Jeśli Twoja uczelnia macierzysta nie ma umowy o wymianie z ECU lub nie jest w stanie zaoferować Ci tutaj miejsca wymiany, możesz ubiegać się o przyjęcie na studia za granicą.

Dlaczego warto studiować za granicą?

Studia zagraniczne pozwalają podróżować, zdobywając punkty naukowe i stwarza możliwości rozwoju osobistego.

Wygląda również świetnie na życiorysie i może zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

„WA to idealne miejsce na zatracenie się w naturze podczas studiów na jednym z najlepszych uniwersytetów”.

Mario Conradt, student inżynierii mechanicznej z Technische Universitat Kaiserslautern w Niemczech, spędził semestr 2 na ECU w 2018 roku. Mario również znalazł czas na stworzenie tego filmu, podkreślając niektóre z wielu pięknych miejsc, które odwiedził w Perth i na południowym zachodzie Australii Zachodniej .

Co możesz u nas uczyć?

ECU ma setki jednostek do wyboru w ramach semestru Study Abroad u nas. Ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać jednostki, które zapewniają świetną cenę i obciążenie pracą. Poniższe informacje pomogą Ci zacząć.

Obszary badań

Zalecamy zasięgnięcie porady w międzynarodowym biurze uniwersyteckim na temat tego, jak studiować na ECU.

  • Jednostki ECU są zwykle warte 15 punktów kredytowych. Studenci mają możliwość wyboru 3-jednostkowego lub 4-jednostkowego programu studiów.
  • Możesz wybrać jednostki na poziomie licencjackim i podyplomowym na ośmiu obszarach studiów ECU.

Sztuka i nauki humanistyczne

Komunikacja ma fundamentalne znaczenie dla ludzkiej egzystencji - musimy zrozumieć, w jaki sposób ludzie komunikują się ze sobą, zarówno werbalnie, jak i wizualnie.

Od zrozumienia języka do zrozumienia polityki, a nawet zrozumienia sposobu myślenia, komunikacja jest również ważnym tematem w ECU.

Tutaj możesz uczyć się kursów tak różnorodnych, jak media i komunikacja, kryminologia czy projektowanie. Lub wybierz jeden z kursów psychologii, sztuki lub poradnictwa.

Prawo biznesowe

Byliśmy pierwszą szkołą uniwersytecką w Australii, która nauczyła umiejętności związanych z zatrudnieniem w specjalnie zaprojektowanym programie, który jest obecnie częścią naszego kursu licencjackiego. Wprowadziliśmy pierwszy profesjonalnie akredytowany internetowy tytuł prawny w Australii Zachodniej. I jesteśmy jedyną uczelnią WA oferującą kursy takie jak licencjat z międzynarodowego zarządzania hotelami i kurortami oraz magister marketingu i zarządzania innowacjami.

Jeśli więc aspirujesz do roli księgowego, prawnika, kierownika hotelu, kierownika działu kadr, kierownika projektu, a nawet przedsiębiorcy, jest to Twój obszar nauki.

Technologia inżynieryjna

Nasza szkoła inżynierska jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół inżynierskich w Australii i znajduje się w pierwszej na świecie 175. To miejsce, w którym poznasz światowej klasy obiekty inżynieryjne w wspierającym środowisku edukacyjnym.

A zdobędziesz cenne praktyczne doświadczenie w naszych zaawansowanych laboratoriach i warsztatach oraz podczas stażu w branży do 12 tygodni.

Nauki medyczne i zdrowotne

Nic nie jest ważniejsze niż nasze zdrowie. Bez dobrego zdrowia nie funkcjonujemy jako ludzie, nie mówiąc już o osiągnięciu maksymalnej wydajności.

Zdrowie jest dla nas ważne również w ECU. Tutaj możesz studiować stopień naukowy w dziedzinach tak różnorodnych, jak nauka biomedyczna, ćwiczenia i nauka sportu czy nauka paramedyczna. Lub wybierz inne kursy związane ze zdrowiem, takie jak żywienie i dietetyka, terapia zajęciowa lub patologia mowy.

Pielęgniarstwo i położnictwo

ECU ma jedyny podwójny stopień licencjata pielęgniarstwa i licencjatu położnictwa w zachodniej Australii, a nasze kursy pielęgniarskie obejmują elastyczne opcje nauki online.

Posiadamy również obiekty, które są przedmiotem zazdrości innych uniwersytetów, z oddziałami demonstracyjnymi, które są tak blisko, jak to możliwe, aby dotrzeć do rzeczywistości - dopóki nie zaczniesz praktycznej pracy w jednym z głównych szpitali w Australii Zachodniej.

Jeśli pomysł na karierę w pielęgniarstwie lub położnictwie przyspiesza puls, nie szukaj dalej niż ECU.

Australia. check out my Instagram account: https://www.instagram.com/drone_nr/

Nauka

Nauka jest we wszystkim. Bez nauki nie czytałbyś tego na tablecie lub smartfonie. Tablet nadal byłby płaskim kamieniem i nie bylibyśmy na tyle sprytni, by wynaleźć telefon.

Nauka jest również wszystkim w ECU. Tutaj możesz studiować tytuł licencjata i specjalizować się w dziedzinach tak różnorodnych, jak biologia ochrony przyrody, bezpieczeństwo cybernetyczne czy fizyka. A może biologia morska i słodkowodna, matematyka lub przeciwdziałanie terroryzmowi?

Możesz zobaczyć, dlaczego absolwenci nauk ścisłych mają szeroki wybór możliwości pracy.

Kształcenie nauczycieli

Jesteśmy również najpopularniejszą szkołą WA, kończąc więcej profesjonalnych nauczycieli niż jakakolwiek inna instytucja w kraju.

Nasze tytuły licencjackie obejmują licencjat edukacji wczesnoszkolnej, licencjat edukacji podstawowej i licencjat edukacji średniej.

I mamy najszerszy zakres specjalizacji nauczycielskich ze wszystkich uniwersytetów w Australii Zachodniej.

Absolwenci ECU zdominowali Nagrody Edukacyjne WA w ostatnich latach, zdobywając tytuł Nauczyciela Roku we wczesnym dzieciństwie, w szkole podstawowej i średniej, a także w szkole podstawowej i średniej roku.

Western Australia Academy of Performing Arts

Akademia Sztuk Zachodnich Australii Zachodniej (WAAPA) jest uznawana w kraju i na świecie za jakość jej absolwentów.

Nasz trening sztuk scenicznych obejmuje rozwój umiejętności zarówno na scenie, jak i za kulisami.

Udział w kursach WAAPA jest konkurencyjny i będziesz musiał przeprowadzić przesłuchanie i / lub rozmowę kwalifikacyjną w ramach aplikacji.

Wprowadzenie i zastosowanie kursu

Studenci muszą spełniać wymagania ECU dotyczące wejścia na kurs, w tym znajomość języka angielskiego. Niektóre kursy mają specjalne wymagania wstępne.

Ubezpieczenie zdrowotne studenta za granicą jest również obowiązkowym warunkiem otrzymania wizy studenckiej.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many ... Czytaj więcej

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many communities we were established to serve. Pokaż mniej
Joondalup , Mount Lawley , Bunbury + 2 Więcej Mniej