Studia licencjackie International Sciences Program

University of Kent - International Pathway Programmes

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Studia licencjackie International Sciences Program

University of Kent - International Pathway Programmes

Międzynarodowy program fundacyjny (nauki społeczne) - kredyt

Program Kent International Foundation (IFP) jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów z zagranicy, dzięki czemu mogą oni rozwijać swoją wiedzę akademicką i umiejętności oraz, w razie potrzeby, znajomość języka angielskiego, aby zapisać się na studia licencjackie na uniwersytecie.

Nauki społeczne IFP oferuje specyficzne Pathways w biznesie i ekonomii, prawie, psychologii, a także ogólne badania nauk społecznych.

Przegląd

Program, oferowany przez University of Kent od ponad 25 lat, odbywa się w kampusie w Canterbury, a studenci są pełnoprawnymi członkami Uniwersytetu z dostępem do zakwaterowania uniwersyteckiego oraz wszystkich obiektów akademickich, socjalnych, społecznych i sportowych na terenie kampusu. Dzięki akademickim modułom tematycznym i modułom umiejętności akademickich prowadzonym przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z University of Kent, IFP prowadzi do szeregu programów studiów w naukach społecznych, w tym Pathways do antropologii, biznesu, dziennikarstwa, prawa, psychologii i polityki.

Nauki społeczne IFP mają dwie daty rozpoczęcia; jeden we wrześniu i jeden w styczniu.

Teaching Excellence Framework

W oparciu o dostępne dowody, panel TEF ocenił, że University of Kent dostarcza niezmiennie wyróżniające się nauczanie, uczenie się i wyniki dla swoich studentów. Jest to produkt najwyższej jakości znaleziony w Wielkiej Brytanii.

Struktura kursu

Międzynarodowy program Foundation to program modułowy nauczany na trzech semestrach, począwszy od września. Wszyscy studenci biorą jeden podstawowy moduł w rozwoju umiejętności akademickich i albo kończą moduł projektu podstawowego, albo biorą moduł w języku angielskim na potrzeby studiów akademickich.

Zajęcia z zakresu rozwoju umiejętności akademickich pomagają w pracy nad rozwijaniem wszystkich niezbędnych umiejętności, aby w pełni cieszyć się swoim doświadczeniem akademickim w Wielkiej Brytanii, na przykład w zakresie umiejętności konwersacyjnych i pracy grupowej, rozwijania się jako niezależny student, doskonalenia umiejętności analizy, krytyki, zarządzania czasem, i zarządzanie projektem. Następnie podejmiesz moduły odpowiednie dla wybranego programu studiów licencjackich.

Ta struktura kursu jest wskaźnikiem modułów dostępnych dla tego programu. Moduły są oparte na aktualnym programie nauczania i mogą zmieniać się z roku na rok w odpowiedzi na nowe programy nauczania i innowacje.

Rok założenia

Moduły mogą zawierać kredyty

 • LZ035 - Projekt Fundacji, 15
 • LZ036 - Rozwój umiejętności akademickich, 15
 • LZ037 - język angielski do celów akademickich, 15
 • LZ040 - Psychologia dla studiów uniwersyteckich, 30
 • LZ003 - Socjologia dla studiów uniwersyteckich, 30
 • LZ012 - Filozofia studiów uniwersyteckich, 30
 • LZ013 - Matematyka i statystyka dla studiów uniwersyteckich, 30
 • LZ019 - Law for University Study, 30

Kariera

Studenci przechodzą do studiów na poziomie studiów w takich dziedzinach jak rachunkowość i finanse, rachunkowość i zarządzanie, antropologia, psychologia stosowana, biznes i zarządzanie, studia klasyczne i archeologiczne, kryminologia, ekonomia, biznes europejski i międzynarodowy. Ekonomia finansowa, prawo, prawo i kryminologia, prawo i ekonomia, marketing, filozofia, polityka, psychologia i psychologia społeczna.

Wymagania wstępne

Dom / studenci z UE

Aby uzyskać dostęp do programu IFP, potrzebne są:

 • dobre akademickie świadectwo ukończenia szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów, które są istotne dla zamierzonego kierunku studiów.
 • GCSE klasy A / B / C Maths lub odpowiednik dla programów o pewnym stopniu. Jeśli nie masz tego poziomu kwalifikacji, musisz wziąć IFP Maths
 • 5.0 IELTS z nie mniej niż 5.0 w każdym paśmie lub równoważny.

Kwalifikacje i typowa oferta / minimalne wymagania

Dostęp do dyplomu HE

Nie dotyczy

Rozszerzony dyplom BTEC Level 3 (wcześniej BTEC National Diploma)

Nie dotyczy

Studenci zagraniczni

Uniwersytet przyjmuje wnioski od studentów zagranicznych. Nasz międzynarodowy zespół rekrutacyjny może udzielić wskazówek na temat wymagań wstępnych. Zobacz naszą stronę internetową dla międzynarodowych studentów, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych dla Twojego kraju.

Jeśli chcesz podnieść swój poziom kwalifikacji gotowy do studiów licencjackich, oferujemy szereg międzynarodowych programów Foundation.

Poznaj naszych pracowników w Twoim kraju

Aby uzyskać więcej porad na temat składania podania do Kent, możesz spotkać się z naszymi pracownikami podczas wielu międzynarodowych wydarzeń.

Wymagania języka angielskiego

Kandydaci muszą zdać egzamin IELTS na poziomie 5.0, z 5.0 we wszystkich czterech kategoriach. Należy pamiętać, że test IELTS należy wykonać w zatwierdzonym centrum egzaminacyjnym UKVI, a raport z testu musi zawierać numer UKVI.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,250 GBP
Wielka Brytania / UE; 15 700 funtów za granicą
Locations
Wielka Brytania - Canterbury, England
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - Canterbury, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Canterbury, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą