Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli jesteś gotowy, aby odejść od głównego nurtu szkolnego, zapraszamy do Burren College of Art .

Studiowanie za granicą pomaga ci odkrywać nowe spojrzenia na to, kim jesteś jako artysta i zobaczyć swoją sztukę i siebie przez nowe oczy. BCA oferuje przemieniające doświadczenie dla wschodzącego artysty, rozbierając hałas, bałagan i rozproszenie codziennego życia w mieście, aby umożliwić szersze badanie kreatywności.

Przy średniej rekrutacji na poziomie 30-40 lat, prywatna społeczność studentów i studentów, wykładowców, artystów-rezydentów i odwiedzających artystów tworzy ekscytującą platformę do dyskusji, współpracy artystycznej i wymiany międzydyscyplinarnej.

Uczniom przypisuje się własną przestrzeń studia na czas trwania programu, do którego mają dostęp przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nasze kursy są dostarczane zarówno w studio, na zasadzie samouczka lub jako kursy grupowe. Kursy przygotowawcze są prowadzone poprzez zaplanowany kontakt 1-do-1 w studiu studenckim, uzupełniony regularnymi zaplanowanymi prezentacjami grupowymi, dyskusjami i krytykami. Kursy grupowe są nauczane jako zunifikowana klasa, z wszystkimi uczniami obecnymi jednocześnie z opiekunem, wraz z indywidualnymi sesjami doradczymi.

Studenci zwykle podejmują 5 kursów w ciągu semestru, z których każdy posiada 3 punkty. Istnieje szeroki wachlarz kursów, z których można wybierać w dziedzinie Malarstwa, Rzeźby, Rysunku, Fotografii, a także kursy pomocnicze, takie jak Mixed Media, Art in Context i Live Art. Oferujemy także studia niestacjonarne w zakresie historii sztuki, kreatywnego pisania i irlandzkiego; niezbędny element semestru za granicą w tej części świata. Kursy są dostępne na poziomie wstępnym, średniozaawansowanym, zaawansowanym i niezależnym, a pełny opis zakresu kursów dostępny jest w naszym Prospekcie Studiów Zagranicznych oraz w sąsiadujących kartach internetowych.

Cotygodniowy program artystycznych wizyt, regularne wycieczki do galerii w Dublinie, Londynie i Berlinie, a także lokalne galerie i festiwale sztuki wizualnej w zachodniej Irlandii zapewniają studentom wystawienie na najlepszą europejską sztukę współczesną.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym programie Indywidualne Studia za granicą i kursów, odwiedź naszą stronę tutaj:

href = "https://www.burrencollege.ie/programmes/individual-study-abroad/

Kontakt: Lisa Newman pod adresem lisa@burrencollege.ie

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Burren College of Art »

Ostatnia aktualizacja January 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,500 EUR
16 500 € na rok akademicki 2016/17
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Burren College of Art Individual Study Abroad