Studia indywidualne za granicą

Burren College of Art

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Studia indywidualne za granicą

Burren College of Art

Jeśli jesteś gotowy, aby odejść od głównego nurtu szkolnego, zapraszamy do Burren College of Art .

Studiowanie za granicą pomaga ci odkryć nowe spojrzenie na to, kim jesteś jako artysta i zobaczyć swoją sztukę i siebie przez nowe oczy. BCA oferuje przemieniające doświadczenie dla wschodzącego artysty, rozbierając hałas, bałagan i rozproszenie codziennego życia w mieście, aby umożliwić szersze odkrywanie kreatywności.

Przy średniej rekrutacji na poziomie 30-40 lat, prywatna społeczność studentów i studentów, wykładowców, artystów-rezydentów i odwiedzających artystów tworzy ekscytującą platformę do dyskusji, współpracy artystycznej i wymiany międzydyscyplinarnej.

Uczniom przypisuje się własną przestrzeń studia na czas trwania programu, do którego mają dostęp przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nasze kursy są dostarczane zarówno w studio, na zasadzie samouczka lub jako kursy grupowe. Kursy przygotowawcze są prowadzone poprzez zaplanowany kontakt 1-do-1 w studiu studenckim, uzupełniony regularnymi zaplanowanymi prezentacjami grupowymi, dyskusjami i krytykami. Kursy grupowe są nauczane jako zunifikowana klasa, z wszystkimi uczniami obecnymi jednocześnie z opiekunem, wraz z indywidualnymi sesjami doradczymi.

Studenci zwykle podejmują 5 kursów w ciągu semestru, z których każdy posiada 3 punkty. Istnieje szeroki wachlarz kursów, z których można wybierać w dziedzinie Malarstwa, Rzeźby, Rysunku, Fotografii, a także kursy pomocnicze, takie jak Mixed Media, Art in Context i Live Art. Oferujemy także studia niestacjonarne w zakresie historii sztuki, kreatywnego pisania i irlandzkiego; niezbędny element semestru za granicą w tej części świata. Kursy są dostępne na poziomie wstępnym, średniozaawansowanym, zaawansowanym i niezależnym, a pełny opis zakresu kursów dostępny jest w naszym Prospekcie Studiów Zagranicznych oraz w sąsiadujących kartach internetowych.

Cotygodniowy program artystycznych wizyt, regularne wycieczki do galerii w Dublinie, Londynie i Berlinie, a także lokalne galerie i festiwale sztuki wizualnej w zachodniej Irlandii zapewniają studentom wystawienie na najlepszą europejską sztukę współczesną.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym programie Indywidualne Studia za granicą i kursów, odwiedź naszą stronę tutaj:

https://www.burrencollege.ie/programmes/individual-study-abroad/

Kontakt: Lisa Newman pod adresem lisa@burrencollege.ie

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,500 EUR
16 500 € na rok akademicki 2016/17
Locations
IIrlandia - Galway, County Galway
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Galway, County Galway
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

Burren College of Art Individual Study Abroad