Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego InFlorence Academy?

1

Mają możliwość studiowania w budynku z 16 wieku ...

Doświadczenie życia w mieście znany na całym świecie jako "kolebka renesansu". InFlorence Academy znajdują się w najstarszej części Florencji, w pięknym placu Piazza S. Spirito otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych, w centrum miasta, ale z dala od zatłoczonych ośrodków turystycznych.

Mają możliwość studiowania w budynku z 16 wieku, z bogatą historią i florenckim uroku. Nasza szkoła znajduje się w Palazzo Guadagni i ma 11 klas, multimedialne centrum nauki, salę konferencyjną, centrum wypoczynku dla studentów oraz duży taras do opalania.

Wierzymy w utrzymanie klasę małych rozmiarach, w celu utrzymania wysokiej jakości standardów nauczania z naszej doświadczonej kadry akademickiej.

Nasi wykwalifikowani lektorzy posiadają duże doświadczenie w dziedzinie nauczania języka włoskiego. Wykorzystują one szereg nowatorskich podejść zaprojektować idealny kurs dla poszczególnych grup. Niektórzy członkowie naszej kadry nauczycielskiej są także trenerzy nauczyciela.

Wszyscy nasi pracownicy mają duże doświadczenie w kontaktach ze studentami z całego świata, więc zawsze jest ktoś, kto może pomóc z każdym problemem, małych i dużych!

Szkoła Języka Włoskiego

1

Uznane za US Kredyty akademickie przez University of Wisconsin-Milwaukee

  • Najszerszy zakres kursów włoskiego we Florencji.
  • Środowisko najlepiej uczenia się dla najwyższej jakości doświadczenia uczenia się.
  • Wysoko wykwalifikowani nauczyciele.

Studenci, którzy regularnie uczęszczają na kurs języka włoskiego we Florencji otrzyma wraz z certyfikatem Eurocentres, kredyty uczelni uznane przez jakikolwiek University w Stanach Zjednoczonych. Nauczyciele UVW regularne inspekcje szkoły Florencji i upewnić się, że istnieje zgodność pomiędzy naszymi programami i potrzeb uczniów.

2

ELEMENTARY włoski

Jest to dokładne wprowadzenie dla osób z małym lub bez wcześniejszego doświadczenia w języku włoskim. Studenci zbudować podstawowe słownictwo i przyswoić podstawowe struktury gramatyczne i zdania. Ćwiczenia prowadzone są w języku włoskim: uczniowie ćwiczyć rozumienie ze słuchu, rozumienie gramatyki i ćwiczenia, ćwiczenia powtarzanie i łatwe rozmowy.

ELEMENTARY WŁOSKI II

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy już mieli co najmniej jeden semestr w języku włoskim. Skupia się zarówno na przegląd gramatyki i konwersacji, starając się umożliwić uczniom czuć się pewnie w wyrażaniu się w języku włoskim.

3

INTERMEDIATE włoski

Uczniowie rozwijają umiejętność porozumiewania się poprawnie słownictwa rozszerzony. Konwersacyjne praktyka poprawia umiejętności słuchania i ustnych dla lepszego zrozumienia i odpowiedzi. Czytanie i pisanie ćwiczenia doskonalenia umiejętności w zrozumieniu prozę i pisania liter i prostych wiadomości. Przyjęcia odbywają się na podstawie testów w języku włoskim.

INTERMEDIATE WŁOSKI II

wymagana jest dobra znajomość reguł gramatycznych. Kurs jest oparty na przeglądzie złożonych struktur gramatycznych oraz ćwiczeń w czytaniu, składu, fonetyki, składni i stylu. Uczniowie biorący ten kurs powinien osiągnąć dobry poziom kompetencji i być w stanie poradzić sobie z normalnych sytuacjach we Włoszech. Przyjęcia odbywają się na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego.

5

ADVANCED WŁOSKI

Dobra znajomość zasad gramatyki włoskiej jest wymagane w celu podjęcia tego kursu, który składa się w przeglądzie podstawowych struktur gramatycznych i ćwiczenia czytania, składu, fonetyki, składni i stylu. Uczniowie biorący ten kurs powinien być w stanie poradzić sobie z codziennymi sytuacjami we Włoszech, aby przeczytać teksty autentyczne i mówić o elementach kulturowych (zarówno w formie ustnej i pisemnej esejów). Przyjęcia odbywają się na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego.

Szkoła Nauk Humanistycznych i Kultury

1

Akredytowane przez Rocky Mountain College of Art and Design

  • InFlorence Academy oferuje szereg kursów tradycyjnych i innowacyjnych w dziedzinie nauk humanistycznych.
  • Programy te są zalecane dla studentów, którzy są chętni, aby dowiedzieć się więcej o historii Włoch, Historia Sztuki, Architektury, Historii Średniowiecznej, Dante & Divinia Commedia, kina włoskiego, Food & Culture.

Kultura i humanistyczne kursy

2

Korzenie kapitalizmu we Włoszech (12.-16 wieku)

Kurs analizuje początek wzrostu gospodarczego w okresie późnego średniowiecza w miasta-państwa we Włoszech w wyniku handlu i imigracji, a także wpływów kulturowych z Bizancjum i świata muzułmańskiego. Kurs koncentruje się na wzroście kupców i bankierów, podobnie jak rodziny Medici oraz na kluczowej pozycji posiadanych przez Florence w handlu zagranicznym, floty handlowej, a jej specjalizacją wełna, jedwab i skórzanego.

3

Historia architektury renesansowej

Rewolucja wystąpiły u sztuk plastycznych i architektury od 14 do 16 wieku stanowi punkt zwrotny w kulturze wizualnej Zachodniej oraz ogólnej cywilizacji. Jako najbardziej beton sztuk plastycznych, architektury reprezentuje najbardziej namacalnym efektem takiej rewolucji i bezpośrednie doświadczenie swoich konstruktywnych i przestrzennych aspektach jest niezbędna, aby w pełni zrozumieć naszą kulturę i samych siebie. Kurs ten będzie radzić sobie z głównych mistrzów renesansu, takich jak Brunelleschi, Leon Battista Alberti, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Raffaello, i Palladio.

4

Historia sztuki i architektury florenckiej

Kurs ten to podróż po różnych wieków i obejmuje rzymską epoki, romańskie i gotyckie średniowiecza, renesansu i baroku kilka przykładów. Oferuje on możliwość odwiedzenia i porównywania różnych budynków różnych epok i stylów.

Rysunek architektoniczny

Kurs wprowadza studentów w praktyce bezpłatnym rysunku rogu, a następnie do niego zastosowania architektonicznego procesie projektowania. Kurs wprowadzi rysunku jako sposób myślenia, jako wizualne percepcji, jako środek do obserwacji, wyroku, opowiadania i reprezentacji. Proces rysowania będą traktowane jako doświadczenie, jako relacja między człowiekiem a światem.

Technologia i materiały budowlane

Materiały i wybory technologiczne mają tak silny wpływ zarówno na wartość symboliczną i wyraziste jak na wykonanie przedmiotu architecture.The prezenty dla każdego materiału: właściwości, metody przetwarzania, estetyczne znaczenie i wydajność w stosunku do wyborów budowlanych przyjęte jako wytyczne dla Odpowiedni projekt.

5

Exploring Włochy: przegląd włoskiej Kultura i Społeczeństwo

Ten kurs jest przegląd współczesnej włoskiej kultury i społeczeństwa, z odniesieniami historycznymi. Ma on na celu opracowanie lepszego zrozumienia Włoszech i kultury, ze szczególnym uwzględnieniem historii i kultury Florencji. Wybór pomiarów są zbierane z różnych źródeł. Heterogeniczny charakter kolekcji odzwierciedla przekonania instruktora, że ​​badanie-zagranicy student powinien być otwarty na wiele sposobów uczenia się - od czytania Dantego, do oglądania filmu przez Rossellini, sklepów we włoskim rynku żywności w ramach studium tradycyjne włoskie jedzenie. To, w połączeniu z wizyt (pięćdziesiąt procent kursu uczy się podczas wyjazdów terenowych), poszerzy i wyostrzenie percepcji ucznia podczas czasu spędzonego nie tylko we Florencji, ale we Włoszech i Europie.

6

Historia sztuki: Włoski renesans

Najbardziej kwitnący okres Florencji idzie od początku XIV wieku do końca XVI wieku. Większość z tego okresu jest znany jako renesansu i wyprodukował wiele wspaniałych artystów, którzy pracowali w specjalnym środowisku, które zachęca produkcję sztuki i architektury dla religijnego, politycznego i osobistego akcesorium. Lekcje będą się koncentrować na niektóre z głównych twórców tego czasu (Brunelleschi, Masaccio, Ghiberti, Donatello i Michelangelo młodych), a także na mecenasów sztuki, a zwłaszcza rodziny Medyceuszy, które zdominowały scenę florencki do późnego renesansu.

Dante i Divina Commedia

Kurs ten zawiera krótką biografię Dante Alighieri, wprowadzenie do Boskiej Komedii - ze szczególnym uwzględnieniem Inferno - i niektóre wycieczki do "miejsc Dantego we Florencji".

9

Jedzenie i kultura

Kurs ten ma zastosowanie interdyscyplinarnego podejścia do badań żywności i zrównoważonego rozwoju - historii, socjologii, kulturoznawstwa, antropologii, biznesu, polityki, nauki, rolnictwa i zrównoważonego rozwoju - aby dowiedzieć się, w jaki sposób jednostki, społeczności i społeczeństwa odnoszą się do żywności na świecie i zwłaszcza we Włoszech. Kurs obejmuje również wykłady gościnne, wizyt w terenie, wycieczki terenowe i praktyczne doświadczenie.

Historia kina włoskiego

Kurs analizuje korzenie historyczne, społeczne i kulturowe kina włoskiego; To ślady jego rozwój od neorealizmu do chwili obecnej. Kurs rozpoczyna się z ogólną analizą okresie powojennym, a kończy z najbardziej reprezentatywnymi dyrektorów 21 wieku.

8

Opera

Kurs koncentruje uwagę na narodziny melodramma we Florencji (kolokację to wydarzenie w świecie rozrywki sądu Medici) i jej ewolucji i dyfuzji w ciągu następnych stuleci. Polega ona na słuchanie i analiza części oper (Arie) oraz czytania i rozumienia trochę libretta.

Biznes i przywództwo

1

Akredytowane przez Rocky Mountain College of Art and Design

  • InFlorence Academy oferuje szereg kursów tradycyjnych i innowacyjnych w dziedzinie biznesu i przywództwa.
  • Programy te są zalecane dla studentów, którzy są chętni, aby dowiedzieć się więcej na temat przywództwa, zasad finansowania, zarządzanie projektem, budżet, Zasobów PlanningType, metodologii uczenia się i technologii wschodzących

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się o aktualnych i rozwijających się trendów biznesowych, aby przygotować się do skutecznego zarządzania w twórczym rynku. Nasi studenci będą rozwijać silne zrozumienie twórczego rozwiązywania problemów i myślenia projektowego, co pozwala zbliżyć się rynek z unikalnym i dobrze zaokrąglone perspektywy.

BIZNES

2

Przywództwo organizacyjne:

W trakcie tego kursu studenci odkrywania podstawowych zasad współczesnych modeli przywództwa i styles.Topics obejmują umacnianie wizji i misji, prowadząc zespoły, prowadząc w czasach kryzysowych sytuacjach, lidera w turbulentnym zewnętrznym środowisku, delegowania uprawnień i odpowiedzialności, modeli motywacji / kompensacja decyzyjnych, i przywództwo wykonawczej z perspektywy strategicznej. Wykłady, prezentacje, odczyty i dyskusje sprawdzić, co obejmuje skutecznego przywództwa organizacyjnego. Na zakończenie kursu uczestnicy będą mogli wykazać zrozumienie i stosowanie polityki skutecznego przywództwa organizacyjnego i być w stanie dokonać przeglądu, analizy i zalecenia dotyczące wykonania decyzyjnym w przykładach przypadków.

2

Zasady finansowe:

W tym czasie studenci sekwencji finansowych wzmocni swoją wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej i rozwijać zrozumienie zarządzania zasadami rachunkowości, a ich stosunek do powstających przedsięwzięć w branży sztuki i designu. Tematyka obejmuje praktyczne zastosowanie kierowniczych wskaźników księgowych, analiza podstawowych sprawozdań finansowych, w tym bilansu, rachunku zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych. Wykłady, prezentacje, studia przypadków, odczyty i dyskusje sprawdzić, co zawiera istotne elementy rachunkowości zarządczej. Na zakończenie kursu uczestnicy będą w stanie zrozumieć i zademonstrować podstawowe podstawy rachunkowości zarządczej wymaganej dla skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem w branży sztuki i designu.

1

Project Management:

W tym kursie, celem jest dla studentów do rozwijania zrozumienia zakresu zadań i projektów wymaganych w ramach przemysłów kreatywnych kierowniczych. Tematy obejmują innowacje zrozumienia i generowania pomysłów, zarządzania innowacją na rynku, obiektywne modele aktualnie używany w twórczym podejściu oraz strukturę organizacyjną. Na zakończenie kursu uczestnicy będą mogli wykazać umiejętności krytycznego myślenia w zakresie przeglądu i analizy odpowiednich modeli zarządzania w twórczym arenie.

3

Digital Media i Marketing Online:

Kurs koncentruje się szczególnie na operacyjnych i strategicznych wykorzystania różnych mediów cyfrowych i systemów marketingowych online i praktyk. Tematyka obejmuje mechanikę funkcjonalności Online Media, planowania, marketingu docelowego, search engine optimization, a także wymogi dotyczące budowania kampanii marketingowych mediów. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą mogli skonstruować skutecznych mediów cyfrowych i planów marketingowych i kampanii.

4

Negotiation Skills Budżetu i Planowania Zasobów:

Kurs bada zasady negocjacji umiejętności oraz szeroki zakres pedagogiki i szkoły myślenia na temat tego, co stanowi skuteczne umiejętności negocjacyjne. Tematy obejmuje wyceny przeprowadzonej prenegotiation strategiczne rankingi wszystkich potencjalnych przetargowej uwagę, matryce kompromis ukierunkowanych wyników i oceny, a także symetryczne i asymetryczne sygnalizacji podczas procesu negocjacji. Nacisk kładzie się na praktycznym zastosowaniu "podejścia-Dialog-rozliczeniowego" procesu i komponentów w przypadku przykładów dotyczących umów z personelem, oferty produktów obsługą, dzielenie IP, ofert partnerskich oraz odszkodowania. Wykłady, prezentacje, odczyty case study, dyskusja i porównania sprawdzić, co obejmuje skuteczną strategię negocjacyjną. Po ukończeniu kursu student powinien być w stanie wykazać skuteczną wstępnie negocjacji ocenę wyceny, skutecznych umiejętności podejmowania decyzji w konfrontacji z matrycami kompromis oraz zdolność do czytania i interpretowania atrybuty symetryczne i asymetryczne sygnalizacji podczas procesu negocjacji.

PRZYWÓDZTWO

6

Przywództwo i motywacja:

Kurs bada i porównuje wewnętrznych i zewnętrznych motywacji do uczenia się wspierać i umacniać. Działania te obejmują wykorzystanie motywacyjnych ram i planów metod dydaktycznych i mediów na edukację w klasie, środowisk i / lub szkoleń e-learning. Studenci są również wprowadzone do koncepcji i metod oceny i krytyki w ramach autentycznej motywacji do nauki.

Rozwój multimediów dla środowisk kształcenia:

Kurs ten zapewnia studentom możliwość tworzenia dydaktyczny mediów instruktażowe z użyciem współczesnych badań w dziedzinie edukacji i projektowania. Tematyka obejmuje oprogramowanie prezentacji, filmów, gier i technologii internetowych z naciskiem na jak rozwijać i korzystać z mediów w różnych środowiskach edukacyjnych. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą mieli kilka kompletnych elementów multimedialnych do wykorzystania w edukacji.

7

Przywództwo dla innowacji:

Kurs wprowadza studentów do profesjonalnych strategii przywództwa ze szczególnym uwzględnieniem stylów przywództwa, dynamiki zespołu, motywacyjnych strategii i zarządzania zmianą. Teorie są badane, aby pomóc uczącym się zbudować silną współpracę i efektywną komunikację. Nacisk położony jest na zrozumienie nowych perspektyw w przywództwie i biznesie opiera się na samoświadomości, różnorodność i zaangażowanie i motywacja teorii dla ułatwienia zmian w praktyce oraz w procesie myślenia. Po ukończeniu kursu, studenci zrozumieją przywództwo jako element kultury organizacyjnej, tworzy swoje własne style przywództwa osobistego.

8

Rozwój przywództwa:

Kurs ten zapewnia studentom doświadczeń życiowych przez praktyka w obserwacji i mentoringu. Nacisk kładziony jest na niezależnej shadowing lidera w swojej dziedzinie zawodowej, w którym można je wydobyć najgłębsze lepsze zrozumienie stylów przywództwa i podejścia do rozwiązywania problemów i rozwiązywania konfliktów jako czynniki zmian. Studenci będą korzystać z ich doświadczenia, aby zastanowić się nad możliwościami zmian instytucjonalnych i kulturowych, które wpływają na ich przyszłe cele zawodowe. Po zakończeniu kursu uczestnicy zdobędą doświadczenie i osobisty wgląd w ich roli jako przywódcy przynosząc ze sobą nowe umiejętności, aby wpłynąć na zmianę.

School of Visual Arts

1

Akredytowane przez Rocky Mountain College of Art and Design

  • InFlorence Academy oferuje szereg kursów tradycyjnych i innowacyjnych w dziedzinie sztuk wizualnych.
  • Programy te są zalecane dla studentów, którzy są chętni, aby dowiedzieć się więcej na temat moda, design, Malarstwa i Rysunku, animacji 3D, fotografia, film / videomaking, stanowiąc dla Cinema, operowe Arts.

Sztuki wizualne Szkolenia

2

Starożytne technik malarskich

Kurs ma na celu zapoznanie studentów z technikami malarskimi przeprowadzonych między 1300 a 1500 poprzez badanie najważniejszych dzieł w okresie od Giotta do Leonardo i Michelangelo. Poprzez kopiowanie słynnych obrazów, student będzie w stanie nauczyć się podstawowych technik stosowanych; takich jak tempery jajowej, Złoty liść, malarstwo olejne.

3

Współczesne techniki malarskie

Ten kurs ma na celu zapoznanie studentów z wykorzystaniem nowych języków, poprzez badanie materiałów (plastik, różne płócien, drewno, metal) i technik malarskich, począwszy od starych tradycyjnych kolorów z wykorzystaniem technik mieszanych (takich jak kolor zastosowanej z gąbki, szpatułki i wałków). Połączenie nowych technik malarskich wsparcia i pomoże studentowi do opracowania nowego języka i osobisty styl malarski.

Rysunek

Kurs ten ma na celu rozwijanie podstawowych umiejętności rysowania, uznając formy, przestrzeni i światła. Studenci zapoznają się z wykorzystaniem różnych materiałów, takich jak: węgiel drzewny, Sanguigna i ołówek. Studenci będą pracować z bezpośredniej obserwacji i za pomocą tych różnych materiałów, nauczą się interpretować postać martwej natury oraz Figura rysunków z modeli żywo.

4

Aranżacja wnętrz

Kurs skierowany jest do studentów, którzy są zainteresowani w projektowaniu wnętrz i którzy chcą zrozumieć aspekty techniczne i konstrukcyjne we wnętrzach, metodologii opracowywania koncepcji projektu i jego właściwą reprezentację. Podejście to nie tylko techniczne, ale twórcze, artystyczne i intuicyjne. Fundamenty oczywiście mają na celu dostarczenie wiedzy na temat różnych stylów wewnętrznych, badanie rozwiązań w meblarstwie, użyte materiały i różne możliwości w tkaninach; wzory, kolory i odcienie.

5

projektowanie mody

Kurs Fashion Design ma na celu zapoznanie studentów z modą przez wiele ścieżek, pomagając im nie tylko w celu zwiększenia ich umiejętności praktycznych dla Projektowania Ubioru i ilustracji, ale również nabyć bardziej konkretne i wieloaspektowy wrażliwość wobec wszystkiego, co wiąże się modą, takich jak, nowe trendy aspekty techniczne odzież / style wpływy historii na ubrania i podejść teoretycznych rozwijać i tworzyć kolekcje mody.

6

Marketing mody

W dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie mody jest jednym z najlepszych środków komunikacji dla wyrażenia indywidualną lub zbiorową tożsamość. Jest to również pełna ekspresji społeczeństwa i ludzkich zachowań. Poprzez sposób możemy zrozumieć trendy społeczeństwa. Ten kurs jest przegląd o najnowszych trendów gospodarki i społeczeństwa w ogóle, stosowanych w szczególności do świata mody.

7

Fotografia komercyjna

Kurs wprowadza studentów do korzystania z cyfrowego aparatu fotograficznego i fotografii cyfrowej. Studenci będą korzystać z komputerów i aplikacji do edycji i dostosowywania zdjęć. Kurs ten jest zaprojektowany, aby dać uczniom gruntowną znajomość podstawowych technik tle, takie jak głębia ostrości, ruchu i kąt pola. Będą zajmować się tematami takimi jak krajobrazu, portretu, architektury i fotografii nocnej. Kurs zapewnia także szeroki badanie na temat kompozycji i kadrowania.

8

Film i videomaking

Folii tworzącej Przedmiot podstawie uproszczonego praktycznym podejściem. Zdjęcia, Screenwriting, reżyserię, dźwięk i edycja to główne tematy studenci będą analizować w czasie ich pobytu. Kurs bada twórcze procesy związane z produkcją i intrygujący scenariusz handlowej; to bada, jak profesjonalni reżyserzy wziąć skrypt do ekranu i jak kierować energie obsady i załogi; wyjaśnia, jak używać sprzętu Operatorski i jak nadać strukturę, formę, rytm i tempo filmu.

Animacja 3D

W programie animacji 3D, z drugiej strony, komputery w centrum uwagi. Choć nadal będziesz rysunek swoje postacie i sceny, wstrzykiwacz rzeczywiście będzie rysika i swoje płótno, ekran o wysokiej rozdzielczości.

9

gra sztuki

Online Stopień BFA w sztuce gra jest zawodowy dla uczniów wymagających zdalnego dostępu do wymagań edukacyjnych do pracy w branży gier wideo.

Projektowanie graficzne

Internetowy BFA Studia Grafiki jest przeznaczony dla studentów, którzy potrzebują zdalnego dostępu do wymagań edukacyjnych do pracy w Projektowanie komunikacji i związanych z mediami.

5

ilustracja

Podstawowym celem departamentu jest rozwijanie umiejętności koncepcyjne, techniczne i handlowe niezbędne do zapewnienia sukcesu każdego ucznia. wykładowców, którzy są doświadczeni zawodowych ilustratorów nauczenie zasad komunikacji wizualnej poprzez kursy studio podkreślając percepcji wizualnej, estetycznej świadomości, koncepcyjne rozwiązywania problemów i opanowanie umiejętności w rysunku i malarstwie za pomocą mediów, zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych w celu promowania pomysłowe ilustracje.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Włoski

Zobacz 5 więcej kursów w In Florence Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa