Przeczytaj oficjalny opis

Badanie Journey

2 lata w Chinach - Associate Degree of Business (International Hotel i Zarządzania Resort)

6 miesięcy w Australii - Bachelor of Business (International Hotel i Zarządzania Resort)

Program ten stopień daje studentom szerokie biznesowe - koncentruje kształcenia i szkolenia na wszystkich kluczowych aspektów zarządzania hotelu i ośrodka. Program przygotowuje studentów do nadzoru i zarządzania pozycjami aplikantów po ukończeniu studiów w branży hotelarskiej, a także związanych sektorach zakwaterowania, gastronomii i turystyki.

Zapoznania się z naszą dwuletnią licencjackich Associate Degree of Business (International Hotel & Resort) Zarządzania w Suzhou.

Dlaczego warto studiować w Góry Błękitne International Hotel Management School Suzhou?


 • Badania w Australii i Azji i Pacyfiku w Szkole Numer 1 Hotel Badania 2013 (TNS)
<li>Absolwent z uznanej na ca&#322;ym &#347;wiecie kwalifikacji zaprojektowany specjalnie dla bran&#380;y hotelarskiej (TEQSA Akredytowane)</li>
<li>Korzysta&#263; z zalet i globalnych mo&#380;liwo&#347;ciach kariery, jak studiowa&#263; w Chinach.</li>
<li>Absolwenci pomy&#347;lnie przej&#347;&#263; dalej do doskona&#322;ych mo&#380;liwo&#347;ci kariery w globalnej bran&#380;y hotelarskiej.</li>
<li>Zagraniczni studenci uczy&#263; si&#281; j&#281;zyka chi&#324;skiego w ca&#322;ym Associate Degree of Business (Hotel &amp; Resort Management) oraz otrzymuj&#261; wsparcie wizowego pe&#322;ne student&oacute;w.</li>

Zalety

 • Gwarancja możliwości rozwoju zawodowego
  Hotelarstwo i Turystyka jest najszybciej rozwijającą się w branży na świecie. Branży hotelarskiej w Chinach kwitnie.
 • MIĘDZYNARODOWYM RECOGNISED KWALIFIKACJE
  Szkoła zyskała dużą sieć międzynarodowych sieci hoteli i szkół, gdzie uczniowie zbudowali swoje kariery lub wsparte ich kształcenia za granicą, dzięki swej edukacji hotelarstwa.
 • Nasze kursy są prowadzone w języku angielskim
  Nasze materiały nauczania i uczenia się są opracowywane i wykonaj te same efekty uczenia się i oceny jak Blue Mountains International Hotel Management School - Australia, zapewniając tym samym wysoki standard jakości edukacji w biznesie (International Hotel & Management Resort). Uczniowie będą mieli możliwość doświadczenia międzynarodowej edukacji gościnność gdy mieszkał w Chinach.
 • INTERACTIVE CLASSE
  Studenci są w pełni zaangażowani w proces uczenia się i uczy się, jak poprawić swoje umiejętności w zakresie komunikacji ustnej. Zdolności twórcze są ulepszane poprzez swoje zadania, badań, pracy grupowej i prezentacji.
 • TANIO
  Po studiach w Suzhou, Chiny, studenci mogą wybrać się do Blue Mountains International Hotel Hotel Management School - Australii, aby ukończyć tytuł licencjata. Badając Associate Degree of Business (International Hotel & Resort Management) w Chinach, student oszczędza około 25% w porównaniu czesnego za studia do średnich kursów Hospitality sam podobnych w Australii i Europie dla dwóch pierwszych lat studiów do.
 • DUSZPASTERSTWO
  Od samego początku, Góry Błękitne International Hotel Management School zapewnia indywidualne wsparcie dla studentów. Studenci będą na bieżąco informacje na temat ich kursy, doradztwo w zakresie rozwoju kariery w gościnność i jak do dalszych studiów w Australii.
 • Learning Environment
  Suzhou jest znanym miejscem turystycznym, malownicze, tradycyjne, ale nowoczesny, z zainteresowań historycznych, starożytnej kultury i sztuki. Znajduje się on 25 minut pociągiem od Szanghaju. Suzhou jest z pewnością doskonałym miejscem, aby rozpocząć swoją karierę w gościnności zdobywając swój Diploma of Business

Dolotowe Daty

Szkoła posiada dwa nabory w ciągu roku, co Luty i sierpień.

Wymagania kwalifikacyjne

Wejście na pokład programu studiów w Blue Mountains Międzynarodowej Szkoły Hotelarstwa Suzhou, Chiny kampusu jest oparta na wyniki w nauce, wywiadów i badań biegłości w języku angielskim. Studenci muszą uzyskać poziom IELTS 6.0 dla wejścia do programu.

 • Kwalifikacje akademickie - wpis Pierwszy rok

Studenci muszą pomyślnie ukończyli 12 lat nauki szkolnej do poziomu High School Certificate, International Baccalaureate lub równoważne lub zawodowego.

Studenci międzynarodowe, które ukończyły edukację na poziomie lub O równowartość może ubiegać choć specjalnym procesie oceny. Więcej szczegółów w studyinchina@bluemountains.edu.au prosimy o kontakt z Biurem Przyjęć.

 • English Language Proficiency
Program prowadzony przez:
Język angielski
Chiński
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
239,480
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń