Read the Official Description

Informacje o programie

Ten program zapewnia podstawowe wymagania, aby przejść do kolegium lub uniwersytetu jako juniora, aby ukończyć licencjat. Jesteś odpowiedzialny za wypełnienie wymagań wstępnych uniwersytetu w celu przekazania.

Zoologia to podział biologii zajmujący się królestwem zwierząt. To naukowe badanie wszystkiego, co ma wspólnego ze zwierzętami, podobnie jak botanika jest naukowym badaniem roślin. Jest to olbrzymie pole obejmujące klasyfikację każdego zwierzęcia na ziemi oraz wiele szerszych dziedzin doświadczeń i badań związanych z życiem zwierzęcym, a pole wciąż się rozwija z powodu postępu naukowego, które nadal otwiera nowe obszary badań.

Stopnia Associate of Arts (AA) jest dwuletnim stopniem artystycznym zaprojektowanym dla studenta, który zamierza przenieść się do programu licencjackiego. Nie zarabiajcie AA w określonym majorze; Jednak masz możliwość śledzenia konkretnego specjalisty na uniwersytecie, wybierając odpowiedni poradnik w Santa Fe College. Jeśli nie widzisz utworu nastawionego na zamierzonego kierunku transferu, możesz wybrać opcję Studia ogólne i porozmawiać ze swoim doradcą akademickim.

Program taught in:
Język angielski

See 14 more programs offered by Santa Fe College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019