Stopnia absolwent w architekturze wnętrz. przestrzenie komercyjne i publiczne

laSalle Barcelona Postgraduate

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stopnia absolwent w architekturze wnętrz. przestrzenie komercyjne i publiczne

laSalle Barcelona Postgraduate

LaSalle

Zapotrzebowanie na specjalistów z branży, która specjalizuje się w opracowywaniu projektów połączenie technologii i sztuki. Jakość wykonania jest coraz bardziej istotne w pracach raz i optymalnych rozwiązań, musi ponieść tego czynnika z początkowej koncepcji idei.

Jest to niezbędne do praktycznego zastosowania konstrukcji klucza dla rozwoju przestrzeni handlowej. Zanim jednak, że mają do zrozumienia i zastosowania badań społecznych i rynkowych, interpretować i przekazywać informacje zwrócone nas do świata designu detalicznym.

Czułość przy projektowaniu różnego rodzaju rozwiązania, dodaje się do wiedzy i różnych materiałów, które mogą być stosowane, jest pośrednikiem między nauką, sztuką, kulturą, produkcji i konsumpcji, niezbędna w dzisiejszym społeczeństwie, jak również pojazd, który zadecyduje jakość i trwałość produktów końcowych.

A Studia Architektury Wnętrz, Przestrzenie prywatne (ECAI) jest zorientowany Retail pracuje w bezpośrednim kontakcie z rzeczywistych problemów biznesowych i spraw bieżących.

 • Będziesz się wizyty budynków i wnętrz korporacyjnych oraz firm z sektora producentów specjalistyczny sprzęt dla obszarów roboczych.
 • Będziesz uczestniczyć w wykładach i prezentacje profesjonalistów.
 • Będziesz w bezpośrednim kontakcie z profesjonalistów związanych ze światem designu z zbada, który przeanalizuje, będzie udostępnić, posłuchać i doświadczenie z przestrzenią, materiałów, faktur, itp, który zdobędzie doświadczenie, które będzie przygotować się do praktyki zawodowej.

Co przygotować?

 • szkolenie pracowników w zakresie architektury wnętrz, które można zaprojektować, wdrożyć i zarządzać projektów architektury wnętrz przestrzeni publicznych i komercyjnych, z poszanowaniem wytycznych marki.
 • Pogłębienie specyficzne właściwości produkcyjnych różnych typów konstrukcji w stosunku do obszaru roboczego, komercyjnych i publicznych.
 • Spełniają wymagania podmiotów korporacyjnych.
 • Ocenić wpływ nowych technologii w klimatyzację przestrzeni fizycznej.
 • Dotyczą siedlisk technologii klient-środowiska, z punktu widzenia funkcjonalności i komfortu wnętrza przestrzeni i środowiska kulturowego użytkowników.
 • Do szkolenia specjalistów z wizją otwartego i przyzwyczajony do interdyscyplinarnej pracy pomiędzy specjalistami, gdy uczestniczą w opracowywaniu projektu architektury wnętrz (specjalistów akustycznych, oświetlenia, dźwięku, etc.).
 • Dalszy rozwój i czułość, aby rozwiązać dane strukturalne z myślą techniczną i artystyczną.
 • Kierowanie i kontakt studentów z biznesu i sektora zawodowego, gdzie w przyszłości będzie rozwijać swoją działalność.

Do tych których może to dotyczyć?

profil wejściowy:

Stopień wykwalifikowani technicy oraz branży konstrukcyjno-budowlanej (architekci, inżynierowie budownictwa, architekci i geodeci techniczne ilościowe). Absolwenci z różnych dziedzin projektowania: absolwentów plastyki w kierunku sztuki, profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć i zreformować swoją wiedzę w projektowaniu wnętrz. Inni specjaliści (wielodyscyplinarności inżynierów produktu, akustyczne, specjaliści oświetleniowe, producenci wyrobów gotowych, etc.), którzy chcą poszerzyć i zreformować swoją wiedzę w projektowaniu wnętrz.

Profil wyjściowy:

 • Associate projektant wnętrz studiów architektonicznych.
 • wydarzenia designerskie, efemeryczne architektura i muzealnych obiektów.
 • Kierownik projektów wnętrz projektowych w architekturze.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą