Stopień w programowanie neurolingwistyczne (NLP)

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stopień w programowanie neurolingwistyczne (NLP)

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

TARGET

Program skierowany jest do profesjonalistów w dziedzinie zdrowia, społecznych, edukacyjnych, sportowych i pól biznesowych zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i techniki NLP. NLP lub Neuro Linguistic Programming jest zbiorem metod i technik, które należy stosować w codziennym życiu do osiągnięcia w krótkim okresie, zawodowych i osobistych celów, które poprawiają jakość życia.

To podyplomowe Program obejmuje dwa pierwsze poziomy kształcenia NLP, NLP Practitioner i Master Practitioner NLPI poświadczone przez Hiszpańskiego Stowarzyszenia Neuro Linguistic Programming (AEPNL). Na pierwszym poziomie jest wiedza teoretyczna nabyta i precyzyjnych procedur wykrywania, użytkowania i modyfikacji wzorców w ludzkich doświadczeń i relacji są wyuczone. Na drugim poziomie, techniki poprzedniego poziomu są wyrafinowane i bardziej wyrafinowane i skuteczne w tworzeniu zmian wartości i pracy tożsamości.

Poprzez Graduate Certificate in Neuro Linguistic Programming (NLP), Uniwersytetu w Barcelonie, nie tylko będzie nabywać i integrarás głęboko techniki NLP rozwijać kompetencje i umiejętności, które będą wpływać na procesy komunikacyjne (wewnętrzne i zewnętrzne), które pomogą optymalizować swoją pracę i że pozwoli na wdrożenie, ale wprowadzi proces zmian w nastawieniu, gdzie można doświadczyć swoją najlepszą wersję, kończąc swoje ograniczenia.

Jeśli chcesz poprawić swoją wydajność i profesjonalną wydajność w każdej dziedzinie aktywności pomaga zwiększyć wydajność korporacyjnej, komunikacji z samym sobą i innymi, zmiany niektórych nawyków i właścicielem lub pacjenci szkodliwych zachowań, poprawa pracy zespołowej, rozwiązywania konfliktów interpersonalnych, rozwiązywać problemy nauki i poprawić efektywność nauczania, między innymi, jest to program.

akredytacja akademicka

Specjalizacja Dyplom / Certyfikat Neuro Linguistic Programming (NLP) przez Instytut Kształcenia na Uniwersytecie w Barcelonie.

własna Oczywiście zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego i odpowiada 30 punktom ECTS.

Trzy powody, aby go wybrać

  1. Szkolenie NLP obsługiwane tylko na poziomie uniwersyteckim: dyplom przyznany przez University of Barcelona.
  2. Zatwierdzone i akredytowane przez Hiszpańskiego Stowarzyszenia Neuro Linguistic Programming (AEPNL).
  3. Program Absolwent obejmuje dwa pierwsze poziomy szkoleń NLP: NLP Practitioner NLP Practitioner () i Master Practitioner NLP Practitioner NLP (Expert).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
3,870 EUR
Kwota ta obejmuje opłat administracyjnych na Uniwersytecie w Barcelonie.
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą