Read the Official Description

Dołącz do nas na wyjątkowy 28 Dzień Hybrid StartUp Staż i rozwijania swojej kreatywności, inicjatywy i umiejętności przywódczych poprzez poznanie uruchamiania biznesu w jednym z najbardziej innowacyjnych przestrzeni cowork miasta.

Inwestujemy w waszą przyszłość

Dowiedz się ducha przedsiębiorczości i stają się bardzo zatrudnienia. Podróż do Dublina

Dołącz do Facebooka i Google w jednej z najbardziej przedsiębiorczych stolic europejskich.

Staż hybrydową

Mieszanka studiów za granicą i doświadczenia zawodowego w środowisku startowym.

Hybrydowa Staż "Uruchomienie"

Wierzymy, staże powinny być więcej niż tylko doświadczenie zawodowe, dlatego stworzyliśmy nasz unikalny hybrydowy StartUp Internship skupić się na rozwijaniu kluczowych umiejętności do zatrudnienia przez świat startupów. Nasz innowacyjny program łączy w sobie doświadczenie w pracy w jednym z najbardziej przedsiębiorczych przestrzeni cowork w Dublinie z praktycznego szkolenia na temat tworzenia wykonalny pomysł na biznes i zabrać go na rynek, przy minimalnym ryzyku i inwestycji. Z osobistego mentora, praktyczne szkolenia i doskonałe opinie, którym możesz ufać nas do realizacji programu, który jest idealny dla Ciebie.

Co Hybrid StartUp Staż?

Na Korkociąg czujemy, że dostawcy mają staż zobowiązanie do rozwijania stażystów do pełnej pojemności i to doświadczenie jest czymś więcej niż tylko organizacje wymienić na CV. Od 2011 roku rozwijamy unikalny program, który używa praktyczne doświadczenie zawodowe i szkolenia jak najlepiej rozwijać startowego uczestnicy zawodowe i osobiste atrybuty wewnątrz środowisk przedsiębiorczych. Chcemy pokazać, że rozpoczęcie działalności gospodarczej jest dla wszystkich. Kluczowe umiejętności, aby dowiedzieć się, gdy zaczyna się przedsięwzięcie może być stosowana do wszystkich aspektów życia, bez względu na to, czy jesteś zobowiązany do zatrudnienia, edukacji i przedsiębiorczości pracy.

StartUp Training

Nasza wyjątkowa UE akredytowanych StartUp Training Program zabierze Cię przez drogę przedsiębiorczości od jak iskra, że ​​wstępna twórczy pomysł na biznes to badanie wykonalności i przy minimalnych zasobów kickstarting. Korzystamy z najnowszych koncepcji i teorii z praktycznymi wyzwaniami rozwinąć kluczowe umiejętności zawodowych, w tym starcie kreatywnego rozwiązywania problemów, inicjatywy i umiejętności przywódczych. Szkolenie StartUp jest doskonałe wprowadzenie w świat przedsiębiorczości i wprowadzi Cię w wyjątkowy i innowacyjny świat Korkociąg myślenia.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie w pracy w czasie rzeczywistym jest najbardziej krytycznym elementem tradycyjnych praktyk, więc na naszej Hybrid starcie Staże możemy mieć pewność, że rów kserokopiarki i tylko prace na kluczowych projektów biznesowych dla naszych wybranych firm. Jak wszystkie przedsiębiorstwa są mieszkańcy w wybranym miejscu cowork dostaniesz możliwość nie tylko pracy z wybranego biznesu, ale także sieci z właścicieli firm i przedsiębiorców z różnych branż i sektorów z finansów do mody.

Coworking Przestrzeń

Na nic się rozwijać i kwitnąć musisz idealne środowisko, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu wszystkich naszych wyjątkowych hybrydowych Staże starcie z innowacyjnych przestrzeni cowork w niektórych miastach najbardziej przedsiębiorczych światów. Różnorodność mieszkańców i energii z wybranych miejsc Coworking to idealne miejsce, aby stymulować myślenie i twórcze możliwości uruchamiania podczas gdy na program. Otrzymasz możliwość nawiązania kontaktów i uczyć się od doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów na całym różnych sektorach.

W wolnym czasie

Poza programem, nasi uczestnicy często chcą połączyć swoje doświadczenia z wizyt i doświadczeń w całej Irlandii. Podczas gdy będziesz ciężko pracuje na twórczych wyzwań, w ciągu tygodnia, należy pamiętać, że weekendy są własną rękę i możesz swobodnie podróżować wszędzie tam, gdzie chcesz. Cokolwiek zdecydujesz się na, korkociąg mentorzy są szczęśliwi, aby pomóc w planach podróży można zrobić. Dlaczego więc nie poświęcić trochę czasu na zewnątrz i doświadczyć najlepszych kultury irlandzkiej?

Statystyki programu

  • 28 Dzień Hybrid StartUp Praktyki za granicą w Dublinie w Irlandii
  • Nadaje się do wszelkich osób zainteresowanych uruchomieniem przedsiębiorczości i biznesu
  • Dowiedz się żywotnych umiejętności potrzebne do zatrudnienia, przedsiębiorczości i dalszej edukacji
  • Nadaje się do każdego naciskiem kariery w tym gościnności, biznesu, turystyki, HR i marketingu
  • Nasze uczestników poprzednich daje nam zdecydowanie pozytywne opinie i ogólną ocenę doświadczenia z 98,3%
  • Wsparcie długoterminowe dostępne dla tych, wchodząc w przedsiębiorczości
  • Zabawy i podróży warto doświadczenie dla kandydatów ze wszystkich środowisk

StartUp Training Camp

Każdy dzień Hybrid Autostart Staż przyniesie nowe wyzwania i praktycznych doświadczeń poprzez starcie elementy szkolenia w tym zakresie różnych działań, gry, warsztaty, prezentacje i inne ćwiczenia twórcze skłaniające do myślenia i efektywnego uczenia się. Podejście bierzemy to, aby zapewnić jak najwięcej praktyczne doświadczenie w biznesie, jak możemy i bierzemy bardzo unikalne podejście do innych kursów biznesowych. Niektóre ćwiczenia będą prowadzone przez opiekuna, a inne wiążą się z ogromnymi nacisk na grupy i samodzielnego uczenia się. Bądź przygotowany, aby spróbować nowych rzeczy, popełniać błędy i uczyć się dużo po drodze!

Doświadczenie zawodowe

Na każdej formie Internship odpowiednie doświadczenie zawodowe jest istotnym elementem procesu uczenia się i rozwoju, na naszej Hybrid Autostart Staż możemy ręcznie wybrać cowork mieszkańców do pracy projektowej, która będzie wyzwaniem dla uczestników w rzeczywistym doświadczeniu światowej. Usunęliśmy ksero, parzenia kawy i obowiązki oraz ogólne biurowych zwykle przypisane do stażystów i zastąpiła je prac w ramach projektu klienta, który zapewnia namacalne doświadczenie w pracy dla CV. Będziesz pracować w małych zespołach w ciągu 4 tygodni na zasadzie doradztwa dla wybranego klienta, zapewniając prawdziwe poczucie posiadania pracy, którą zakończona.

Co będziesz rozwijać

Doradztwo Doświadczenie

Dowiedz się, jak pracować z klientem z rozwijania silnych powiązań biznesowych do zrozumienia kluczowych elementów ich działalności. Będziesz poprawić zaufanie do czynienia z doświadczonych profesjonalistów i poprawy zdolności sieciowych.

Zarządzanie projektami

Dowiedz się podstawowych umiejętności w zakresie zarządzania projektami biznesowymi w tym planowania, zarządzania czasem, komunikacji i pracy z terminami.

Umiejętności techniczne

Dowiedz się szereg umiejętności technicznych niezbędnych do realizacji projektu pracy z analizy w czasie rzeczywistym i celów klientów konkurencji do opracowania i doradztwo w zakresie SEO i kampanii marketingowych online.

CV i Marka własna

Poprawa umiejętności ustawić profesjonalnego i uczyć się do zatrudnienia i życiowych sieci techniki, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji, w tym zwiększenie swoje CV i zrozumienie, jak promować swoją pewność marki.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Czerwiec 2019
Duration
28 dni
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,950 USD
lub 3450 dolarów z 4 tygodni zakwaterowania i transfer na lotnisko.
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Mar. 2019

Czerwiec 2019

Lipiec 2019